Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Férfiként ha egy fekete lány...

Férfiként ha egy fekete lány lett a párom, hogyan mutassam be a szüleimnek?

Figyelt kérdés

Anyukám szerintem elfogadná, de nagyon csodálkozna. Apukám viszont full konzervatív, szerintem fekete embert (nagyon szeret "migránsozni" is) életében nem látott. Ő amolyan családi "vérvonal" hívő...


Pedig a lány amúgy Európában született, nevelekedett, tehát kultúrában semmiben nem tér el. Okos, csinos, ápolt.


Esetleg aki már szülő, hogyan fogadna egy ilyet? Most ez ilyen nagy probléma?



2022. nov. 18. 00:18
1 2 3 4 5
 21/45 anonim ***** válasza:
28%
Pont, mint bárki mást.
2022. nov. 18. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/45 anonim válasza:
10%
De ha te férfi vagy, akkor miért nem nővel jössz össze? Miért lánnyal?
2022. nov. 18. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/45 anonim ***** válasza:
73%
Minthogy a t. rasszista-himsoviniszta olvtarsunk meg mindig ugy valositja meg onmagat, hogy szisztematikusan lepontoz minden joindulatu hozzaszolast, javaslom, hogy az utobbiak iroi is szisztematikusan adjanak zoldet minden hsz-re, amellyel egyet tudnak erteni, nehogy az tortenjek, hogy egy joindulatu hsz-re egyedul a fenti olvtars ad elegtelent. En legalabbis ezt teszem.:)
2022. nov. 18. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/45 anonim ***** válasza:
75%
14, fárasztó minden kérdésnél a baromságod.
2022. nov. 18. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/45 anonim ***** válasza:
94%
Az, hogy szeret migránsozni meg nem látott fekete embert, nem jelenti, hogy ne fogadná el. Én is szeretek kb. minden európai népről sztereotip véleményeket hangoztatni (mondjuk többnyire sajnos megalapozottan), de egész más a kocsmában röhögni valamin, mint pl. az indiai vagy jordániai kollégáimmal közösen ebédelni. Az, hogy van valami "véleménye", aminek a mindennapi életére semmi hatása, nem jelenti, hogy egy konkrét emberrel bármi baja lenne.
2022. nov. 18. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/45 anonim válasza:
43%

1. Meséld el neki, hogy faji alapon nem lehet senkit sem megkülönböztetni, mert csak egyetlen emberfaj létezik, a Homo Sapiens.


2. Beszélj neki róla, hogy a kevert rasszú emberek genetikailag jobb tulajdonságokkal rendelkeznek, mint a beltenyészetesek.


3. Mi a f*sz köze van hozzá?

2022. nov. 18. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/45 anonim ***** válasza:
34%

Ne dobáljátok már minden szir-sz.rra a "rasszista" jelzőt!


GYakorlatilag pont az ilyenek miatt már elvesztette valódi jelentését. VEszélyes üzem......


Ugyanúgy, mint ahogy már mindenkire ráaggatják, hogy náci v. fasiszta.

Aztán ha majd - lsd "jön a farkas mese" - esetleg tényleg valami komoly náci veszély lenne, már mindenki csak legyint, hogy "na megint a szokásos műajvékolás".


Ha valaki tart egy ismeretlentől, az nem rasszizmus.

2022. nov. 18. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/45 anonim ***** válasza:
79%
Az egy jó javaslat, hogy keress közös pontokat, egyező értékeket apád és a párod között.
2022. nov. 18. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/45 anonim ***** válasza:
8%

Én inkább örülnék ha fekete lányt hozna haza nem valami szöszke nagyon fehér csajt. A fehér emberek olyan unalmasak kívűlről meg belsőleg is szerintem.

A négerek meg a romák olyan szépek, bátrak, jó beszélőkéjük van.

2022. nov. 18. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/45 anonim ***** válasza:
25%
Sötétben.
2022. nov. 18. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!