Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Vannak itt olyanok, akik...

Vannak itt olyanok, akik gyűlölik a házastársuk gyerekét?

Figyelt kérdés
4 éve vagyunk házasok, van egy 11 éves gyerek a férjem előző házasságából, akit szó szerint ki nem állhatok. Nekünk van egy közös 1 éves babánk. A volt feleség meg persze oltja még pluszban ellenem a gyereket, holott már 8 éve elválltak. A gyerek egy undok kis piszok, még köszönni sem hajlandó, nyújtogatja a nyelvét, beszólogat nekem, hogy qrva (persze mikor az apja nem hallja) stb. és nyitni sem nyitott még felém sosem. Én próbálkoztam 2 évig, az apja is beszélt már a fejével, de én feladtam. Apás hétvégén már hidegrázásom van tőle ha jön, rá sem nézek inkább. Volt, hogy egy egész hétvégét külön töltöttem szüleimmel és a babánkkal, mert már a puszta látványa is felidegel. Van aki volt hasonló helyzetben? Meddig lesz még ilyen undok? A vállj el meg ezért nem kell gyerekes pasi kommentektől kíméljetek meg, válni nem fogok!

2022. nov. 4. 17:58
1 2 3 4 5
 31/49 anonim ***** válasza:
63%

szó szerint ki nem állhatok.

undok kis piszok

hidegrázásom van tőle ha jön

rá sem nézek inkább

a puszta látványa is felidegel


Nem, tényleg nem tudunk olvasni. Győlölöd, le is írod.

2022. nov. 4. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/49 anonim ***** válasza:
72%

Igen, vannak gonosz mostohak, de vannak f@szfej kolykok is.

Bizony, ez igy van, aki szerint minden gyerek artatlan kis baranyka, az meg nem latott igazan egy duhos tinit :D


Evek ota ez megy kerdezo, pszichologushoz jartok mar? Mindannyian, csaladterapiara gondolnek inkabb.

Ha nem, miert nem? Ha igen, o mit mond?

2022. nov. 4. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/49 A kérdező kommentje:
32 és abba nem gondolsz bele, hogy miért? Feljebb nem olvastad csak a közepétől?
2022. nov. 4. 20:15
 34/49 A kérdező kommentje:
33 pszichológushoz járt egy időben, de már pár hónapja elmaradozik. Mikor párom elvitte egy másikhoz, akkor elég feszült volt a gyerek, de azt mondta a pszich hogy látható a gyereken az édesanyja összes sérelme és befolyásolja. Ebből lett is egy kisebb balhé később. Családterapeutánál még nem jártunk, fontolóra vesszük!
2022. nov. 4. 20:18
 35/49 anonim ***** válasza:
60%
Ezért ne állj le, olyan pasival akinek van már gyereke. Te szívsz vele, és csak tűrsz, mivel nyílván tisztába vagy vele, hogy a férjed gyermeke fontosabb, mint te. Várj még egy kicsit, ha felnő talán jobb lesz a viszony, addig meg kénytelen vagy elviselni.😓
2022. nov. 4. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/49 anonim ***** válasza:
33%
Alapból tudta h ott a gyerek akkor hazassag elött keleltt volna gondolkodni.
2022. nov. 4. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/49 anonim ***** válasza:
85%

Én nem voltam ugyan házas, de ugyan ez volt a szitu.

A parom gyereke olyan szinten utálatos volt, h már feltem amikor jött.

Mert az apja max annyit eresztett meg: jajj ezt nem szabad, vagy ne igy beszélj.

Egyértelműen a párom exe hangolta ellenem, nem egyszer hallottam amikor hívta a páromat, h "az is ott van?",a "szajhád ott van?",stb

Itt is, ha az apja kérésed ellenére sem hajlandó megmutatni a gyereknek "hol a helye", nagy a gond.

És hiába vagy felnőtt, hiába mondják legyen eszed, engedd el, csak egy gyerek, stb.

Képtelenség.

Tenni kell ellene, mert a fejedre nő.

2022. nov. 4. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/49 anonim ***** válasza:
73%
Ezzel a helyzettel te semmit nem tudsz tenni. A gyerek szülei az egyedüliek, akik kezdhetnének valamit ezzel. A helyedben a férjedet állítanám sarokba, rá tudsz hatni, a volt feleség nem a te meccsed: ha nem regulázza a kölkét ( milyen alapon mer veled így viselkedni, meg lekurvázni, akárcsak az apja háta mögött? Nyilván azért, mert tudja, hogy semmi következménye!) nem jöhet a közös otthonotokba, ahol most már nemcsak te vagy, hanem a közös gyereketek is, akinek a fejlődését nem hagyod befolyásolni a nagy által, és nem fogja pokollá tenni a hétvégéket, amikor itt van. Az, hogy a volt feleség inkább tönkreteszi a gyerekét, mintsem feldolgozza a sérelmét, az ő dolga és a férjedé, nem a tied és a közös gyereké. Nem fogtok hozzá alkalmazkodni, csúnya dolog vagy sem, de a hisztipisti lelkivilága miatt nem kell tűrnöd, hogy az egész családotok megboruljon és szívjon! Nyilván nem az ő hibája, hogy ilyen lett, de ő már el van b...va, és el is lesz, amíg az anyja így áll hozzá, teljesen felesleges, hogy ti is rámenjetek.
2022. nov. 5. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/49 anonim ***** válasza:
29%
Igen, ezt egyszer már elpanaszoltad, ott kaptál is rá 40 választ.
2022. nov. 5. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/49 anonim ***** válasza:
38%

Egyébként igen, engem is utált a mostohaanyám.


Miért? Mert létezek - ennyi volt naaagy indoka. Bocs...

2022. nov. 5. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!