Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Családi karácsonyozás, ha...

Családi karácsonyozás, ha haragszanak rám a párom miatt? Érdemes lenne megpróbálni, vagy idén legyünk inkább külön?

Figyelt kérdés

Long story short, a szüleimmel három hete fasírtban vagyunk egymással, mert kiderült, hogy ismerkedtem/randizgattam valakivel, aminek ők nem örültek. Megvolt az, hogy válasszak, vagy ők, vagy a párom, ha továbbra is tartom vele a kapcsolatot, őket ne is keressem stb. Nekem ez így túl sok volt, mert persze, lehet véleményük, mondják el, beszéljünk róla, de ne adjanak ilyen ultimátumokat (úgy, hogy egyetlen gyerekük vagyok és eddig mi hárman voltunk egy csapat, mindig, mindenki más ellen). Öröm az ürömben, hogy mióta velük nem annyira beszélek, a párommal sokkal több időt tudok tölteni és megkérdezte, hogy a karácsonyt én hogy tervezem... Őszintén, nem tudom. Eddig minden ünnepet a szüleimmel, nagyszüleimmel töltöttem, most viszont meg vagyok lőve ezzel. Ráadásul neki nem élnek már a szülei, egyedül lenne. Ezt nem akarom, viszont azt is kizártnak tartom, hogy boldogan leüljünk a szüleimmel négyesben mondjuk... Bár jelenleg azt sem tudom elképzelni, hogy Szenteste boldogan, nevetve beszélgessünk, társasozzunk, ahogyan eddig tettük.


Szerintetek így az ünnepekre tekintettel érdemes lenne nyitnom feléjük, vagy várjunk még? Bízom benne, hogy idővel oldódna a harag, hangulat, csak attól is tartok, hogyha meglépem azt, hogy külön karácsonyozom, kettesben a párommal, akkor az még nagyobb szálka lesz a szemükben.



2022. dec. 11. 19:55
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 51/81 A kérdező kommentje:
Nem az én kérdéseimről beszél, viszont örülnék, ha ezt nem itt tárgyalnátok ki.
2022. dec. 13. 14:40
 52/81 anonim ***** válasza:
92%
Kérdező, pedig lehet, el kéne gondolkodni, hogy bő 5 oldalon keresztül miért is írja mindenki, hogy rámászni az apád korú családod barátjára minden, csak nem etikus. Egyébként a minimum, hogy legalább anyádékhoz nem viszed ezt a csávót. Éppen elég baj nekik, hogy így elbaxták a nevelésedet, hogy ennyire semmiféle morál nem alakult ki benned, de még a család barát is jól pofán köpte őket. Azért ehhez pofa kell, hogy el is várd, hogy anyádék még asszisztáljanak is karácsonykor... Mert ha egy olyan 45 éves faxira hajtanál rá, akinek nincs is senkije és még közeli kapcsolatban sincs a szüleiddel, bánná a franc. Bár 16-17 évesen így is kibaxott meredek lenne, de még mindig sokkal különb, mint, amit leműveltél.
2022. dec. 13. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/81 anonim ***** válasza:
96%
Semmire nem reagáltál érdemben, persze arra rögtön, ha valaki másfelé kanyarodik a sztoridban.
2022. dec. 13. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/81 A kérdező kommentje:
Abbahagytam a kommentek olvasását, mikor valaki azt taglalta, anyám helyében hogy tépett volna meg. Számomra ez nagyon idegen, úgyhogy elengedtem a kérdést.
2022. dec. 13. 15:43
 55/81 anonim ***** válasza:
82%
Látom, azért mégsem engedted el annyira, hogy ne válaszolj azonnal.
2022. dec. 13. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/81 A kérdező kommentje:

Miért, ha most vagyok fent az oldalon, meddig kellett volna várjak a válasszal? :)

Unalmadban szerintem már nem tudod, mibe is köss bele.

2022. dec. 13. 15:51
 57/81 anonim ***** válasza:
95%
Kérdező, pedig édesanyád valagát nyugodtan megcsókolhatod a legközelebbi főtéren, amiért nem tépett meg! Pedig rád férne, nem is kicsit!
2022. dec. 13. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/81 anonim ***** válasza:
91%
De amugy azt mondyas hogy mar 17 evesen is megk@rt teged a csavesz. Ami azt jelenti, hogy te egy ribu vagy a faszi meg egy pedofil.
2022. dec. 13. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/81 anonim ***** válasza:
39%
58: Mondok jobbat: ő hajtott rá a fószerra. Na, erre írtam, hogy az anyja helyében úgy megtéptem volna, hogy legalább fél évig csak sapkában/parókában/turbánban,stb. mert volna utcára lépni.
2022. dec. 13. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/81 anonim ***** válasza:
95%
59: Igen mert mondta is hogy o kezdemenyezett. De egy kapcsolathoz ket ember kell es egy normalis faszi nem all le egy tinivel. Mindketten betegek!
2022. dec. 13. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!