Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anyám beleszól az életembe?

Anyám beleszól az életembe?

Figyelt kérdés
Elköltöztem több éve külön élek, de beleszól az életembe, hogy kivel mikor mit csinálok. Amellett, hogy a párválasztásomat rendre kritizálja.Természetesen nem mutattam be neki a páromat,de amit mesélek róla beleköt mindenbe. Lakásomba akar hozni új függönyt, meg renoválni egy két dolgot, de baromira nem kell a segítsége. Tiszteljem, ezt szajkózza, de nem kölcsönösen járna a tisztelet? Jön az anyáknapja, alap, hogy menni kell hozzá, de nem veszi észre magát, hogy mennyire eltávolódtam tőle. Fontolgatom a kapcsolat megszakítását.Irigylem azokat akiknek normális anya jutott.

2022. ápr. 26. 12:17
1 2 3 4
 31/39 A kérdező kommentje:
Igen, mondott jó dolgokat.
2022. ápr. 28. 12:21
 32/39 anonim ***** válasza:
88%

Hát akkor valamiért nem bízik már úgy benned, vagy nem köszönted meg eléggé a tanácsait, ne tudom

De valamiért ellenszenv van. Valamit nem bocsátott meg neked :D

2022. ápr. 28. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/39 anonim ***** válasza:
88%
Most úgyis anyáknapja vasárnap, majd jóváteszed!
2022. ápr. 28. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/39 A kérdező kommentje:
Azt, hogy élem az életem azt teszem jóvá.Ő alapból ilyen kiforgat, beleköt.
2022. ápr. 28. 12:25
 35/39 anonim ***** válasza:
23%
Hát próbáld meg ne csak ezt látni az egészből, egyébként is vannak olyan emberek akiknek kissé csípős a nyelvük.
2022. ápr. 28. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/39 anonim ***** válasza:
35%

Akkor írom ezt.

Szeresd az anyukádat, hiszen akaratod ellenére hozott téged a világra.

Mindent megtett érted,hogy ember legyen belőled.

Óvott, védett minden rossztól.

Szeresd az anyukádat, mert belőle csak egy van számodra.

Ha megöregszik, gondozd,vigyázz rá, úgy mint az ő tette veled.

Na, most pontozzatok le! 🖕

2022. ápr. 28. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/39 anonim ***** válasza:
88%
36,kivéve a mérgező szülőket.
2022. ápr. 28. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/39 anonim ***** válasza:
100%
29, amint tanácsot kérsz tőlük, ismét gyerek leszel a szemükben, akinek meg lehet mondani mit mikor csináljon. Próbáld meg saját magad eldönteni. Google.
2022. ápr. 28. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/39 A kérdező kommentje:
Igen, pontosan.
2022. ápr. 28. 13:38
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!