Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anyám beleszól az életembe?

Anyám beleszól az életembe?

Figyelt kérdés
Elköltöztem több éve külön élek, de beleszól az életembe, hogy kivel mikor mit csinálok. Amellett, hogy a párválasztásomat rendre kritizálja.Természetesen nem mutattam be neki a páromat,de amit mesélek róla beleköt mindenbe. Lakásomba akar hozni új függönyt, meg renoválni egy két dolgot, de baromira nem kell a segítsége. Tiszteljem, ezt szajkózza, de nem kölcsönösen járna a tisztelet? Jön az anyáknapja, alap, hogy menni kell hozzá, de nem veszi észre magát, hogy mennyire eltávolódtam tőle. Fontolgatom a kapcsolat megszakítását.Irigylem azokat akiknek normális anya jutott.

2022. ápr. 26. 12:17
1 2 3 4
 21/39 anonim ***** válasza:
88%
Egy válasz se volt 100%-on szerintem te valami másik csaornát néztél. Amúgyis egy másik válaszoló %-a nem sokat nyom a latba kb 5-10 % ot, a kérdezőé meg 25-50%-ot
2022. ápr. 27. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/39 A kérdező kommentje:
A lakás albérlet,én fizetem,a párválasztásnál, meg annyi, hogy akit exemnek hisz, azzal vagyok, amit természetesen nem tud, mert ellenezné.Semmi köze az életemhez, mindenki maga elköveti a saját hibáit, és abból tanul.A felnőttet hagyni kell élni a szülőnek, és lelkileg támogatni, nem rátelepedni, és mondani a saját marhaságokat.
2022. ápr. 27. 11:53
 23/39 anonim ***** válasza:
91%
Nézd, amiről nem tud abba nem tud beleszólni. Egyszerűen semmiről ne számolj be, semmit ne mondj el.
2022. ápr. 27. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/39 A kérdező kommentje:
Így történik minden. Abba a kevésbe szól bele amit tud.
2022. ápr. 27. 15:39
 25/39 anonim ***** válasza:
88%
Kérdező, én ezt végigjártam. Ha újra csinálhatnám sokkal kevesebb dolgot mondanék el neki, érezze hogy nem kell mindenről tudnia. Ne hívogasd, ne számolj be neki a dolgairól. Nekem mindig rávágta hogy nem merem elmondani azért nem mondom. Ne ess ebbe a csapába. Mondd meg neki világosan hogy NEM KELL tudnia mindent rólad mert ha mindig is a gyereke leszel, külön életed van.
2022. ápr. 28. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/39 A kérdező kommentje:
Egyszerűen elhallgatok dolgokat. Sajnos így tanácsot sem tudok tőle kérni.
2022. ápr. 28. 11:48
 27/39 anonim ***** válasza:
88%

Gondolkodik helyetted is, szóval neked már nála előrébb kell gondolkodnod így tudod befolyásolni mit higyjen.


Tanácsot ettől még kérhetsz tőle, csak fordítsd le a saját szintetekre aztán konvertáld vissza.

2022. ápr. 28. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/39 anonim ***** válasza:
88%
Én amikor így voltam akkor arra jöttem rá, hogy egyébként sem tudna olyan tanácsot adni amit magamtól nem tudnék, csak kiváncsiskodik..
2022. ápr. 28. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/39 A kérdező kommentje:
Az a baj vele, hogy tanácsot kérek tőle, de aztán kiforgatja a szavaim, egy rossz pillanatában, és visszavág velül. Ezért már rég nem kérek tőle tanácsot.
2022. ápr. 28. 12:16
 30/39 anonim ***** válasza:
88%
Egyébként kaptál tőle olyan tanácsot aminek aztán hasznátvetted?
2022. ápr. 28. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!