Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Kikezdett velem a nevelő...

Kikezdett velem a nevelő apám. 17-18 évesen és többször felajánlotta, hogy feküdjek le vele az évek során. Most 23 éves vagyok és nem akarom tovább cipelni ezt a terhet. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Ahogy fentebb is írtam a nevelő apám kikezdett velem. Többszőr felajánlotta, hogy majd ő elveszi a szüzességem - majd amikor elveszítettem akkor, hogy majd ő segít nekem elélvezni, mert az első a legnehezebb. Többszőr mondta, hogy milyen szép a testem, régebben rá-rá csapott a fenekemre köszönésnél. Nagyon sok mindenben segített nekem, és miután azt mondtam, hogy nem és végleg elköltöztem otthonról nem folytatta. Nem is beszéltünk azóta róla, viszont most válnak az Édesanyámmal és borzalmasan viselkedik Vele. El akarja tőle venni a kistesómat. Úgy érzem itt az idő elmondanom milyen ember is valójában.

A kérdés: bizonyíték nélkül mennyire hiteles a szavam? Van egy barátja, akinek ezeket annó elmondta és ismerem is. Ő lehet "szemtanú". De tettlegességig sosem fajult a fenék csapásokon kívül.



2021. nov. 25. 17:35
1 2 3 4 5 6
 41/55 anonim ***** válasza:
87%

Ha legközelebb seggrepacsizik, erősen megfogod a kezét és odasziszeged, ha még egyszer megcsinálja, a seggébe dugod fel a kezét. Ha pedig a kicsik hirtelen depresszióssá, zárkózottá válnak, akkor is tudni fogod, ki lesz a felelős és akkor a kéz feldugós sztorit is garantáltan visszasírja majd.


Egyébként amiket tehetsz: Kamerát szerelsz a lakásba és elmész egy pszichológushoz, akivel ezt feldolgozod.

2021. nov. 26. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/55 anonim ***** válasza:
75%

"Egyből szólni kellett volna"

"Hülye vagy, hogy eddig nem szóltál".

Nagyon könnyű okoskodni, de voltatok már ilyen helyzetben?


Én igen, elmondtam..... Én lettem meghazudtolva!


Nem könnyű erről beszélni, de próbáld meg Édesem! Ülj le anyukáddal négyszemközt.

Nagyon vigyázz magadra!

2021. nov. 26. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/55 anonim ***** válasza:
93%

Hú ezek a kommentek.... A felesége gyereke....aki szerint ez nem gáz, kotródjon elmeorvoshoz!


Drága istenem!


Hogy volna normális? Elementek Ti a picsába!

2021. nov. 26. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/55 anonim ***** válasza:
25%

K42!


5 éves történet.


43!


Mert ha akkor nem mondta el, mert meghazudtoljak, akkor most nem? Egy dolgot ért el, senki nem fogja kkmolyan venni.


44!


Nem, én pl nem tartom normálisnak, de nem is latok bele többet, mint ami: idióta, tuskó faxi humor.

2021. nov. 26. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/55 anonim ***** válasza:
83%

Ez nem humor!

Eléggé szomorú ha egy férfi csak idáig terjed!

Ezt szexuális zaklatásnak hívják, a humorhoz nincs köze.


Amelyik férfinek ez humoros az kb egy szinten van egy amőbával.


A kutyámnak azt mondom nem nyúlsz a kajához,nem nyúl hozzá! Egy férfinek nincs annyi esze, hogy nem nyúlkálok a neveltlányomhoz?


Akik itt olyan rohadt okosak, van elképzelésetek arról min megy egy ilyen idős lány keresztül?

Nyílván nincs!

Leírom amit Én éreztem: először is halál félelmem volt, Én nagyon pici vagyok, Ő meg nagyon nagy, szerencsére részeg volt és hátra hőkölt így tudtam kimenni a házból. Ott járkáltam éjjel egyedül az utcán, a bokrok mögött bújkáltam mert féltem a kocsiktól is(este 1 2 járkált és az egyik lassított is mellettem). Anyám 1 óra múlva jött értem. Nem hitte el, a baratnője úgy cseszte le, hogy nézzen rám, hát látszik hogy mennyire ki vagyok.

Öngyilkos is akartam lenni, mivel vele vele kényszerültem lakni.

Nálunk nagyon rossz volt a kapcsolat anyámmal, semmit sem tudtunk megbeszélni. Itt is az volt a baja , hogy vele bezzeg nem fekszik le. Én neki mentem volna ha a lányomra rámozdul. Anyám semmit sem szólt!


Ha a kedves kérdező jóban van az anyjával, akkor beszéljen vele!!!


És mégegyszer! EZ NEM HUMOR!!!

2021. nov. 26. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/55 anonim ***** válasza:
86%
Kúrára mindegy hány éves történez, a lelki seb örök!
2021. nov. 26. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/55 anonim ***** válasza:
88%

13


Szegény gyereked! 🖕

2021. nov. 26. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/55 anonim ***** válasza:
88%
Ha így nyilatkozol a gyerekedről, azon csodálkoznék ha bármivel ha bármivel jozzád fordulna.....
2021. nov. 26. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/55 anonim ***** válasza:
5%

50!


Hogy nyilatkozom róla? Bármivel fordulhat hozzam és meg is teszi. Nem, nem évekkel később, hanem akkor, amikor kell, amikor történik valami. Mivel mindenki magából és a tapasztalataiból indul ki, így igen, ha ma közölné, hogy 5 éve ez meg az történt, azt gondolnam, hogy kitalálta. Mindig mindenről beszámolt, erről miért nem?

2021. nov. 26. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/55 anonim ***** válasza:
85%
Igenis mondd el, rántsd le róla a leplet! Ez nem férfi, hanem egy gusztustalan féreg, vernék szögeket az ilyennek a micsodájába...
2021. nov. 26. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!