Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anyukám megcsalta apukámat,...

Anyukám megcsalta apukámat, hogyan fogadják ezt el?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Ez az egész tegnap derült ki, és anyukám elmondta apukámnak. Én pedig ezt meghallottam a szomszéd szobából és bementem hozzájuk hogy megkérdeztem hogy minden rendben van-e. Erre apukám rám nézett és annyit mondott hogy: "Anyád éppen emgcsalt XY-nal". Erre én nagyon durván elkezdtem sírni, és ilyen sokkos állapotba kerültem. Nem vagyok benne teljesen biztos, de szerintem panikrohamom volt. Próbáltak lenyugtatni, de csak 2 óra múlva sikerült. Aztán végig sírtam az egész éjjelt, két órát ha aludtam. Ma nem mentem suliba, anyukám írt az osztályfőnöknek hogy beteg vagyok, és én is ugyan ezt hazudtam a barátaimnak.


Majd szeretném nekik elmondani de erre még nem állok készen.


Még fel kell dolgoznom ezt az egészet...


Anyukámhoz ezen a napon még nem szóltam, ha kérdez akkor nem reagálok. Terveim szerint ezt fogom csinálni két hétig. Tudom hogy neki ez a legrosszabb hogy nem mondok semmit, és ő is tudja hogy nekem ez az egész milyen rosszul esik, és hogy mekkorát csalódtam benne. Apukámat sajnálom a legjobban aki egy nagyon türelmes és jó ember. Nem ezt érdemelte anyukámtól...

Terveim szerint ha ő felhozza ezt az egész témát akkor arra sem fogok mondani semmit.

Ez azért lesz így jó mert így nem fogok ítélkezni ameddig meg nem tudom a teljes igazságot... Lehet hogy anyukám jogosan csinálta...? Lehet hogy apukám sem ártatlan..??


Van két fiatalabb testvérem, a 12 éves húgom és a 1,5 éves öcsém. Én 16 éves vagyok, és lány. Nagyon féltem főleg a húgom, úgy érzem hogy meg kell őt védenem ettől az egésztől. Ő is tudja hogy mi történt, de ő nem reagált ennyire hevesen mint én.


Nem tudom mi lesz... Ha a szüleim elválnak akkor mi lesz az öcsémmel? Nem érdemli meg hogy egy csonka családban nőjön fel. Olyan gyerekkort érdemel, mint amilyen az enyém és a hugomé volt. Boldog, önfeledt, és ami a legfontosabb hogy a szüleink nem váltak el.


Eddig ezért hittem az örök szerelemben, meg abban hogy ők soha nem fognak elválni és hogy majd mindig szeretni fogják egymást...



Nem tudom hogy ezt az egészet hogyan lehetne feldolgozni. Holnap már fogok menni suliba és szeretnék úgy tenni mintha minden a legnagyobb rendben lenne...


Terveztem azt hogy elmegyek az iskola pszichológushoz, de attól félek hogy valaki meglát közben, és pletyka leszek belőle. Nem akarom hogy tudják hogy mi történt... Még a nagyszüleim sem tudják, nem tudja senki...


Így nem is tudom erről senkivel sem beszélni , mert valaki mindig valamelyik fél pártját fogja fogni.


Nem tudok erről mit gondolni csak

egyszerűen szomorú vagyok... És dühös. De nagyon. Meg soha nem voltam ennyire..


Próbálok nyugodt maradni, és csendben lenni, mert ha csinálnám a cirkuszt azt csak rosszabb lenne... Mindenkinek.


Megszakad a szívem..


Nem hittem volna hogy valaha ez fog történni...


Légyszi adjatok tanácsot vagy elég egy-két támogató szó is, vagy ha hasonló helyzetben vagytok akkor nyugodtan meséljétek ti is el a sztoritokat.


Tudom hosszú lett. Köszönöm ha elolvastad.



2022. szept. 15. 11:45
1 2 3 4
 21/35 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen ♥️
2022. szept. 15. 15:47
 22/35 anonim ***** válasza:
40%

Apukámat sajnálom a legjobban aki egy nagyon türelmes és jó ember.


Csak éppen lehet, hogy nem jó férj. Nyilván akkor sem ez a megoldás, de nem gondolom, hogy az orrodra kötik a házaséletük részleteit. Nekem volt anno egy osztálytársam, napokig nálunk aludt, miután a vacsoránál szembesítette a családot azzal, hogy tudja, az apjának nője van. Apu meg ott közölte, hogy anyádnak a szülés óta megfordul a hüvelyében a platós ifa, de ő hiába könyörgött, se tornára, semmire nem volt hajlandó azért, hogy normális szexuális életük lehessen...

2022. szept. 15. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 anonim ***** válasza:
80%

Tavol alljon tolem anyad menetegetese es a megcsalas partolasa..


De te egy 16eves lany vagy. Az irasodbol azt sejtem semmilyen kapcsolatod nem volt meg, ha volt is az nem lehetett tul komoly. Tapasztalatlan vagy, fogalmad sincs egy kapcsolatrol, plane egy hazassagrol ahol mar 3 gyerek is van es kb 20eve tart. A legnagyobb szerelmek sem tartanak mar 20evig, egy ido utan a vonzalom is eltunik. Nem tudhatod hogy milyenek egymassal a szuleid a haloszobaban, marpedig egeszseges szexualitas nelkul nem igen mukodnek a kapcsolatok. Lehet hogy apad mar nem vonzodik anyadhoz, vagy epp fordítva. Lehet hogy nem működik a szex, vagy epp ki sem jonnek egymassal csak ti ezt eszre sem veszitek mert nem mutatjak.


Ismetlem, sok dolgot nem tudsz es tapasztalatlan vagy. Ha majd lesz kapcsolatod te is fogod ugy erezni magaf hogy nem mukodik, de amig nincs gyerek, plane 3, addig konnyen ki lehet lepni ezekbol. Anyadnak meg van kotve a keze, csaladja van, de ettol meg vagyhat a szexualitasra es masra.


Persze ez nem legitimizalja a megcsalast, csak ez sem fekete es feher,mint ahogy semmi ebben az eletben.

2022. szept. 15. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 anonim ***** válasza:
21%
23*ja hogy még a feleség az ártatlan????és egyből megcsalni kell a másikat??ez szép,
2022. szept. 15. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 anonim ***** válasza:
65%
Olvasd mar el mit irtam te agyoniskokazott. En csak azt mondtam hogy ez nem fekete vagy feher. A megcsalas altalaban ketton all, az apja sem biztos hogy artatlan a sztoriban. Ez nem menti fel az anyat, de 16evesen nem erti, nem ertheti milyen egy komoly kapcsolat ahol van 3 gyerek. Annak a 40koruli nonek is szuksege van erzekisegre, nem tudhatod hogy az apa milyen amikor kettesben vannak.
2022. szept. 15. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 anonim ***** válasza:
14%
Elmondta te nagy okos de akkor sem így kell ha már nem szereti akkor váljon el így a tiszta,nem úgy hogy megcsalja,a gyerekekre meg nem gondolt többre nézz egy f....Szt mint a családját
2022. szept. 15. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 anonim ***** válasza:
74%

Akárki akármit ír, ő, a gyerek ezt így éli meg, és nem kéne leszólni azzal, hogy túlzásba esik. Nem, a gyerek felől ilyen az, amikor a biztosnak hott világon felborul.

Az ugyanakkor igaz, hogy a büntetéssel nem megy sokra, de remélhetőleg anyuka majd ezt is tudja kezelni.

2022. szept. 15. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 anonim ***** válasza:
77%
*biztosnak hitt
2022. szept. 15. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 anonim ***** válasza:
36%

EZT KHURVÁRA NE MONDD EL SENKINEK!!! Egész életedben te leszel "az akinek az anyja megcsalta az apját hűűű".


Amúgy meg undorító dolog a megcsalás, anyámmal én ezek után egy khurva szót nem szólnék. Nincs jogos megcsalás, ha nem tetszik a másik el lehet válni, nem a másik háta mögött szervezkedni.

2022. szept. 16. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 anonim ***** válasza:
65%

Mondjuk apád jó nagy bunkó, mr ne is haragudj. Ilyen NEM vágunk a gyerekünk szemébe, hogy anyád épp csal xy-nal, mert a gyereknek az égvilágon semmi köze a párkapcsolati problémákhoz.


Így meg főleg.

2022. szept. 16. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!