Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Vannak itt olyanok, akik...

Vannak itt olyanok, akik gyűlölik a házastársuk gyerekét?

Figyelt kérdés
4 éve vagyunk házasok, van egy 11 éves gyerek a férjem előző házasságából, akit szó szerint ki nem állhatok. Nekünk van egy közös 1 éves babánk. A volt feleség meg persze oltja még pluszban ellenem a gyereket, holott már 8 éve elválltak. A gyerek egy undok kis piszok, még köszönni sem hajlandó, nyújtogatja a nyelvét, beszólogat nekem, hogy qrva (persze mikor az apja nem hallja) stb. és nyitni sem nyitott még felém sosem. Én próbálkoztam 2 évig, az apja is beszélt már a fejével, de én feladtam. Apás hétvégén már hidegrázásom van tőle ha jön, rá sem nézek inkább. Volt, hogy egy egész hétvégét külön töltöttem szüleimmel és a babánkkal, mert már a puszta látványa is felidegel. Van aki volt hasonló helyzetben? Meddig lesz még ilyen undok? A vállj el meg ezért nem kell gyerekes pasi kommentektől kíméljetek meg, válni nem fogok!

2022. nov. 4. 17:58
1 2 3 4 5
 11/49 A kérdező kommentje:
8 miért is nézzek ha szemétkedik? Te nem tudsz olvasni, nem én szemétkedek vele, pont fordítva. Én meg a te fajtád ismerem. A rosszindulatú megkeseredett anyuka, aki egyedül maradt, mert apu lefarcolt. Egyáltalán nem szorult háttérbe a férjem gyereke, de látom nagyon okos vagy a monitor túlsó végén.
2022. nov. 4. 18:22
 12/49 anonim ***** válasza:
21%
Az előzményeket nagyvonalúan kihagytad, de ha miattad dobta el a családját, ne csodálkozz.
2022. nov. 4. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/49 A kérdező kommentje:
8 éve külön vannak, mi 6 éve vagyunk együtt, nem miattam válltak.
2022. nov. 4. 18:30
 14/49 anonim ***** válasza:
70%
Ne törődj a sok buta hozzászólóval . Még nem tudják, hogy mit hoz az élet. Mint írtam 14 korában, kezd másként látni. Ő majd akkor eldönti , hogy az anyja a mérgező vagy sem.
2022. nov. 4. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/49 A kérdező kommentje:
Köszi 14 :) Remélem
2022. nov. 4. 18:38
 16/49 anonim ***** válasza:
83%
Az exének nincs pasija?a gyerek nagyon befoljásolható,beszéljen vele az apja hogy öt is ugyan úgy szereti mint a babátokat,csináljanak közös programot,de emiatt ne hergeld,magad csak saját magadat idegesíted miközben a párod exe röhög a markába úgy is rá jön a gyerek hogy nem akartok neki rosszat
2022. nov. 4. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/49 A kérdező kommentje:
16 sajnos nincs neki senkije. Viszont ő a saját gyerekét nyírja teljesen. Egyébként furcsa mód a babánkat nagyon szereti a férjem gyereke, nem érezzük, hogy féltékeny lenne rá.
2022. nov. 4. 18:43
 18/49 anonim ***** válasza:
78%
Ezért mondom hogy fel fog ö oldódni veled is,nyugi de gondolom a kedves anya féltékeny rátok,plusz hogy van gyerek is,gondolom ez van benne,pedig jó lenne ha abba hagyná az áskálodást mert a gyereknek is árt de úgy látszik nincs annyi esze hogy felfogja
2022. nov. 4. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/49 A kérdező kommentje:
18 teljesen igazad van.
2022. nov. 4. 18:53
 20/49 anonim ***** válasza:
34%
A megnyilvánulásaid alapján nem nagyon kell ellened nevelni a gyereket.
2022. nov. 4. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!