Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Férfiként ha egy fekete lány...

Férfiként ha egy fekete lány lett a párom, hogyan mutassam be a szüleimnek?

Figyelt kérdés

Anyukám szerintem elfogadná, de nagyon csodálkozna. Apukám viszont full konzervatív, szerintem fekete embert (nagyon szeret "migránsozni" is) életében nem látott. Ő amolyan családi "vérvonal" hívő...


Pedig a lány amúgy Európában született, nevelekedett, tehát kultúrában semmiben nem tér el. Okos, csinos, ápolt.


Esetleg aki már szülő, hogyan fogadna egy ilyet? Most ez ilyen nagy probléma?



2022. nov. 18. 00:18
1 2 3 4 5
 41/45 anonim ***** válasza:
11%

39 "Különösen azért, mert nincs olyan férfi, akinek ez soha ne mozgatta volna a fantáziáját"

De,nekem sosem mozgatta a fantáziámat,nincs bajom a feketékkel de sose dugnék meg egy néger nőt, latint, tájt, kínait igen ha jól néz ki, de azért össze nem jönnek velük.

Az,hogy a félvér gyerekek is mind gyönyörűek annyival kiegészíteném, hogy van amelyik az, akik az ilyen top listákon szerepelnek, én több olyant láttam -itt nem akarok gyerekeket mocskolni- akik az apjuk ősi fejformáját örökölték.

2022. nov. 18. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/45 anonim ***** válasza:
85%

#42

Jó, akkor te vagy a kivétel, aki a szabályt erősíti!

De te sem azért nem, mert rasszista vagy, hiszen más, a fehértől eltérő rasszok bejönnek neked, hanem mert ilyen az ízlésed.

Röviden: Nem rólad szól a kérdés!

2022. nov. 18. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/45 anonim ***** válasza:
100%
Mindenképpen szólj előre, és ha a lány tud magyarul, erre is figyelmeztesd őket, ne a füle hallatára süsse el apád a "mennyiért vetted" poénokat...
2022. nov. 20. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/45 A kérdező kommentje:
Koszomom az eddigi, segito celzatu valaszokat.
2022. nov. 20. 09:25
 45/45 mantis religiosa ***** válasza:
100%
Azért mesélj majd, hogy mi volt.
2022. nov. 20. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!