Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogy oldjam meg ezt a konflikt...

Hogy oldjam meg ezt a konfliktust anyám és a párom között?

Figyelt kérdés

Párommal már lassan 5 éve vagyunk együtt, ez nem egy futó kaland, szeretjük egymást, és együtt tervezzük leélni az életünket.

Az évek során jöttek fel rám a kilók, de a barátnőmet ez nem zavarta. Sőt, a szex egyre jobb lett, egyre jobban beindult tőlem. Nekem jó volt így, szóval nem kezdtem el diétázni, és mára már tudom, hogy az egészségemmel játszok, de a barátnőm imádja a "hatalmas testemet", ahogy ő fogalmazna. Kb 1-2 éve egy családi vacsinál anyám beszélt vele, hogy figyeljen/figyeljünk oda jobban rám. Barátnőm úgy válaszolt, hogy neki így tetszem, nem akar változtatni, és amennyiben én nem kérem meg, akkor nem is fogja erőltetni, hogy fogyjak. Ne értsetek félre, nem kért, hogy hízzak, csak így alakult, és engem nem zavar, ő pedig örült neki.

Anyám viszont azóta gyakorlatilag megutálta. Minden kilómért őt teszi azóta felelőssé, és nagyon rossz a viszonyuk. Barátnőm is kezd ebbe már belebetegedni. Mit lehet ilyenkor tenni?


2022. febr. 26. 22:24
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
73%

Nem zavar? Az sem fog, amikor szívrohamot kapsz?


Anyád helyében én mondjuk téged is ignorálnálak, mert rettenetesen o.toba vagy, aki aláfekszik a nője hülyeségeinek.

2022. febr. 27. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim ***** válasza:
32%

Te valami fétises vagy?

Jelentve.

2022. febr. 27. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonymousreview60 ***** válasza:
84%

1. Ekkora testtömeg zsírral hamar és komoly gondjaid lesznek. A testi aktivitással, a lépcsőn menéssel, a magas vérnyomással, a diabétesszel. És hamarabb lesz erekciós problémád, mint amúgy a korod indokolná.

2. Anyád helyében én is ki lennék akadva. És igen, itt az a baj, hogy a csajod így elfogad vagy direkt így tetszel neki, mert a szerelmen-szexen keresztül te is kötve vagy ehhez az alkathoz.


"Hogy oldjam meg ezt a konfliktust" Úgy, hogy lefogysz. Ha a csaj tényleg szeret, és nem mentálisan beteg vagy feeder (keress rá), akkor úgy is szeretni fog.

2022. febr. 27. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:
79%

Egyáltalán, igaz ez? Öt év alatt ötven kilót hízni? 118/173? Széle-hossza egy...

N

2022. febr. 27. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:
21%
Maradj ki belőle. Itt gyakorlatilag 2 nő rajtad veszekszik. Az egyik azért, mert úgy szeret ahogy vagy, a másik meg azért mert úgy szeret amilyen voltál. Rajtuk nem nagyon tudsz változtatni sértődés nélkül.
2022. febr. 27. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:
49%
Én is túlsúlyos vagyok. Egyetlen embert lehet ezért hibáztatni, saját magamat. Ha anyám olyan korlátolt lenne, hogy a páromat hibáztatná az én kövérségem miatt, akkor elküldeném a búsba.
2022. febr. 27. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim ***** válasza:
86%

Felnőtt ember vagy, nem kell hogy figyeljenek rád, kérd dietetikus tanácsát: "miből mennyit", étrend stb.

Ha barátnőd melletted van és szeret, támogatja az életmódváltást.

Ne kezdj el "hirtelen sportolni hatalmas erőkifejtéssel" mert baj lehet, ebben is szakember tanácsát kérd ki.

Ha barátnőd nem akarja, hogy cukorbetegség/infarktus/stroke/stb problémáid legyenek, akkor segít.

2022. febr. 27. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim ***** válasza:
88%
Majd amikor ott fekszel 45 évesen egy szívinfarktussal a kórházban, zavarni fog.
2022. febr. 27. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim ***** válasza:
39%
Ni mán, újra itt az etetésfétises troll
2022. febr. 27. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim ***** válasza:
50%

Én csak azt nem értem, ez miért a barátnő hibája. A kérdező azt mondja, nem direkt hízlalja. Oké, ő főz, de gondolom a csaj nem hízott el ennyire, szóval nem magukkal a kajákkal lehet baj, hanem az adagokkal, meg a kérdező életmódjával.

Nekem is elhízott a férjem mióta velem van, be is bszna, ha anyós ezért engem okolna, meg még nekem kéne odafigyelnem. Oké, itt a csaj elvileg örül is a hízásnak, de ettől függetlenül ha a kérdező akarna fogyni, abban is támogatná. A csaj nem az anyja, nem dolga "odafigyelni" a felnőtt párjára. Inkább a kérdezőt cseszegesse az anyós, mert az ő dolga figyelni a saját egészségére.

2022. febr. 27. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!