Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miert szuntem meg letezni...

Miert szuntem meg letezni mindig ?

Figyelt kérdés

A "szuleim" nem voltak sosem szereto szulok ! Rendszeresen terrorizaltak , bantalmaztak . Gyerekkoromba elmondtak , hogy en nem vagyok normalis , mert megettem egy egesz szelet csokoladet, ha elestem akkor azt mondtak , hogy hulye voltam . Allandoan azt hallgattam , hogy ok miluen jo szulok , es en halatlan vagyok ! Es , hogy majd visszaadnak az inyezetbe( orokbefogadott vagyok) ha nem sikerul az elvarasaikat teljesitenem. Mert mas szulo buszke lehet a gyerekere , ok meg szegyenkeznek miattam , es amugy mindenki oket sajnalja , mett nem olyan vagyok mint amilyennek elkepzeltek. Hozza teszem z "anyam" egy alkoholista a ferje aki az en "apam " papiron pedig egy novero lusta munkabelkuli aki allandoan kilopta a penzt , az ekszereket , minden vagyont a krvainak .Mikor valakhez vendegsgbe mentek es probaltam oket telefonon gyerekkent elerni pl. akkor nem voltak hajlandoak felvenni. Ha nekem is vendegsegbe kellett veluk ulnom , akkor ha valaki hozzam szolt , a szuleim nevetgelve azt mondtak nekem " ne jatszd mar az eszed" . Majd rogton eltereltek a temat , es a vendeglato figyelmet . Olyan fura volt . Mintha nem akartak volna , hogy eltereljem roluk a figyelmet. Hozza teszem ezek diplomas emberek .

Szoval ez miert van ? Feltekenyek , hogy valaki megkredrzte pl. Hogy hogy vagyok?


2022. aug. 6. 16:02
1 2 3 4 5
 11/49 A kérdező kommentje:
Akkor meg nem volt munkanelkuli ! Az irokbefogadas utan lett az . Joval kesobb . Akkor mar az anyam tartotta el . Es a no ugyeket is az anyam finanszirozta.
2022. aug. 6. 16:32
 12/49 anonim ***** válasza:
16%
Cuki a nyáltenger amit ide rittyentettél előző, csak az a bibi a sztorival hogy sose kaptak volna gyereket akiket leírt a kérdező. És csak hogy világos legyen: van ám utánkövetés...
2022. aug. 6. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/49 A kérdező kommentje:

9-es . Koszonom szepen neked .

emberek higyyetek el , nem kamu . Ezek normalisak voltak egyszer . Egyetemet vegeztek . Nem bufeszakot. Aztan ahogy engem megkaptak , az apamnak no ugyei lettek. Ekkor mrg en kicsi voltam . Es aztan mar csak ok voltak a fontosak , a nok .

2022. aug. 6. 16:35
 14/49 A kérdező kommentje:

12# nem voltak allitolag ilyenek regen .

Az utankovetest nem ertem.

2022. aug. 6. 16:37
 15/49 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon sajnálak,te is megérdemelnék normális családot,szerető édesanyát apát,akik szeretnek,sosem kérdezted meg tölük ha nem szeretnék mért fogadtak örökbe??
2022. aug. 6. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/49 anonim ***** válasza:
0%
Unatkozik a gyerek...
2022. aug. 6. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/49 A kérdező kommentje:

15# koszonom a kedves szavakat!

Sokszor kerdeztem , tini koromban , hogy minek kellett gyerek nekik, mikozben veszekedtunk . A valasz , hogy mindeki szeretne gyereket .

2022. aug. 6. 17:09
 18/49 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem volt magyarázat,mindenki szeretne,csak akkor úgy is kell bániuk vele
2022. aug. 6. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/49 A kérdező kommentje:

18#

En azt gondoltam , hogy csak azert kellett a gyerek mindenaron , mert masnak is volt.

2022. aug. 6. 17:19
 20/49 anonim ***** válasza:
100%

Hallgassatok már ezzel a "Kamu" mániátokkal! Egyesek szerint a világ szép és rózsaszín és minden család boldog, mint az amerikai filmekben...

Én is ismerek nem egy olyan embert, akit nevelőszülők fogadtak örökbe és felnőtt koráig lelki terrorban tartották! A fizikai bántalmazás is gyakori az ilyen családokban!

Az államot pont nem érdekli, hogy bánnak az örökbe fogadott gyerekkel! Örülnek neki, hogy eggyel kevesebb gyereket kell etetni!

Olykor kijárnak megnézni, mi a helyzet, de, azt is csak azért, mert kötelező...

Olyankor, persze a szülők is mindig mintaszülők, mindenki happy! A gyereket is megfenyegetik, hogy hallgasson, különben jól el lesz verve vagy mehet vissza az intézetbe a digók közé...

Ahogy elmegy a hivatali személy, máris minden folytatódik tovább!

Ne nézzetek ennyi amcsi filmet, mert az agyatokra ment! Ez a való világ!

2022. aug. 6. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!