Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Családi karácsonyozás, ha...

Családi karácsonyozás, ha haragszanak rám a párom miatt? Érdemes lenne megpróbálni, vagy idén legyünk inkább külön?

Figyelt kérdés

Long story short, a szüleimmel három hete fasírtban vagyunk egymással, mert kiderült, hogy ismerkedtem/randizgattam valakivel, aminek ők nem örültek. Megvolt az, hogy válasszak, vagy ők, vagy a párom, ha továbbra is tartom vele a kapcsolatot, őket ne is keressem stb. Nekem ez így túl sok volt, mert persze, lehet véleményük, mondják el, beszéljünk róla, de ne adjanak ilyen ultimátumokat (úgy, hogy egyetlen gyerekük vagyok és eddig mi hárman voltunk egy csapat, mindig, mindenki más ellen). Öröm az ürömben, hogy mióta velük nem annyira beszélek, a párommal sokkal több időt tudok tölteni és megkérdezte, hogy a karácsonyt én hogy tervezem... Őszintén, nem tudom. Eddig minden ünnepet a szüleimmel, nagyszüleimmel töltöttem, most viszont meg vagyok lőve ezzel. Ráadásul neki nem élnek már a szülei, egyedül lenne. Ezt nem akarom, viszont azt is kizártnak tartom, hogy boldogan leüljünk a szüleimmel négyesben mondjuk... Bár jelenleg azt sem tudom elképzelni, hogy Szenteste boldogan, nevetve beszélgessünk, társasozzunk, ahogyan eddig tettük.


Szerintetek így az ünnepekre tekintettel érdemes lenne nyitnom feléjük, vagy várjunk még? Bízom benne, hogy idővel oldódna a harag, hangulat, csak attól is tartok, hogyha meglépem azt, hogy külön karácsonyozom, kettesben a párommal, akkor az még nagyobb szálka lesz a szemükben.



2022. dec. 11. 19:55
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 71/81 anonim ***** válasza:
83%
Emlékszem Clooney-t a Vészhelyzetben láttam először, de nekem sosem volt igazán szimpi, már akkor is öregnek láttam, főleg mert már akkor ráncos volt az arca, az a szemétől lefelé menő mély ránc már akkor is ott volt neki, mindig is olyan öregesnek tűnt. A másik kettőről ne is beszéljünk. :D
2022. dec. 25. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/81 anonim ***** válasza:
84%
Igen, mert egy milliárdos sztárról álmodozni ugyanaz a kategória mint apám haverjára ramászni és elhinni hogy ez örökszerelem plusz egy nap, plusz apámmal családi karácsonyi idillt tervezni :D
2022. dec. 25. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/81 anonim ***** válasza:
35%
A kérdező számára ez a 45 éves ember a "sztár", a nagy szerelem. Ti meg akkor nyáladzatok a Justin Bieber utánzatokra, vagy akikre csak akartok. Az meg a ti ízlésetek.
2022. dec. 25. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/81 anonim ***** válasza:
93%
Jóska bácsi az sztár! :) Még több is, hiszen volt ideje megismerni, kislány kora óta sertepertélt a család körül.
2022. dec. 25. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/81 anonim ***** válasza:
79%

"A kérdező számára ez a 45 éves ember a "sztár"


igen, erre mondjuk, hogy a kérdező egy idióta.

2022. dec. 25. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/81 anonim ***** válasza:
92%
Clooney anyám korosztálya, a másik kettő még hozzá is túl öreg...
2022. dec. 26. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/81 A kérdező kommentje:

Köszönjük az érdeklődést, jól telt a karácsonyunk nagyon! :)

Az idiótázós kommentelők remélem, így év végére békességre lelnek lélekben.

2022. dec. 28. 10:07
 78/81 anonim ***** válasza:
22%

Ahogy látom, az "idiótázós kommentelőknek" az ellen nem volt kifogásuk, hogy "ítélkezők", csak leálltak Jóskát meg a hírességeket vénemberezni. :D


Amúgy meg ízlések és pofonok. Mindenki igyekezzen megtalálni a saját boldogságát.


A szülőknek is a gyerekük boldogságát kellene szem előtt tartaniuk, nem pedig nyomasztani, leszólni, haragot tartani, (szóban vagy fizikailag) bántalmazni, lelkileg mérgezni.


"Tégy a saját belátásod szerint, de tudd, hogy ha bajba kerülsz, számíthatsz ránk." - ez lenne a normális hozzáállás.

2023. jan. 7. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/81 anonim ***** válasza:
27%

( Apropó, ez lemaradt: )

Örülök, hogy jól telt a karácsonyotok, kedves kérdező. Boldog Új Évet! :)

2023. jan. 7. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/81 anonim ***** válasza:
88%
Három-négy év múlva azért szülj neki gyereket, hadd lássa az a szerencsétlen felnőni őket.
2023. jan. 7. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!