Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Apám szeretné, hogy lefénymáso...

Apám szeretné, hogy lefénymásoljam a személy igazolványom, de nem mondja meg mire kell neki?

Figyelt kérdés

Kérte, hogy fénymásoljam le a személyi igazolványt, lakcím kártyát, de nem

szívesen adom oda úgy, hogy nem mondja meg mire kell neki. 25 éves vagyok.


Amikor meg nemet mondtam neki, kiakadt, hogy én nem bízok meg benne.


Mihez tud vele kezdeni?


2021. dec. 2. 15:46
1 2 3 4 5
 21/42 anonim ***** válasza:
74%
Vagy eladja a te kocsidat karácsonyra, hogy fiatal pipit tömjön pénzzel.
2021. dec. 2. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/42 anonim ***** válasza:
95%
Ha csak az irat kell, de te nem, akkor TUDJA, hogy nem adnád az aláírásodat a dologhoz, majd ő aláhamisítja. Ilyen tizenévesek írnak ide, látszik, akiket még soha nem vert át senki.
2021. dec. 2. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/42 anonim ***** válasza:
94%
Állj apád elé, és mondd meg neki: Nem szép dolog, apám, hogy így be akarsz engem csapni, ha kellenek az irataim, akkor kelljek én is személyesen. (De ezzel se fogsz jobban járni, mert majd érzelmileg megzsarol, hogy a spermiumjáért cserébe, amiből lettél, vegyél fel neki hitelt a saját nevedre.)
2021. dec. 2. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/42 anonim ***** válasza:
88%
Hogy mihez tud vele kezdeni, azt akarod tudni, kérdező? Mindenedből ki tud fosztani, ha van egy csaló ügyvédje, azt tudja kezdeni. Volt már apádnak rendőrségi ügye? Ő nevelt fel, vagy vasárnapi apuka volt? Ettől fogva mindenesetre erősen gyanakodj rá, bármit mond neked.
2021. dec. 2. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/42 anonim ***** válasza:
87%

Hivatalosan SEMMIT nem tud vele kezdeni. Egy másolat, amit nem a tulajdonosa ad át, pláne nem ír alá, semmit nem ér.


Nem hivatalosan, ha van ismerőse az adott helyen, akkor meg telefont, kocsit, hitelt, ...

2021. dec. 2. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/42 anonim ***** válasza:
89%

A 'meglepetes' is lehet kellemetlen, ha pl. a nevedre irat egy autot es onnantol neked kell fizetni a biztositasat, adojat.


Amugy csatlakozom a tobbiekhez: ha rogton azzal tamad mikor nemet mondasz, hogy megsertodik mert nem bizol benne, akkor a leheto legjobb volt a megerzesed amikor nem biztal meg benne.

2021. dec. 2. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/42 anonim ***** válasza:
90%

" Azon is gondolkodtam, hogy valamit át akar írni a nevemre, mint meglepetés és ezért nem akarja elárulni. "


Semmit nem tud átírni a nevedre, mert ahhoz ügyvéd kell és aláírás.

Hivatalosan nem sok mindenre tudja használni az aláírásod nélkül, de pl. póker oldalakon és hasonló helyeken kérnek igazolványokat. APád nem szerencsejátékos véletlenül?

2021. dec. 2. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/42 anonim ***** válasza:
98%
Nem adjuk oda a papirjainkat csak ha tudjuk miért kell és mihez kell.
2021. dec. 2. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/42 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, akkor nem adom oda neki amíg el nem mondja.
2021. dec. 2. 17:53
 30/42 anonim ***** válasza:
88%
majd úgy tesz, mintha elmondaná, és hazudik valamit. Semmiképpen ne add oda neki, bármit mond.
2021. dec. 2. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!