Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » T(i) ebbe belemennétek anyukám...

T(i) ebbe belemennétek anyukám helyében...? 16l

Figyelt kérdés

Ez egy kicsit furcsa lesz, de leírom...

Szóval apukámnak van egy barátnője, akivel nagyon jó a kapcsolatunk. Megtudta, hogy át fogok menni egy másik középiskolába, ami az ő lakásától 3 percre van. (mi vidéken lakunk anyukámmal, 25 perc buszút mindennap be a városba)

És mivel nagyon közel lenne a suli, és jól ki is jövünk, felhozta, hogy mi lenne, ha odaköltöznék hozzá egy kis ideig. (Ez lehet 1 év vagy 5 év is amíg odajárok) Csak segítség képpen. Könyebb lenne a bejárás, meg ilyenek. Viszont aztmondta apa barátnője, hogy ebbe anyukám tuti nem menne bele. Még nem hoztam fel neki, majd felfogom, de előtte gondoltam megkérdezlek titeket, hogy nektek mi a véleményetek. Ti ebbe belemennétek, vagy nem? Anya és apa barátnője nem ismerik egymást. Nekem is furcsa kicsit, hogy egy számomra idegenhez menjek,(persze nem idegen mert kedveljük egymást) de úgy idegen hogy nem rokonom. Erről még apukám sem tud, sőt, senki.



2022. jan. 1. 17:54
1 2 3 4
 1/35 A kérdező kommentje:
Illetve hát az utóbbi időben anyummal nem valami fényes a kapcsolatom, de ebbe most ne menjünk bele.. :/ csak gondoltam hozzáteszem még
2022. jan. 1. 17:55
 2/35 anonim ***** válasza:
62%

Szóval szüleid nem élnek együtt?

Apukád ezzel a barátnővel él?

2022. jan. 1. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 A kérdező kommentje:
Igen szüleim elváltak, apa és a barátnője nem laknak együtt.
2022. jan. 1. 17:58
 4/35 anonim ***** válasza:
23%
Ügyesen megszerkesztett kérdés, erre százon felüli hsz.-ek fognak érkezni, grat.
2022. jan. 1. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
19%
Apához miért nem lehet?
2022. jan. 1. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
87%

Nyilván nem. 25 percnyi út egyáltalán nem indokolja, hogy elköltözz otthonról, sehová sem. Bár ha arra gondolok, hogy a lányom "lecserélne" napi 40 perc utazásért, hát lehet, hogy nem is ragaszkodnék a továbbiakban ahhoz, hogy velem éljen.

Most komolyan. Én ezt egyáltalán fel sem merném hozni a helyedben.

Azzal, hogy ez a helyzet gyakorlati megvalósulás esetén mennyi és milyen bonyodalmakat okozhat, kár is belemenni.

2022. jan. 1. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
57%

Elkezdődött a barátnő részéről a beetetésed. Gratulálok.

Ha az én lányom lenne, mehetnél. De többször ne is gyere haza.

2022. jan. 1. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
35%
Hát figyi, ha megkérdezed, belemenne-e, azzal nem vesztesz, elgfeljebb nemet mond.
2022. jan. 1. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
97%

Kezdésnek mindenképpen apukáddal kellene egyeztetni, hogy ő mit szólna ehhez az egészhez.

Viszont mivel anyukáddal élsz, és a 25 perc utazás nagyjából semmi, én nem szítanám a feszültséget emiatt feleslegesen. Plusz mi.van akkor, ha apukád és a barátnője valamiért szakítanak? Kitesz a nő, és mehetsz vissza anyukádhoz, akivel talán jól összeveszel emiatt. Az a napi 50 perc, és pár ezer forint spórolás közel sem ér ennyit szerintem.

2022. jan. 1. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
56%

Ezzel az ürüggyel akar még több pénzt lehúzni apádról hogy nála laksz te kis hülye. Vagy így akarja rávenni hogy összeköltözzön vele és eltartsa.


De tök mindegy, mivel kiskorú vagy és az aranyásó a gyámod, így nem költözhetsz oda.Más módszerrel kell megfejnie apádat.

2022. jan. 1. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!