Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anyám beleszól az életembe?

Anyám beleszól az életembe?

Figyelt kérdés
Elköltöztem több éve külön élek, de beleszól az életembe, hogy kivel mikor mit csinálok. Amellett, hogy a párválasztásomat rendre kritizálja.Természetesen nem mutattam be neki a páromat,de amit mesélek róla beleköt mindenbe. Lakásomba akar hozni új függönyt, meg renoválni egy két dolgot, de baromira nem kell a segítsége. Tiszteljem, ezt szajkózza, de nem kölcsönösen járna a tisztelet? Jön az anyáknapja, alap, hogy menni kell hozzá, de nem veszi észre magát, hogy mennyire eltávolódtam tőle. Fontolgatom a kapcsolat megszakítását.Irigylem azokat akiknek normális anya jutott.

2022. ápr. 26. 12:17
1 2 3 4
 11/39 A kérdező kommentje:
Apám nincs az életembe. Nem véletlenül váltak el. Gondolom vele is ilyen volt.
2022. ápr. 26. 14:18
 12/39 anonim ***** válasza:
88%
8# Anyádnak is joga van a véleményéhez, nem? Szemét vagy őszerinte? És akkor mi van? Ugyanannyit fizetnél a boltba a kenyérért ha csodálatos hercegnő lennél a szemében, mint, ha szemét vagy. Érzelmi zsarolásról oszt hallottál-e? Segíteni akar az az ő dolga, nem az irányítja a te érzéseidet, életedet, emberi kapcsolataidat, hogy ő aznap épp mit jelöl meg motivációjaként! Valamiért nem a tiszta szeretet, jószándék ami eszébe jut az embernek az ilyen vagdalózások hallatán. Nem véletlenül, mert ez nagyon gáz. A klozeton kell akarni, nem más életében. Van neki sajátja, ő azt kapta a fentiektől játszótérnek, te meg a te életedet. Saját területen kéne mozogni! Képzeld el, hogy mondjuk a szomszéd öregasszony gázolna így bele az életedbe, beszólogatna, renoválásról vizionálna, őt hogy rendeznéd le emberi hangon? Megmondanád neki, hogy nem kérted, hogy megszakértse az életedet, ezt a stílust fejezze be. Vagy: ne pásztázzon a szemével a lakásodba és ne találgatózzon renoválásról, erre nincs igényed. Megint mondja akkor már egy szintet fentebb lépsz, ha ezt a tolakodó stílust nem hagyja abba megkéred, hogy mennyen el és Karácsonyig jegelve van az, hogy ő ide beteszi a lábát. Hogy erre mit lép, ezt hogy reagálja le, az az ő dolga és nem a tiéd! Te ugyanúgy nem szabhatod meg, hogy érezzen, gondolkozzon, mint ahogy ő teneked. Visít, őrjöng, aljas dolgokat vág a fejedhez? Úgy is jó, az is egy válasz. Akkor elgondolkozhatsz, hogy ennek az embernek a szeretetéért ácsingóztam, ami valójában nem szeretet, szimplán érzelmileg élősködik rajtam. Ahogy mondjuk: kimutatja a foga fehérét. Téged csak az mentene meg, kedves kérdező, ha leválnál anyádról érzelmileg. A külön lakással, partnerkapcsolattal ez nagyon nem történt meg, azért is tud sakkban tartani. Még mindig anya-kiskorú gyerek kapcsolat a tiétek. Fulladsz már, menekülnél az látszik, de messze még a part.
2022. ápr. 26. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/39 anonim ***** válasza:
7%
Mert sinterekkel jösz ösze.
2022. ápr. 26. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/39 anonim ***** válasza:
63%

Vagy vállalod a konfliktust vagy lapíts mint szar a gazban és tűrj..


Még nem nőttél fel..

2022. ápr. 26. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/39 A kérdező kommentje:
Nem lapítok, arról szó sincs, egyszerűen nem érdekel.Hiába mondom meg neki a véleményem akkor jön a lelki zsarolós dolgaival, mint pl egy anyád van, ki tudja meddig él, addig szeresd míg él stb... A lelkiterror végtelen tárháza.
2022. ápr. 26. 16:24
 16/39 anonim ***** válasza:
78%
Mondom. Még nem nőttél fel..
2022. ápr. 26. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/39 A kérdező kommentje:
Én meg mondom, hogy a konfliktus mit sem ér egy ilyen "szülőnél". A kapcsolat lesz megszakítva.
2022. ápr. 26. 16:40
 18/39 anonim ***** válasza:
34%

Ha az övé a lakás ne csodálkozz, hogy nem hagyja, hogy lelakjad.


Elköltöztél és beszámolsz róla kiket viszel fel a lakásába?

Anyád csak szeretne férjhezadni mielőtt bordélyházat csinálnál az ingatlanából, meg magadból Mádámot...


Na TÜNÉS MOSOGATNI!

2022. ápr. 26. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/39 anonim ***** válasza:
75%
Nem megszakitani kell hanem siman megmutatni hogy nem szólhat bele és vannak sajat döntéseid
2022. ápr. 26. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/39 anonim ***** válasza:
91%

Minden 100%-t lepontoztam.

Hogy miért?

Mert 100%,hogy ők pontoztak le.

Na, gyere és pontozz le.

Most.

🤣 🖕

2022. ápr. 27. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!