Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Haragudnatok a gyereketekre...

Haragudnatok a gyereketekre ha a pár hónapos jogsijaval kárt csinálna az autotokban?

Figyelt kérdés

Persze nem a karambolra gondolok, vagy amikor egy idiota szembe jövő neki megy, a kisodrodasnak ahol örülsz ha tényleg vele nem történt semmi baj, az autó az utolsó. Hanem ahol csak szimpla odafigyeles hiánya volt, és az autó karosodott, nem egy pár százezres autó, és viszonylag új is, nem lesz drága a javitasa, helyben megcsinaljak és kb 50 ezer forintból kijon. Sírva hívott fel, szimplan nem figyelt oda és neki ment egy oszlopnak tolatva, mikor állt ki valahonnan meg tolató kamera is van benne és csípog is pedig, valoszinuleg tul sok gazt nyomott neki, lökhárító serult meg, latszik, de nem veszes, nem kiabáltam vele mert nem voltam otthon de eléggé kiakadtam rá. Teljesen jól vezet, azért is engedem el egyedül egy ideje már, sose volt baleset helyzete se.


Holnap viszem be az autót márka szervizbe, ott megcsinaljak de haragszok ra, mert teljes mértékben az ő hibája volt.



2022. márc. 7. 22:04
1 2 3 4 5
 41/48 anonim ***** válasza:
81%

Nem egy tapasztalt vezetőnek is besikerül hasonló művelet.

Az autot soha nem vettem többnek mint egy céleszköz amivel eljutok a-bol b-be.

Legyen rajta műszaki, az állapota feleljen meg ténylegesen annak, hogy forgalomban részt vehessen.

Így is bantja a gyereket ami történt, felesleges még avval is bántani, hogy fogsz rá haragudni.

Szandekosan csinalta volna az más. De így.

2022. márc. 8. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/48 anonim ***** válasza:
67%

Ha van pénz Toyota Chr akkor ezt is ki tudod javítani, gondolom nem vagytok minimálbéresek. Ott a szülő is BKK járműveivel jár és a lakótelepeken általában jár BKK jármű.

Nem tudlak sajnálni igazából...

2022. márc. 8. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/48 anonim ***** válasza:
88%
Apámat életemben egyszer láttam zokogni, ez akkor volt, amikor totálkárosra törtem a családi autót. Akkor 3 éve volt már jogosítványom. Megcsúsztam a nedves úton, az út melletti árokban fejtetőn állt meg a kocsi, nekicsapódva egy beton hídfőnek. Apám mentőtiszt volt (most már nyugdíjas) , aznap éppen szolgálatban volt. Pont ők jöttek ki a balesethez. A fejem vérzett + a bal lábfejem fájt nagyon, beszorult a pedálokhoz. Nem minden részletre emlékszem, de arra tisztán, hogy apám folyton azt mondogatta: fiam ne aggódj, nem lesz baj, itt vagyok. Arra is emlékszem, hogy amikor lehúzták a bal lábamról a cipőt, akkor elfordult és elkezdett zokogni. A lábfejem csúnyán megsérült, műteni is kellett. Szerencsére sikerült rendbe hozni, tudok menni és futni, egyedül a kuplung kezelése okoz néha fájdalmat. A kocsit sosem említette, azt is csak pár évvel később mondta el, hogy majdnem elájult amikor meglátta rendszámot, illetve attól tartott, hogy sosem fogok tudni járni normálisan. Sosem volt érzelgős, de így már értem, hogy amikor a műtét után először találkoztunk, miért ölelt hosszú percekig.
2022. márc. 8. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/48 anonim ***** válasza:
71%

Huh köszi nektek, van rajta casco igen.


annyira gáz, hogy apád nevében írogatsz...

2022. márc. 8. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/48 anonim ***** válasza:
70%
Még a leghülyébb, szakadt munkásember is vezet, azért ne csináljunk már a jogosítványból, meg a vezetésből húde nagy intelligencia kérdést:D Nem PhD-t végzett. Aki vezet, az meg követ el hibákat, tekintve abból, hogy ehhez nem kell nagy ész.
2022. márc. 9. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/48 anonim ***** válasza:
30%
Aki vezet az csak ne kövessen el hibákat! Egy kis hiba az autóban okoz kárt, de könnyen meg lehet, hogy máskor meg embert öl, mert éppen egy kicsit nem figyelt
2022. márc. 9. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/48 anonim ***** válasza:
40%
Nem. En is huztam meg az autonkat tolatás kozben (még egy picit a másikat is, egy ismerosé volt a másik auto). A férjem is meg az ismeros is kinevetett. Mindenki kovet el hibát! Ennyi baja legyen az életben!
2022. márc. 9. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/48 anonim ***** válasza:
24%
8 éve vezetek életemben egyetlen autót sem húztam meg. Elképzelni nem tudom, hogy valaki hogy lehet akkora balfék rossz esetben 3 tükörrel, hogy erre képes legyen. Én nem nevetnék, ha az én autómat húznád meg, hanem szépen kifizetettném veled az okozott kárt. Valószínűleg neked, nektek azért ennyire nevetséges ez a helyzet, mert olyan jól megy, hogy mi neked 50-100 ezer forint. Csak sajnos tudod nem mindenki ilyen.
2022. márc. 9. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!