Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miert szuntem meg letezni...

Miert szuntem meg letezni mindig ?

Figyelt kérdés

A "szuleim" nem voltak sosem szereto szulok ! Rendszeresen terrorizaltak , bantalmaztak . Gyerekkoromba elmondtak , hogy en nem vagyok normalis , mert megettem egy egesz szelet csokoladet, ha elestem akkor azt mondtak , hogy hulye voltam . Allandoan azt hallgattam , hogy ok miluen jo szulok , es en halatlan vagyok ! Es , hogy majd visszaadnak az inyezetbe( orokbefogadott vagyok) ha nem sikerul az elvarasaikat teljesitenem. Mert mas szulo buszke lehet a gyerekere , ok meg szegyenkeznek miattam , es amugy mindenki oket sajnalja , mett nem olyan vagyok mint amilyennek elkepzeltek. Hozza teszem z "anyam" egy alkoholista a ferje aki az en "apam " papiron pedig egy novero lusta munkabelkuli aki allandoan kilopta a penzt , az ekszereket , minden vagyont a krvainak .Mikor valakhez vendegsgbe mentek es probaltam oket telefonon gyerekkent elerni pl. akkor nem voltak hajlandoak felvenni. Ha nekem is vendegsegbe kellett veluk ulnom , akkor ha valaki hozzam szolt , a szuleim nevetgelve azt mondtak nekem " ne jatszd mar az eszed" . Majd rogton eltereltek a temat , es a vendeglato figyelmet . Olyan fura volt . Mintha nem akartak volna , hogy eltereljem roluk a figyelmet. Hozza teszem ezek diplomas emberek .

Szoval ez miert van ? Feltekenyek , hogy valaki megkredrzte pl. Hogy hogy vagyok?


2022. aug. 6. 16:02
1 2 3 4 5
 41/49 anonim ***** válasza:
100%
Úgy lessz
2022. aug. 6. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/49 anonim ***** válasza:
Elöbb utobb ugyis belekeverednek... ott szokott borulnia bili.
2022. aug. 6. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/49 A kérdező kommentje:

42#

Mibe keverdnek bele?

2022. aug. 6. 21:26
 44/49 anonim ***** válasza:
38%

43-as: pl. felkeresnek pénzt tarhálni, stb.

Valahogy azt vettem észre, hogy sok első generációs diplomás az feszt bizonyítani akar, státuszt fitogtatni és sajnos Téged is erre akartak volna felhasználni. Na meg eszébe se jut, hogy talán nem kéne úgy viselkedni, mint egy vérparaszt, ha már kikaparózott. De lehet, rosszul tippelek.

2022. aug. 7. 05:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/49 anonim ***** válasza:
39%
Azért én meghallgatnám a (nevelő)szülőket is.
2022. aug. 7. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/49 A kérdező kommentje:

44#

Eleg valoszinu hogy igazad van ! Aztan rajottek hogy egy gyerek sok melo !

2022. aug. 7. 10:15
 47/49 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egy gyerek nem meló,ha nem egy áldás ès egy csoda,
2022. aug. 7. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/49 A kérdező kommentje:

47#


Igen! De nekik melo mert valoszinuleg sosem akartak igazan!

2022. aug. 7. 11:35
 49/49 anonim ***** válasza:
88%
Ezért nem is èrtem az ilyen embereket mért is kell gyermeket örökbefogadni mikor sok ember örülne ha lehetne vagy örökbe,fogadhatnának
2022. aug. 7. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!