Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miert szuntem meg letezni...

Miert szuntem meg letezni mindig ?

Figyelt kérdés

A "szuleim" nem voltak sosem szereto szulok ! Rendszeresen terrorizaltak , bantalmaztak . Gyerekkoromba elmondtak , hogy en nem vagyok normalis , mert megettem egy egesz szelet csokoladet, ha elestem akkor azt mondtak , hogy hulye voltam . Allandoan azt hallgattam , hogy ok miluen jo szulok , es en halatlan vagyok ! Es , hogy majd visszaadnak az inyezetbe( orokbefogadott vagyok) ha nem sikerul az elvarasaikat teljesitenem. Mert mas szulo buszke lehet a gyerekere , ok meg szegyenkeznek miattam , es amugy mindenki oket sajnalja , mett nem olyan vagyok mint amilyennek elkepzeltek. Hozza teszem z "anyam" egy alkoholista a ferje aki az en "apam " papiron pedig egy novero lusta munkabelkuli aki allandoan kilopta a penzt , az ekszereket , minden vagyont a krvainak .Mikor valakhez vendegsgbe mentek es probaltam oket telefonon gyerekkent elerni pl. akkor nem voltak hajlandoak felvenni. Ha nekem is vendegsegbe kellett veluk ulnom , akkor ha valaki hozzam szolt , a szuleim nevetgelve azt mondtak nekem " ne jatszd mar az eszed" . Majd rogton eltereltek a temat , es a vendeglato figyelmet . Olyan fura volt . Mintha nem akartak volna , hogy eltereljem roluk a figyelmet. Hozza teszem ezek diplomas emberek .

Szoval ez miert van ? Feltekenyek , hogy valaki megkredrzte pl. Hogy hogy vagyok?


2022. aug. 6. 16:02
1 2 3 4 5
 21/49 anonim ***** válasza:
0%
mondjuk te is abbahagyhatnád... való világ b+ :D
2022. aug. 6. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/49 A kérdező kommentje:

21#

Ne haragudj de nem mennel el mas kerdeshez irogatni ?! Ha azt gondolod , hogy kamu akkor miert olvasod? Ennyire unatkozol?!

2022. aug. 6. 17:32
 23/49 anonim ***** válasza:
100%
Tudom nehéz de gondolj bele ha elköltözött ,jobb lessz ès ha lessz családod akkor te más leszel mint a lelketlen mostoha szüleid,addig is kitartást
2022. aug. 6. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/49 anonim ***** válasza:
0%
kiváncsi vagyok mikor ismered be.
2022. aug. 6. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/49 A kérdező kommentje:

23#

koszonom szepen neked.

2022. aug. 6. 17:38
 26/49 anonim ***** válasza:
19%
De akkor most megszűntél létezni mindig vagy nem?
2022. aug. 6. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/49 anonim ***** válasza:
100%

16


Nálunk csak olyan családtól vették el a gyereket, ahol a szülők testvérek voltak, meg egy olyan családtól, ahol a házban se wc, se fürdőszoba nem volt és mindketten közmunkások voltak a szülők.


:) Ennyi a mai magyar gyerekvédelem. De két nő vagy férfi meg nem kaphat gyereket, mert az "fúj".

2022. aug. 6. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/49 anonim ***** válasza:
100%
Mikortól tudsz elköltözni?koli,mert sokkal jobb lenne,de èn drukkolok
2022. aug. 6. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/49 A kérdező kommentje:

28#

Mar nem elek veluk . Csak probalok a lelkemmel foglalkozni ! Megerteni , hogy miert tettek dolgokat . Miert mondtak dolgokat.

Jobban szeretnem erezni magam. Elengedni a rossz emlekeket .

2022. aug. 6. 18:21
 30/49 A kérdező kommentje:

27#

Sokan azt mondjak , hogy meg mindig jobb volt nekem ezekkel az emberekkel felnoni mint az intezetbe. Ugyhogy azt gondolom hogy ezett nem veszik ki a gyerekeket a csaladbol . Mert nincs egy jobb hely ahova vihetnek.

2022. aug. 6. 18:24
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!