Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogy oldjam meg ezt a konflikt...

Hogy oldjam meg ezt a konfliktust anyám és a párom között?

Figyelt kérdés

Párommal már lassan 5 éve vagyunk együtt, ez nem egy futó kaland, szeretjük egymást, és együtt tervezzük leélni az életünket.

Az évek során jöttek fel rám a kilók, de a barátnőmet ez nem zavarta. Sőt, a szex egyre jobb lett, egyre jobban beindult tőlem. Nekem jó volt így, szóval nem kezdtem el diétázni, és mára már tudom, hogy az egészségemmel játszok, de a barátnőm imádja a "hatalmas testemet", ahogy ő fogalmazna. Kb 1-2 éve egy családi vacsinál anyám beszélt vele, hogy figyeljen/figyeljünk oda jobban rám. Barátnőm úgy válaszolt, hogy neki így tetszem, nem akar változtatni, és amennyiben én nem kérem meg, akkor nem is fogja erőltetni, hogy fogyjak. Ne értsetek félre, nem kért, hogy hízzak, csak így alakult, és engem nem zavar, ő pedig örült neki.

Anyám viszont azóta gyakorlatilag megutálta. Minden kilómért őt teszi azóta felelőssé, és nagyon rossz a viszonyuk. Barátnőm is kezd ebbe már belebetegedni. Mit lehet ilyenkor tenni?


2022. febr. 26. 22:24
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:
17%
Mondd anyadnak, hogy kulon kasszan vagytok, the kulon fozol, vasarolsz magadnak, szival csak teged utalhat.
2022. febr. 27. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 anonim ***** válasza:
31%
30. Nem a barátnő hibája (bár ha együtt élnek és semmit nem tesz azért az is gond szerintem), de az eredeti kérdésben az van hogy higy érje el hogy az anyukája ne utálja a baratnőt. És mivel a barátnő leszja hogy mi lesz a kérdező egészségével az anya jogosan haragszik.
2022. febr. 27. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 anonim ***** válasza:
87%

De a kérdező is leszarja mi lesz az egészségével. Akkor őt miért nem utálja?

A kérdező önálló, felnőtt, cselekvőképes ember, nem értelmi fogyatékos. Vele diskuráljon a mama, a nőnek mi köze hozzá.

Kérdező, ezt mondd meg anyádnak is. Magad miatt vagy kövér.

2022. febr. 27. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 anonim ***** válasza:
28%
Szégyelld magad, te férfiak szégyene. 😂😂
2022. febr. 27. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!