Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miert szuntem meg letezni...

Miert szuntem meg letezni mindig ?

Figyelt kérdés

A "szuleim" nem voltak sosem szereto szulok ! Rendszeresen terrorizaltak , bantalmaztak . Gyerekkoromba elmondtak , hogy en nem vagyok normalis , mert megettem egy egesz szelet csokoladet, ha elestem akkor azt mondtak , hogy hulye voltam . Allandoan azt hallgattam , hogy ok miluen jo szulok , es en halatlan vagyok ! Es , hogy majd visszaadnak az inyezetbe( orokbefogadott vagyok) ha nem sikerul az elvarasaikat teljesitenem. Mert mas szulo buszke lehet a gyerekere , ok meg szegyenkeznek miattam , es amugy mindenki oket sajnalja , mett nem olyan vagyok mint amilyennek elkepzeltek. Hozza teszem z "anyam" egy alkoholista a ferje aki az en "apam " papiron pedig egy novero lusta munkabelkuli aki allandoan kilopta a penzt , az ekszereket , minden vagyont a krvainak .Mikor valakhez vendegsgbe mentek es probaltam oket telefonon gyerekkent elerni pl. akkor nem voltak hajlandoak felvenni. Ha nekem is vendegsegbe kellett veluk ulnom , akkor ha valaki hozzam szolt , a szuleim nevetgelve azt mondtak nekem " ne jatszd mar az eszed" . Majd rogton eltereltek a temat , es a vendeglato figyelmet . Olyan fura volt . Mintha nem akartak volna , hogy eltereljem roluk a figyelmet. Hozza teszem ezek diplomas emberek .

Szoval ez miert van ? Feltekenyek , hogy valaki megkredrzte pl. Hogy hogy vagyok?


2022. aug. 6. 16:02
1 2 3 4 5
 31/49 anonim ***** válasza:
100%
Ha gondolod írhatsz privátba,mi történt veled azóta,beszéltél vele,csak ha akarod,
2022. aug. 6. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/49 A kérdező kommentje:
Megszakitottam a kapcsolatot mindkettovel. Es most probalom megerteni , hogy mi tortent velem. Szeretnem megerteni , hogy mi a francert elveztek ennyire mas ember figyelmet. Mindennel fontosabb volt nekik.
2022. aug. 6. 18:40
 33/49 anonim ***** válasza:
100%
Sajnálom hogy eszt mondom de nem szeretek tèged,ha kicsit is szeretek volna akkor nem tették volna,
2022. aug. 6. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/49 A kérdező kommentje:

33#

En is ezt gondolom hogy sose szerettek . Vagy tarsadalmi nyomasra vagy nem tudom miert vallaltak gyereket de az tuti hogy nem vagytak ra igazan .

2022. aug. 6. 19:10
 35/49 anonim ***** válasza:
100%
Próbálj nyugodtan èlni boldogan,tudom nehéz de nem szabad örlődnőd mert te semmiről nem tehetsz,nem megbàntàsként írom de szerintem te csak eszkőz voltál a szemükbe bocsi
2022. aug. 6. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/49 A kérdező kommentje:

35#

Olyan kedves vagy ! Koszonom, hogy probalsz segiteni !

Olyan jokat irsz mint egy szakkepzett terapeuta!

Sokat gondolkodtam , hogy mire lehettem jo nekik . Hat nem tudon miert erte meg gyereket vallalni .

2022. aug. 6. 19:42
 37/49 anonim ***** válasza:
100%
Nincs mit szívesen beszèlgetek,veled,a másik meg hogy az ilyenek nem szülők,ès biztos vagyok benne hogy a lelkiismeret előfog jönni náluk,csak időkérdése
2022. aug. 6. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/49 A kérdező kommentje:

37#

En sem tartom oket szuloknek ! Abban viszont majdnem biztos vagyok , hogy nem fognak valtozni !

2022. aug. 6. 20:31
 39/49 anonim ***** válasza:
100%
Változni biztos nem a lelkiismeret nem hadja őket nyugton😉
2022. aug. 6. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/49 A kérdező kommentje:
39# Remelem igazad lesz !
2022. aug. 6. 20:44
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!