Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Egyetértetek azzal, hogy...

Egyetértetek azzal, hogy szokássá váljon, hogy elvált szülők heti váltásban neveljék a gyerekeiket?

Figyelt kérdés

Persze kivétel ott, ahol a válás amiatt történt, mert mondjuk az egyik szülő alkoholista, vagy akár az életükre tört.

A kérdés azokra az esetekre vonatkozik, ahol a két fél viszonylag békés körülmények között vált el.

Ugyanakkor én nem vagyok érintett, nincs gyerekem, csak általánosságban értem a kérdést.



2021. dec. 6. 13:24
1 2 3 4 5
 21/47 anonim ***** válasza:
88%
Én úgy két éven át éltem hasonlóan, miután elváltak a szüleim. Semmiképp sem támogatom, csak negatívumokat tudnék sorolni erről a megoldásról.
2021. dec. 6. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/47 anonim ***** válasza:
87%
Nem értek vele egyet. Sok esetben nem is egy településen, netán országban élnek az érintettek.
2021. dec. 6. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/47 anonim ***** válasza:
67%
21, mondjuk a te szüleid elve nem lehetnek az értelem mintaképei, ha annak ellenére két évig kellett így élned, hogy nem volt jó. Értelmes szülő belátja, hogy tévedett, mikor ezt válaszotta.
2021. dec. 6. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/47 anonim ***** válasza:
95%

23-as, nem hibáztatom őket, nagyon bonyolult volt az egész. Bíróság, veszekedés, rendőrség stb.

Nem mondom, hogy nem lett volna jobb opció, de akkor ez volt a legegyszerűbben kivitelezhető és nem hiányzott a bonyodalom abban az időben.

2021. dec. 6. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/47 anonim ***** válasza:
33%

Bíróság, veszekedés, rendőrség stb.


Mondom én, hogy nem túl intelligensek. Értelmes ember válása nem így néz ki.

2021. dec. 6. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/47 anonim ***** válasza:
91%
Sajnos erről nem ők tehettek, gyógyíthatatlan mentális betegség, ami a semmiből jött elő.
2021. dec. 6. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/47 anonim ***** válasza:
14%

Nem.

Maradjanak együtt a szülők és teljesen csináljanak úgy, mintha minden rendben lenne, és úgy neveljék a gyereket közösen, mert a gyereknek erre van szüksége. Ha elérte a 18 évet a gyerek, akkor lehet bohóckodni a válással és egyéb szánalmas dolgokkal azoknak, akik egy házasságban sem képesek megmaradni.

Csak aki buta és nem ért hozzá, az terhelné a gyerekeit ilyen hülyeséggel, hogy elválnak, és a szülők váltogatják egymást. Meg lehet magyarázni, hogy sok gyerek nőtt már fel így, de nem olyan könnyű így felnőni, hogy ezt támogatni kéne. Mindent meg kéne tenni, hogy normális gyerekeket neveljenek fel, és ne tegyük tönkre a társadalmat és a gyerekek megkapják, ami alapból járna nekik.

2021. dec. 6. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/47 anonim ***** válasza:
88%
27-es, ez hülyeség. Ha nem boldogok együtt, akkor a gyerekek sem lesznek azok. A gyereknek is jobb egy boldog szülő, mint két búvalbaszott.
2021. dec. 6. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/47 anonim válasza:
92%
Nem
2021. dec. 6. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/47 anonim ***** válasza:
90%
Nekem még a váltott hétvége is sok, egy ilyen rendszert nem bírnék elviselni
2021. dec. 6. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!