Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Férfiként ha egy fekete lány...

Férfiként ha egy fekete lány lett a párom, hogyan mutassam be a szüleimnek?

Figyelt kérdés

Anyukám szerintem elfogadná, de nagyon csodálkozna. Apukám viszont full konzervatív, szerintem fekete embert (nagyon szeret "migránsozni" is) életében nem látott. Ő amolyan családi "vérvonal" hívő...


Pedig a lány amúgy Európában született, nevelekedett, tehát kultúrában semmiben nem tér el. Okos, csinos, ápolt.


Esetleg aki már szülő, hogyan fogadna egy ilyet? Most ez ilyen nagy probléma?



2022. nov. 18. 00:18
1 2 3 4 5
 31/45 anonim ***** válasza:
8%
Én már attól elhánytam magam, hogy ezt olvasnom kellett, te fajgyalázó rohadék.
2022. nov. 18. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/45 anonim ***** válasza:
13%
Úgy, mintha nem lennél rasszista a pereputtyoddal együtt.
2022. nov. 18. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/45 anonim ***** válasza:
21%
"Anyu, Apu, szeretném elhozni, és bemutatni a párom. Előre jelezném, hogy fekete, így ha van ezzel bármi problémátok, előre jelezzétek. Egyébként meg örüljetek, hogy legalább nem egy fekete férfi."
2022. nov. 18. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/45 anonim ***** válasza:
90%
Nem álszenteskedek, nyilván meglepne, de ha pl egy francia lányról lenne szó, aki már a többedik generáció Európában, akkor nem nagyon izgatna. Ha "magyar" származású fekete lenne az jobban zavarna. Fontosnak tartanám, hogy a lány családját ebben az esetben jobban megismerjem.
2022. nov. 18. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/45 anonim válasza:
100%
Hát bármit is csinálsz, ne csak random beállítasz egyszer váratlanul. Előtte mindenképp mikor megbeszéled velük, hogy van egy lány akit elhoznál bemutatni, mondd nekik, hogy fekete. Meg ja, mint mondták, képet is mutathatsz nekik. Én is ismerek idősöket, akik szerint "jajj azok a négerek olyan rondák, borzalom". Na most nem kizárt, hogy a konzervatív fater is így állna hozzá és ilyen gondoloatok közt örlőne amíg el nem jön a nagy nap, a személyes találkozás. De ha előre látja, hogy egy kimondottan csinos, szép, ápolt lányról van szó, már a 0. perctől pozitívabban áll hozzá...
2022. nov. 18. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/45 anonim ***** válasza:
35%
Mindenképpen készítsd fel a csajt, hogy apád ki fogja kérni a véleményét az iraki-iráni konfliktussal kapcsolatban, elvégre ő csak azt tudja, hogy "ezek a négerek... mindig háborúznak."
2022. nov. 18. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/45 anonim válasza:
90%
#37 XD
2022. nov. 18. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/45 anonim ***** válasza:
92%

Nem vagyok érintett, mivel még nincs gyerekem, de 46 férfivel dolgozom együtt, így feldobtam nekik a kérdésed.

Az lett az álláspont, hogy a férfiak könnyebben elfogadnák a fekete lányt a fiuk mellett - különösen, ha az szép és jó alakú - mint az anyák. Különösen azért, mert nincs olyan férfi, akinek ez soha ne mozgatta volna a fantáziáját. A nők meg életveszélyesek tudnak lenni anyósként, ha olyan mentalitásúak, teljesen függetlenül a meny színétől. A félvér gyerekek meg gyönyörűek, ez letagadhatatlan tény. Valamiért mindkét rassznak csak az előnyös külső tulajdonságait viszik tovább.


Én először áthívnám a barátaimat valamilyen alkalomból és ez a lány is köztük lenne. A lánynak sem lenne olyan feszélyező, nagyjából a szülők is megismernék és már nem idegenként kellene róla beszélned, amikor elmondod, hogy összejöttetek.

Nem beszélnék róla, hogy a barátnőm

2022. nov. 18. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/45 anonim ***** válasza:
90%
39-es vagyok, az utolsó mondat véletlenül maradt ott, így nincs értelme, ne vegyétek figyelembe!
2022. nov. 18. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/45 anonim ***** válasza:
84%

Lehet rasszistaként felcímkézni ismeretlen fehér embereket, de ha valaki csak egy kicsit is ismeri a világ dolgait, az tisztában van vele, hogy egy fekete családba bekerülni fehérként sem egy fáklyásmenet. Ahogy zsidó családba gojként, vagy akár egy kiemelkedőbb cigány családba "magyarként".

Ha kitart addig a világunk, kell a kölcsönös gond nélküli elfogadáshoz még vagy 200 év.

2022. nov. 18. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!