Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Apám szeretné, hogy lefénymáso...

Apám szeretné, hogy lefénymásoljam a személy igazolványom, de nem mondja meg mire kell neki?

Figyelt kérdés

Kérte, hogy fénymásoljam le a személyi igazolványt, lakcím kártyát, de nem

szívesen adom oda úgy, hogy nem mondja meg mire kell neki. 25 éves vagyok.


Amikor meg nemet mondtam neki, kiakadt, hogy én nem bízok meg benne.


Mihez tud vele kezdeni?


2021. dec. 2. 15:46
1 2 3 4 5
 11/42 anonim ***** válasza:
85%
Én is rögtön arra gondoltam, hogy nem biztos, hogy rosszak a szándékai. Ettől függetlenül nem adnám neki oda. Sőt. Rettenetesen csalódnék, ha a fiam első szóra csak így ideadná nekem az ő papírjait.
2021. dec. 2. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/42 anonim ***** válasza:
98%
Hat, ha tolem kerne el az apam, tudnam, hogy nem elne vele vissza. Tehat ez attol fugg, hogy az apadnak vannak e esetleg ketes ugyletei.
2021. dec. 2. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/42 anonim ***** válasza:
26%
Nem igaz, hogy nem tudod, hogy megbízható-e az apád! Semmi másra nem gondolnék, mint ajándékra. Bármilyen kötelezettséghez a te aláírásod kell.
2021. dec. 2. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/42 anonim ***** válasza:
89%
Alap hogy a személyi okmányainak nem adjuk át másnak, semmilyen célból. Ha valamihez kell az igazolványom, ahhoz én is kelljek.
2021. dec. 2. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/42 anonim ***** válasza:
85%
Ki akar fosztani, aláírásodat okiratra hamisítva. Elvehetik így a lakásodat, és ha ők vannak birtokon belül, a törvény védi a bennlakót. Magára íratja a lakást, és csak ki kell lökdössön, utána bemegy, zárcsere, és évek múlva is pereskedni fogtok, azalatt ő eladja a lakásodat, elkölti a pénzedet, ez az egész tíz évbe is beletelhet, ha nem megy el a tárgyalásokra, ha nem büntetőper, oda sem rángathatják.
2021. dec. 2. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/42 anonim ***** válasza:
86%
Ha nem mondja el, mire kell, akkor CSAK rosszra kellhet. Fiatal csaja pénzt akar tőle, ő meg a nevedre felvenne hitelt, vagy eladni valamidet, amiből pénzt csinálhat. 100%, hogy nagy bajod lesz belőle, dugd el az irataidat, mert még el is fogja lopni.
2021. dec. 2. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/42 anonim ***** válasza:
13%
A te apád megtenné ezt, 15-ös?
2021. dec. 2. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/42 anonim ***** válasza:
88%
Bárki, aki nem mondja meg, mire kell az irat, CSAK rosszat tervezhet. Kizárólag. Ha ilyen becstelenül áll hozzá.
2021. dec. 2. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/42 anonim válasza:
9%
Lehet kocsit akar venni karácsonyra neked
2021. dec. 2. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/42 anonim ***** válasza:
93%
Láttam én már kutyán gatyát. Szomszédot áldotta felesége, gyerekei, milyen jó ember, aztán mikor meghalt, kiderült, hogy semmijük sem maradt, a hapsi az utolsó forintig elszrta vhová a család minden megtakarítását.
2021. dec. 2. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!