Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Fejemhez vágta nevelőapám...

Fejemhez vágta nevelőapám hogy nem érdeklem mit tegyek? Többi lent.

Figyelt kérdés
2 élünk együtt, anyám, a nevelőapám és én. Eddig se bírtam, mindenbe beleszól, semmi sem elég jó neki, akármit csinálok az baj, az a gond hogy azt hiszi ő a nagyon vicces, okos, ő a nagy ember a háztartásban, aki mindent tud. Egyszerűen semmi jót nem látok benne. Ráadásul megváltoztatja az egész életem (rossz értelemben) Minden más lett, mintha kicserélték volna az egész életemet, pedig én nem akartam, jó volt az, ami volt.Meg más anyám viselkedése is, más ember lett, mert meg akar felelni a nevelőapámnak és nem mer neki nemet mondani, mindig minden úgy van, ahogy a nevelőapámnak tetszik.Mindig azt kell csinálnunk amit a nevelőapám kér, úgy kell járnunk ahogy ő fütyül. Nevelőapámnak mindig a folytonos kiabálás a megoldás.Egyrészt nem az apám,nekem semmi közöm hozzá,ne mondja meg mit hogy csináljak,másrészt ne kiabáljon, se velem se az anyámmal. Nálunk senki sem kiabált soha,nálunk ez nem szokás,inkább nyugodtan megbeszéltük.Anyám is mindig egyetért vele, bezzeg ha nincs a közelében a nevelőapám, akkor nekem is igazat ad. De előtte nem mer. Nevelőapámmal a kapcsolatom amúgy se volt fényes, mindig kidobált a több ezer forintos cuccaim, és ha számon kértem hogy miért még én voltam a hibás, ma kidobta a rajzaim amivel nem 5-10perc munkám volt, fejemhez vágta hogy a "3 éves gyerekem szebben rajzolna" meg hogy nem érdeklem meg hogy ha valami nem tetszik akkor takarodjak el itthonról és vissza ne jöjjek. Mit tegyek? Tanácstalan vagyok...ha erről beszélnék a pszichológusomnak nem szeretném hogy értesítse a gyámügyet mert abból is óriási balhé lenne..

2022. jan. 17. 20:24
1 2 3 4
 31/34 Savlekotő ***** válasza:
81%

Anyám is mindig egyetért vele

Naná mert ott a lové farok. Mai nő kutya lesz a gyereke se érdekes csak farok lové legyen.. :(

2022. febr. 1. 04:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 anonim ***** válasza:
0%

30Nem ezt a kamasztól kérdezték

Mert a pasi pénze főként anyukának egy kamaszra kell főként hogy lány tudjuk mind mibe kerül

Itt úgy csendben megjegyzem a saját apja fogalmazzunk finoman lefügyüli nem hogy anyagilag bármít adjon neki

Csak a lánynak nem tetszik hogy anyának társa van (Írja is neki jó volt ahogy volt csak ép most nem körűlötte forog a világ és az ő elképzelései alapján Itt a probléma Anya kilépett az alárendeltségből).Már rég meg kelett volna tegye mikor még kisebb volt talán akkor könnyebb lett volna!

2022. febr. 1. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 A kérdező kommentje:
A vérszerinti apámat ne vedd a szádra így kérlek, 3 éves voltam mikor meghalt. Ahogy le írtam, anyám nem mer a nevelőapámnak nem-et mondani. Ugyan akkor engem nem érdekel hogy mikor forog körülöttem a világ vagy mikor nem, mert nem vagyok figyelem hiányos. Anyáméktól se várom el hogy 0-24 velem foglalkozzanak:)
2022. febr. 1. 09:06
 34/34 anonim ***** válasza:
84%

Most akkor lelépett az apád vagy meghalt mert nem ugyanaz?

Mert ha halott ez végett bocsánat de a többít akkor is így gondolom

Ne csak a magad szemszögéből néz mindig mindent Ha nem is tetszik anyádnak is joga van hogy boldog legyen ettől nem dobott el!

2022. febr. 1. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!