Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Vannak itt olyanok, akik...

Vannak itt olyanok, akik gyűlölik a házastársuk gyerekét?

Figyelt kérdés
4 éve vagyunk házasok, van egy 11 éves gyerek a férjem előző házasságából, akit szó szerint ki nem állhatok. Nekünk van egy közös 1 éves babánk. A volt feleség meg persze oltja még pluszban ellenem a gyereket, holott már 8 éve elválltak. A gyerek egy undok kis piszok, még köszönni sem hajlandó, nyújtogatja a nyelvét, beszólogat nekem, hogy qrva (persze mikor az apja nem hallja) stb. és nyitni sem nyitott még felém sosem. Én próbálkoztam 2 évig, az apja is beszélt már a fejével, de én feladtam. Apás hétvégén már hidegrázásom van tőle ha jön, rá sem nézek inkább. Volt, hogy egy egész hétvégét külön töltöttem szüleimmel és a babánkkal, mert már a puszta látványa is felidegel. Van aki volt hasonló helyzetben? Meddig lesz még ilyen undok? A vállj el meg ezért nem kell gyerekes pasi kommentektől kíméljetek meg, válni nem fogok!

2022. nov. 4. 17:58
1 2 3 4 5
 41/49 A kérdező kommentje:
41 és te úgy gondolod, hogy ok nélkül utált csak mert létezel? Mert én nem ok nélkül utálom. Gondolom te sem viselkedtél úgy, ahogy kellett volna. Bocs...
2022. nov. 5. 10:32
 42/49 anonim ***** válasza:
71%

Én ilyen helyzetben, ha már voltam olyan ökör hogy gyereket is szüljek egy ilyen semmirevaló gerinctelen pasinak (neki kéne rendeznie ezt a helyzetet), azt tenném hogy letojnám magasról a gyereket.

Többet nem foglalkoznék vele, nem főznék neki, nem vigyáznék rá, stb.

Ha qvázik akkor lezabigyerekezném. Mondanám neki hogy az anyja a qva. 8 év alatt nem bírt magának találni mást, annyira kiélt qva, nem kell senkinek se.

Persze amikor az apja nem hallja. :) Érezze a törődést. Nehogy már én hunyászkodjak meg a saját házamba egy kis megtűrt tetű miatt.

2022. nov. 5. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/49 anonim ***** válasza:
35%
Mondd a férjednek, hogy utálod az utòdját, nekünk itt hiába vergődsz, ettől nem lesz jobb az életed. Az éremnek mindig két oldala van és eleve te ùgy indítasz gyűlölöd, nyílván ő is érzi/tudja/látja. Gyerekként, hogy, álljon hozzád?
2022. nov. 5. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/49 anonim ***** válasza:
84%
Nálunk is ez volt. Aztán a férjem gyereke majdnem bántotta az én gyerekemet és a férjem összepakolta a gyerek cuccát és megmondta neki, hogy jöhet majd ha tud normálisan viselkedni. Sokáig voltunk türelmesek, de igazából ő nem csak engem, hanem a férjemet is utálta. Férjem megkérdezte tőle, akkor minek vagy itt? Gyerek válasza: azért mert nektek sok pénzetek van. Én lesz@rom, mi mindent megtettünk érte, kinyaltuk a seggét és ezt kaptuk cserébe. Ez történt 2 éve. Azóta nem volt itt, csak egyszer küldött egy olyan üzenetet, hogy reméli hogy mindannyian megdöglünk majd. Velejéig gonosz gyerek. Ilyenek is léteznek nem csak cuki kis ártatlan gyerekek vannak a világon.
2022. nov. 5. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/49 A kérdező kommentje:
45 nem irigyellek, ez tényleg durva dolog. De legalább Te átérzed a helyzetet itt sok emberrel ellentétben. 44 te meg mint itt többek hasonlóan...nem fogja az agyad, hogy nem ok nélkül utálom? Nem olvastad a kommentjeimet? Én normális voltam és nyitottam is felé, de mivel visszafelé csak utálatot és alázást kaptam, akkor mégis hogy viszonyuljak hozzá? Mert itt egyesek szerint lehetetlen, hogy az ex uszítja a gyereket ugyebár...
2022. nov. 5. 12:17
 46/49 anonim ***** válasza:
78%
Igen én megértelek téged, itt mindenki azt hiszi, hogy minden gyerek milyen kis ártatlan, pedig vannak nagyon gonosz gyerekek is. Neki és az anyjának nem lett volna oka utálnia minket, de mégis egyfolytában ellenünk tömte a fejét, mi voltunk az “apád meg a kvaja és a zabigyerek” Azt azért hozzátenném, hogy 8 évig nem is tudtuk, hogy létezik az a gyerek. Utána került elő ez a nő és mondta, hogy a férjem az apja a gyerekének, aki akkor volt 8 éves. Mi persze DNS-t csináltattunk és miután kiderült, hogy tényleg a férjemé, elkezdtünk vele foglalkozni, de hát hiába próbáltuk, nem jutottunk dűlőre. És amikor arra mentem be a szobába, hogy ordít az 5 hónapos gyerekem, ő meg az ablaknál fogta, hát azonnal kidobtuk őt az életünkből. Tartson bárki gonosznak ez miatt minket, a gonoszságot nem lehet kinevelni senkiből sem.
2022. nov. 5. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/49 anonim ***** válasza:
87%
Még annyit mondanék, hogy nekem szerencse volt, hogy a férjem mellettem állt a történetben. Neked is a férjeddel kéne beszélni, hogy állítsa le a gyerekét.
2022. nov. 5. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/49 A kérdező kommentje:
47 ez nagyon súlyos. Csodállak, hogy bírtad idegileg, le a kalappal előtted. 48 igen, tudom, remélem idővel majd tud hatni rá.
2022. nov. 5. 20:38
 49/49 anonim ***** válasza:
31%
Sikerült? Történt vmi változás? Nálunk is hasonló volt a helyzet, de a férjem egyből szájon vágta a gyereket amikor ők nélkül tiszteletlen volt velem. Többet soha nem mert úgy viselkedni! Anyuka is leallt az ellenhangolassal. Büszke voltam a ferjemre, nem hogy még ütötte, hanem az első alkalomnal helyre tette a gyereket.
2023. jan. 23. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!