Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Apám szeretné, hogy lefénymáso...

Apám szeretné, hogy lefénymásoljam a személy igazolványom, de nem mondja meg mire kell neki?

Figyelt kérdés

Kérte, hogy fénymásoljam le a személyi igazolványt, lakcím kártyát, de nem

szívesen adom oda úgy, hogy nem mondja meg mire kell neki. 25 éves vagyok.


Amikor meg nemet mondtam neki, kiakadt, hogy én nem bízok meg benne.


Mihez tud vele kezdeni?


2021. dec. 2. 15:46
1 2 3 4 5
 31/42 anonim ***** válasza:
26%
Lehet, h pénzért külföldieket akar bejelenteni a lakásodba, aztán mire észbe kapsz, hetvenen laknak nálad hivatalosan.
2021. dec. 2. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/42 anonim ***** válasza:
15%
Ennyire nem bízol az apádban, aki felnevelt? Meg vagy 25 hozzászóló? Nektek bűnöző az apátok? Az enyém nem! De ha az lenne, akkor nem tartanék vele kapcsolatot. Hogy apaként tekintek rá, de nem bízom benne, na olyan nincs!
2021. dec. 2. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/42 anonim ***** válasza:
5%
32, en se ertem ezeket a megnyilvanulasokat. De inkabb abbol indulok ki, hogy nem mindenkinek olyan becsuletes az apja, mint az enyem.
2021. dec. 2. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/42 anonim ***** válasza:
89%
Ha olyan becsületes volna a kérdező apja, akkor nem bűnöző módon sunyiban akarna operálni a fia irataival.
2021. dec. 2. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/42 anonim ***** válasza:
89%
Egy becsületes apa nem sumákol, és nem titkolja el, amit az iratokkal akar. Iszonyatos pofára esés éri majd ezeket a naiv tiniket, akik rajonganak az apjukért, bármit tesz.
2021. dec. 2. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/42 anonim ***** válasza:
76%

Hát mondjuk saját apukámat ismerve gondolnék inkább egy meglepi utazásra karácsonykor, szálláshoz, repjegyhez kellenek adatok.

Nyilván te tudod, mit tenne meg vele. De azért elég szomorú, ha itt mindenkinek ilyen rossz viszonya van az apjával.

Nyilván ha neked is, akkor ne add oda az adataidat.

2021. dec. 2. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/42 anonim ***** válasza:
92%
Nem kell ahhoz rossz viszony, csak nem naiv hülyék a válaszolók.
2021. dec. 2. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/42 anonim ***** válasza:
92%

Mondd apádnak azt, hogy személyesen akarsz ott lenni és személyesen átadni valakinek az okmányaidat, de TUDNI AKAROD, hova akar vinni és mi célból.

Ha kifakad, akkor biztos, hogy nem tiszta ügyről van szó. Őrizd jól ezeket az okmányokat!

Nagyon idős vagyok, sok mindent hallottam már az életem során...

2021. dec. 2. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/42 anonim ***** válasza:
64%

Hitelt se tud felvenni mivel ahhoz is aláírás kell... Még ha online igényli akkor meg videobankos azonosítás


Ha 25 évesen tanuló vagy akkor van egy tippem

2021. dec. 2. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/42 anonim ***** válasza:
93%
Milyen tipped van?
2021. dec. 2. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!