Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mi a tapasztalat, a szülők...

Mi a tapasztalat, a szülők hogy fogadják a nagyobb korkülönbséget?

Figyelt kérdés

Ez az első komolyabb kapcsolatom. Annyira komoly, hogy már beszéltünk az összeköltözésről is, vagyis én költöznék ki hozzá.


Viszont idősebb, 49 éves. Én meg 23... (én vagyok a nő)

A szüleim, családom még nem ismeri.



2022. márc. 27. 20:50
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
4%

de ennyi idő alatt bőven kiderült volna már, hogyha van valami gond vele. - persze. Nálunk exemnél 1,5 év együttélés! után derült ki, hogy egyébként párhónapja rajtam kívül mást is dug.


Bocsi, de 1 év heti 4-5 napot együtt töltötök, pont semmit nem jelent.

2022. márc. 28. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim válasza:
80%

Ez az ember nem az apád lehetne, hanem még annál is durvább.

Lehet, hogy most még vonzónak találod, mert éretlen vagy, de nem túl sok idő múlva ez a látásmódod el fog párologni és ott marad egy hozzád képest vén f@szi. És még ez a jobbik eset, mert lehet az is, hogy hat-hét év kell ahhoz, hogy tisztábban láss és akkor azt tapasztalod majd, hogy odaadtad a fiatalságodat egy hozzád képest vén kecskének, aki lelegelt és itt is van a mese vége.


Akkor teszel jól, ha még kiéled magad egy kicsit, tapasztalod az életet, megélsz néhány kalandot, csalódást és érettebb buksival, 25-28 éves korodra férjhez mész egy olyanhoz, aki korban, életszemléletben valóban hozzád illik.


Ebből a kapcsolatodból ugyanis bukás lesz és te leszel a vesztes.

Hadd ne mondjam, ha ebbe beleállsz, később nem csak a gyereketek fogja szégyellni a saját apját, de egy idő múlva még te is. És akkor már nem lesz visszaút.

2022. márc. 28. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 A kérdező kommentje:

Nem értek itt pár embert... Miért baj, ha én vele érzem jól magam?!

Megad nekem mindent, már most több helyen jártam vele, mint a szüleimmel egész életem alatt.


Nem férjhez megyek hozzá, könyörgöm. Majd ha már nem leszek boldog vele, szakítok. Nem kell így túlreagálni, meg gyerekről beszélni.

2022. ápr. 2. 19:17
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!