Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szülők! Ha a 17 éves lányotok...

Szülők! Ha a 17 éves lányotok egy 42 éves férfival lenne párkapcsolatban elfogadnátok a döntését?

Figyelt kérdés
Ha lányotok elmondása szerint boldog lenne a kapcsolatában elfogadnátok, támogatnátok a kapcsolatot? Mi lenne a reakciótok egy ilyen esetre?

2022. aug. 2. 17:31
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 11/123 anonim ***** válasza:
78%
Biztos imponál, hogy szép kocsija van, náladnál sokkal nagyobb élettapasztalata, valszeg szép lakása fizetése ellentétben a korodbeli srácokénál.. Jó gonosz vagyok, de elsőre erre gondolnék :)
2022. aug. 2. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/123 anonim ***** válasza:
89%

Hát furi lehet azért, hogy ha mondjuk a pasid idősebb mint a szüleid...


Anyaként nem örülnék.

Nyílván eltiltani nem igen lehet, mert akkor találkoznak titokban, de nehezen támogatnám.

2022. aug. 2. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/123 anonim ***** válasza:
17%
ha gazdag akkor igen , timcsi is jó üzletet kötött
2022. aug. 2. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/123 anonim ***** válasza:
82%

Huh, én is ilyen 17 éves voltam, jóval idősebb pali tetszett.

Utólag rettentő gáznak érzem, és k.rvára bánom. De a csókát se értem, ő akkor már felnőtt ember volt. Mit akart egy kislánytól?

2022. aug. 2. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/123 anonim ***** válasza:
76%
Egy ennyi idős férfinek semmi keresnivalója egy kislánnyal. Te vagy itt az áldozat, a pasas meg egy pedofil.
2022. aug. 2. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/123 anonim ***** válasza:
91%

Támogatni biztosan nem támogatnám. De alaposan elbeszélgetnék a lányommal, szeretném tudni, pontosan ki ez a férfi, milyen, miket vár el tőle... Nem bíznék a pasasban egy percig sem, maximum hosszú idő után, ha az a majdnem fehér holló ritkaságú eset áll fenn, hogy tényleg szerelemről van szó... akkor idővel elfogadnám, úgysem lenne más választásom. Egyéb esetben pedig szeretném, ha a lányom tudná, hogy 1) ne hagyja magát hülyeségbe berángatni, és elbeszélgetnék vele arról, hogy csak azt kell egy párkapcsolatban megcsinálni vagy megengedni, amit magunk is akarunk vagy rendben levőnek érzünk - ide tartopzik a gumi nélküli szex is, mert "mindig megszakítással csináltam és sose lett baj" vagy miket szoktak érvként előadni. 2) ha baj van, akkor forduljon hozzám, hogy legalább segíthessek kimászni, ha már egyszer belekeveredett, bármit is mondtam neki.


Szóval nem nézném jó szemmel, és nem hinném, hogy hosszú távon boldogok lesznek együtt, de tisztában vagyok vele, hogy egy 17 éves szerelmes lányt hiába tiltok, hiába retorziózok bármivel. Úgysem fogja elhinni, hogy az illető férfi nem feltétlenül a nagy Ő vagy a herceg a fehér lovon.

2022. aug. 2. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/123 anonim ***** válasza:
61%

Nem fogadnám el. Amint 18 lenne kiraknám és mehetne a 42 éves csávójához, ha olyan nagy a szerelem, tartsa el a pasija.

Úgyis szakítanak majd és az én ajtómon fog kopogtatni, hogy bocsi, igaztok volt.

2022. aug. 2. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/123 anonim ***** válasza:
92%

"2) ha baj van, akkor forduljon hozzám, hogy legalább segíthessek kimászni, ha már egyszer belekeveredett, bármit is mondtam neki."

Kiegészítés: és azt is tudatosítanám benne, hogy ez nem azt jelenti, hogy anyu-apu rendbe tud hozni mindent, mert bizony fog ő is sérülni mindenképpen, nem kicsit.

2022. aug. 2. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/123 anonim ***** válasza:
83%
Nem. Kizárt.
2022. aug. 2. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/123 anonim ***** válasza:
81%

Egyértelműen nem. Semmilyen körülmények között. Még a 7-es által emlegetett 30+-os partner is túl idős egy 17 éveshez, de a 40+-os...

Ez nem PÁRkapcsolat, mert az 2 egyenrangú fél kapcsolata, ti meg mintha 2 külön bolygón élnétek. Téged sajnállak, de a fickó külső felnőtt szemlélő szemszögéből tényleg egyértelműen gerinctelen.

2022. aug. 2. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!