Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Vannak itt olyanok, akik...

Vannak itt olyanok, akik gyűlölik a házastársuk gyerekét?

Figyelt kérdés
4 éve vagyunk házasok, van egy 11 éves gyerek a férjem előző házasságából, akit szó szerint ki nem állhatok. Nekünk van egy közös 1 éves babánk. A volt feleség meg persze oltja még pluszban ellenem a gyereket, holott már 8 éve elválltak. A gyerek egy undok kis piszok, még köszönni sem hajlandó, nyújtogatja a nyelvét, beszólogat nekem, hogy qrva (persze mikor az apja nem hallja) stb. és nyitni sem nyitott még felém sosem. Én próbálkoztam 2 évig, az apja is beszélt már a fejével, de én feladtam. Apás hétvégén már hidegrázásom van tőle ha jön, rá sem nézek inkább. Volt, hogy egy egész hétvégét külön töltöttem szüleimmel és a babánkkal, mert már a puszta látványa is felidegel. Van aki volt hasonló helyzetben? Meddig lesz még ilyen undok? A vállj el meg ezért nem kell gyerekes pasi kommentektől kíméljetek meg, válni nem fogok!

2022. nov. 4. 17:58
1 2 3 4 5
 21/49 A kérdező kommentje:
20 miért, mi nem tetszik?
2022. nov. 4. 18:54
 22/49 anonim ***** válasza:
23%
Nem, nincsenek. Az összes kommented pökhendi, nem csodálom, hih, hogy utál a gyerek.
2022. nov. 4. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/49 A kérdező kommentje:
23 Szerintem ha te is végigmentél volna éveken keresztül amin én és azt kapom itt egy kérdésemre a sok okos rosszindulatú embertől (tisztelet a kivételnek) hogy kb én rontottam el a dolgokat, te is ilyen stílusban válaszolnál. Én végig normális, előzékeny voltam a gyerekkel, de azért mindenkinél van egy határ.
2022. nov. 4. 19:34
 24/49 anonim ***** válasza:
19%

#21

A folyamatos duzzogó megnyilvánulásaid. Mintha egy gyereket olvasnánk, aki nem kapta meg a figyelmet, ami szerinte jár. Az meg, hogy állítólag két évvel a válás után jöttél össze a mostani pasiddal és a volt nője passzióból ellened uszítja a gyereket, enyhén szólva nevetséges és életszerűtlen.

2022. nov. 4. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/49 A kérdező kommentje:
25 hát persze. Szerintem meg te vagy nevetséges és naív. Olvasgass akkor egy pár kérdést itt a gyakorin azzal kapcsolatban, hogy az ex passzióból uszítja a gyereket, hogy mennyien járnak hasonló cipőben úgy, hogy köze nem volt az új párnak ahhoz, hogy apa és anya elváltak. Előre szólok: meg fogsz lepődni, sokat fogsz találni.
2022. nov. 4. 19:40
 26/49 anonim ***** válasza:
18%
Ha végig normális voltál, akkor nem így alakul a gyerek viszonyai feléd. A gyerekek okosak, hiába tömi az anyja a fejét otthon, ha nálatok szeretet van és kedvességgel, értő figyelemmel voltál mindig iránta, akkor nem nyújtogatja a nyelvét.
2022. nov. 4. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/49 A kérdező kommentje:
27 normális voltam, türelmes, már majdnem még udvarias is. Sosem szidtam le, nem kiabáltam vele, ha olyat szólt figyelmen kívül hagytam. De örökké nem fogok meghunyászkodni egy gyerek előtt.
2022. nov. 4. 19:43
 28/49 anonim ***** válasza:
27%
aki egy gyerekre képes azt mondani, hogy gyűlöli, az egy utolsó senki.
2022. nov. 4. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/49 anonim ***** válasza:
30%
Miért kellene ellened uszítani a gyereket? A gyerek nem hüly, pontosan tudja, hogy rühelled őt. És elvárod, hogy ő meg szeressen???
2022. nov. 4. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/49 A kérdező kommentje:
Hát utolsó kettő, nem csalódtam most sem. Ti nem tudtok olvasni? Mit kerestek itt?
2022. nov. 4. 19:55
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!