Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Egyetértetek azzal, hogy...

Egyetértetek azzal, hogy szokássá váljon, hogy elvált szülők heti váltásban neveljék a gyerekeiket?

Figyelt kérdés

Persze kivétel ott, ahol a válás amiatt történt, mert mondjuk az egyik szülő alkoholista, vagy akár az életükre tört.

A kérdés azokra az esetekre vonatkozik, ahol a két fél viszonylag békés körülmények között vált el.

Ugyanakkor én nem vagyok érintett, nincs gyerekem, csak általánosságban értem a kérdést.



2021. dec. 6. 13:24
1 2 3 4 5
 31/47 anonim ***** válasza:
85%
Egy gyermeknek állandóság is kell, és a szüleire is szüksége van. Nehéz megmondani mi a legjobb megoldás. Mi évekig csináltuk ezt, jól müködött. Egyenlőre nem látjuk semmi hátrányát. Úgy tűnik jó döntés volt. Féltem én is, hogy a heti váltás gondot fog okozni, de a gyermekek hamar tudnak alkalmazkodni.
2021. dec. 6. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/47 anonim ***** válasza:
82%
minket igy neveltek, nem szerettuk (harman vagyunk testverek), mert folyamatos hercehurca volt, valami mindig a masik lakasban maradt, mindig szamolgatni kellett elore hogy na az a hetvege hova esik, nem volt egy biztos pont.
2021. dec. 6. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/47 anonim ***** válasza:
74%
Nem
2021. dec. 6. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/47 anonim ***** válasza:
89%
Ismerek ilyet, ott a szülők pár utcára laknak egymástól. A szülők se utálják egymást és a gyerekeknek is nagyon jo így, hogy az anyjukkal és az apjukkal is ugyanannyi időt tudnak eltölteni. Es normálisak a gyerekek, nem okozott ez náluk semmilyen problémát, tökéletesen elvannak.
2021. dec. 7. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/47 anonim ***** válasza:
76%

"ott a szülők pár utcára laknak egymástól"


csak ritkán laknak pár utcára.

A gyerek vagy rengeteget fog utazni vagy kettő iskolába járjon?

2021. dec. 7. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/47 anonim ***** válasza:
92%
Egyetemistaként is szar hol otthon, hol a koliban lenni (online-jelenléti), hát gyerek vagy tiniként?
2021. dec. 7. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/47 anonim ***** válasza:
89%

Egy nagyon jó ötlet

De csak akkór ha a szülök tiszteletben tudják tartani kölcsönösen egymást

Közel laknak egymáshoz 1-2km a gyerek így ugyan abba az óvódába iskolába megy mindkêt szülőtől.A barátok minden stabil ugyanaz

Mind két szülő felelősen bánik vele

Saját kis kuckó segítség a tanulásban

Így mint két szülőnek marad ideje magára anyagilag minden osztódik

Nincs egyik féltől Sem tartásdíj.Ami a leg fontosabb a gyerek nincs elszakítva egyik szülőjétől sem

Nagyon jól működhet!

Szerintem mindenki profitálhat belőle!

2021. dec. 9. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/47 anonim ***** válasza:
27%
Ennél már sokkal jobb megoldás szerintem, hogy ha van egy nagy lakás, ahol a gyerekek mindig vannak és ott váltják egymást a szülők, nem a gyerekeknek kell ide-oda menni.
2022. ápr. 14. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/47 anonim ***** válasza:
85%
Azt a nagy lakást ki tartja fenn? Meg a két szülőnek másik kettő külön.
2022. ápr. 14. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/47 anonim ***** válasza:
20%

Akik nem az elso kategoriaba tartoznak (alkoholizmus,eroszak) azoknak el se lenne szabad valni.

"Bekes valas"... uristen😐 Akkor mi a francnak valnak el??

2022. ápr. 15. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!