Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szeretitek a neveteket?...

Szeretitek a neveteket? Hálásak vagytok a szüleiteknek hogy úgy neveztek el ahogy?

Figyelt kérdés

Vagy van itt aki utálja a nevét és kissé nezehtel a szüleire amiért úgy nevezték el?

A neveteket is írjátok le légyszi.



2021. dec. 12. 19:26
1 2 3 4 5 6 7
 41/68 anonim ***** válasza:
66%
Offolok, de melyik balfax pontoz le mindenkit? Főleg egy ilyen kérdésnél, ahol mindenki a tényeket írta le. Komolyan valaki erre veri? 😂
2021. dec. 13. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/68 A kérdező kommentje:

Ki az a ******* aki mindenkit lepontoz?! Üzenem neki, hogy gratulálok a szánalmas életéhez, amiben az egyetlen öröm a lepontozgatás..


Köszi a válaszokat, jöhetnek még.😆😁

Ezek a nevek amiket írtatok, szerintem mind szépek.

2021. dec. 13. 07:06
 43/68 anonim ***** válasza:
83%
Hajnalka vagyok. Sokáig nem szerettem, ma már megbékéltem vele. A vezetéknevem is 3 szótagú, így szerintem elég hosszú, de szerencsére nincs második nevem :) Egy ideig gondolkoztam, hogy megváltoztatom simán Hajni-ra, hisz így használom általában, nem hivatalosan így is mutatkozok be, írok alá..stb. De aztán realizáltam, hogy van egy csomó iratom, meg bizonyítványom plusz 2 gyerekem mindenféle papírokkal, úgyhogy elvetettem a gondolatot :)
2021. dec. 13. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/68 anonim ***** válasza:
83%
Csilla vagyok gyerekkoromban sem volt túl sok ilyen nevű lány nekem max kamaszkoromba volt bajom nevem becézésével mert az max kicsiként aranyos elfogadható. jelenleg külföldön élünk és itt ki se nagyon tudják mondani ezt a nevet így egyszerűen szilla lettem a nem magyarok körében .
2021. dec. 13. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/68 anonim ***** válasza:
87%
Éva és nem szeretem, mert túl "komoly".
2021. dec. 13. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/68 anonim ***** válasza:
84%
Szilvia vagyok, semleges.
2021. dec. 13. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/68 anonim ***** válasza:
72%
Marianna vagyok, gyerekkoromban nem szerettem, én is trendi kislányos nevet szerettem volna, öregesnek tartottam az enyémet. Már felnőttként nincs vele bajom, sokszor mondták már, hogy szép név, én is megbarátkoztam vele, elég ritka is. Nem mondanám, hogy imádom, de magaménak érzem.
2021. dec. 13. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/68 anonim ***** válasza:
85%

Bettina vagyok. De jobban szeretem, ha simán csak Bettinek hívnak. A családom kívül nem Bettináz senki.

Én inkább a vezetéknevemet nem szeretem.


Viszont az egyik kedvenc nevem a Viktória, itt meg többen írták, hogy nem szeretik ezt a nevüket. Szerintem nagyon szép. :)

2021. dec. 13. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/68 anonim ***** válasza:
61%
Barbara vagyok, de mindenki Barbinak hív. Én szeretem.
2021. dec. 13. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/68 anonim ***** válasza:
36%
Szeretem, főleg azt, hogy nincs belőle sok, oviban sem, ált.iskolában sem, középsuliban sem, főiskolán sem, munkahelyen sem volt ilyen keresztnevű lány, apum választotta anno.
2021. dec. 13. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!