Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szeretitek a neveteket?...

Szeretitek a neveteket? Hálásak vagytok a szüleiteknek hogy úgy neveztek el ahogy?

Figyelt kérdés

Vagy van itt aki utálja a nevét és kissé nezehtel a szüleire amiért úgy nevezték el?

A neveteket is írjátok le légyszi.



2021. dec. 12. 19:26
1 2 3 4 5 6 7
 31/68 anonim ***** válasza:
70%
Evelyn vagyok, és nem szeretem :/ mindenkinek a Gaspa Evelin jut azonnal az eszébe, vagy hogy én is cigány vagyok. Nem vagyok
2021. dec. 12. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/68 anonim ***** válasza:
60%
A dédmamámtól anyámig minden nő Katalin nálunk (kivéve nagyim hugát, ő Gizella). Apám Vivient szeretett volna, anyám kislány kora óta tudta, hogy lesz egy Ildikója, aki szőke lesz. Még egy szőke játékbabája is volt a nevemmel :) Igaz, szőke nem lettem, csak mogyoróbarna. Régen útáltam, öregesnek gondoltam, sehol sem volt még egy Ildikó, akivel valamilyen misztikus tudatalatti kapcsolatunk lett volna. :) Nagylánykoromban, a törzshelyünkön összesen 3 Ildi volt. Az meg már sok volt. :D Mára viszont megszerettem, igaz, mivel külföldön élek, voltam már Eldiko, Ilidiko, Ildico, Joldiko, de nagyon büszke vagyok rá, hogy régi magyar nevem van. Nagyon hálás vagyok, hogy nem tömeg nevem van, erre fogok én is törekedni, ha egyszer nevet kell a gyermekemnek választani.
2021. dec. 12. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/68 anonim ***** válasza:
73%

Bianka vagyok. Sokáig nem szerettem. Túlságosan lányosnak találtam, én meg elég fiús gyerek majd tinédzser voltam.

Ma, így 30 felett, megtalálva és szeretve a nőiességemet kifejezetten szeretem a nevem. :) Szép csengése van. Kedves, bájos név.

2021. dec. 12. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/68 anonim ***** válasza:
79%

Viktória vagyok.

Sosem éreztem a magaménak. Nem az, hogy nem tetszik, de fura hogy így hívnak. Más névvel is így lennék. Mintha az lenne a fura nekem, hogy van nevem kb, megneveznek valahogy... Idiótaságnak tűnik, de akkor is. Tudom, hogy nekem szólnak, de nem igazán tudok azonosulni a nevemmel, mintha nem az enyém lenne.

2021. dec. 12. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/68 anonim ***** válasza:
68%
Wow 2 Petra is a kommentek kozt. :D en is az vagyok, en nagyon szeretem, szerintem iszonyatosan hozzam illik. Kulon orulok, hogy nem a leggyakoribb, de azert nem is ilyen eroltetett elvont név. Es hogy nem lehet becezni annyira, ezert mindig Petra vagyok mindenkinek.
2021. dec. 12. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/68 anonim ***** válasza:
17%
Bár aki ennyire nems zereti, miért nem változtatja meg?
2021. dec. 12. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/68 anonim ***** válasza:
17%
Igen
2021. dec. 13. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/68 anonim ***** válasza:
77%
Izabella a nevem és nem nagyon tetszik. Főleg ha valaki Bellának vagy Bellinek hív. A hideg is kiráz tőle. A másik esélyes név a Diána volt, azzal még kiegyeznék. Ettől függetlenül nem haragszom senkire a nevem miatt
2021. dec. 13. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/68 anonim ***** válasza:
77%
Az mi a lofaszt erez aki az osszes valaszt lepomtozza? Komolyan, normalisan valaszoltam a kerdesre, es 0%.
2021. dec. 13. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/68 anonim ***** válasza:
77%
Semmit se érez, egyszerűen ennyi öröme van az életben.
2021. dec. 13. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!