Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Családi karácsonyozás, ha...

Családi karácsonyozás, ha haragszanak rám a párom miatt? Érdemes lenne megpróbálni, vagy idén legyünk inkább külön?

Figyelt kérdés

Long story short, a szüleimmel három hete fasírtban vagyunk egymással, mert kiderült, hogy ismerkedtem/randizgattam valakivel, aminek ők nem örültek. Megvolt az, hogy válasszak, vagy ők, vagy a párom, ha továbbra is tartom vele a kapcsolatot, őket ne is keressem stb. Nekem ez így túl sok volt, mert persze, lehet véleményük, mondják el, beszéljünk róla, de ne adjanak ilyen ultimátumokat (úgy, hogy egyetlen gyerekük vagyok és eddig mi hárman voltunk egy csapat, mindig, mindenki más ellen). Öröm az ürömben, hogy mióta velük nem annyira beszélek, a párommal sokkal több időt tudok tölteni és megkérdezte, hogy a karácsonyt én hogy tervezem... Őszintén, nem tudom. Eddig minden ünnepet a szüleimmel, nagyszüleimmel töltöttem, most viszont meg vagyok lőve ezzel. Ráadásul neki nem élnek már a szülei, egyedül lenne. Ezt nem akarom, viszont azt is kizártnak tartom, hogy boldogan leüljünk a szüleimmel négyesben mondjuk... Bár jelenleg azt sem tudom elképzelni, hogy Szenteste boldogan, nevetve beszélgessünk, társasozzunk, ahogyan eddig tettük.


Szerintetek így az ünnepekre tekintettel érdemes lenne nyitnom feléjük, vagy várjunk még? Bízom benne, hogy idővel oldódna a harag, hangulat, csak attól is tartok, hogyha meglépem azt, hogy külön karácsonyozom, kettesben a párommal, akkor az még nagyobb szálka lesz a szemükben.



2022. dec. 11. 19:55
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 61/81 A kérdező kommentje:

Rossz hírem van, fogalomzavarban szenvedsz.

Nem ribi azért egyik 17-18 éves lány sem, mert vannak szexuális vágyai. Valamint a pedofilok sajnos fiatalabb korosztályra vadásznak...

2022. dec. 13. 16:22
 62/81 anonim ***** válasza:
83%

Kerdezo te egy idiota vagy. Elvileg 22 eves felnott no vagy de anyilag egy 5 eves szinten allsz. Apad haverja a b@szogatod aka. o maga is az apad lehetne. Szerinted ha egy 35+ ferfi osszefekszik egy tini lannyal mi ha nem pedofil?!

Ja es hiaba veded annyira eleg luzer csavod lehet ha vele egy idos not nem tudott megfogni.. tok gaz helyedben nem dicsekednek.

Egyebkent az hogy egy fiatal lanynak is vannak vagyai azt nem egy oregemberrel kell megelni. Szanalmas vagy, szuleid nem potyara undorodnak toled.

2022. dec. 13. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/81 A kérdező kommentje:

Tegnap beszéltünk, ma együtt vacsizunk. Szóval annyira mégsem undorodnak ők.

Stílusodat még kicsit csiszold, elég parasztnak tűnsz.

2022. dec. 13. 16:28
 64/81 anonim ***** válasza:
86%
Szerintem pont nem te toled fogok tanacsokat kerni a stilusomat illetoen.:) inkabb anyadekat kerdezd meg hogy sikerult nekik igy felre nevelni teged.
2022. dec. 13. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/81 anonim ***** válasza:
93%
Kérdező, szerinted miért nevetik ki az ilyen büszke kislányokat mint te vagy? Tudod, minél tájékozatlanabb valaki egy témában, annál határozottabban tudja, hogy ő tudja. Okosabb dolog tanulni a jó szándékúaktól, vagy más kárából. Te majd tanulsz a saját károdon. De mikor már bánod mint a kutya, természetesen akkor is bizonygatod, hogy a legjobb döntést hoztad. Aztán majd csücsükélsz életed romjain. Fájni fog. Tudom, megéri. :)
2022. dec. 13. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/81 anonim ***** válasza:
97%
Azért ritka, ahol ennyire egyetértenek egymással a válaszolók, általában nem szokta egyöntetüen mindenki a kerdezőt gondolni idiótának. Itt nyilván tök egyértelmű a helyzet.
2022. dec. 13. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/81 anonim ***** válasza:
15%

Emberek!

Miért ne élhetné ki a vágyait szegény lány, hogy idősebb pasira bukik?

Mivel a család barátja, volt ideje megismerni, volt idő kialakulni valami szexuális vágynak, amit meg kell élni.

Lehet, hogy a pasi nem gondolja komolyan a dolgot, sőt biztos. Attól még ki lehet élni magukat.

Nem kizárt, hogy mindketten egy idő után úgy vélik ennyi elég volt és mindenki a saját korosztályában fog párt találni évek múlva.

Az is lehet, hogy ez egy lázadás a kérdező részéről a szülei irányába tudat alatt.

Valami, amivel bosszanthatja őket és még ő is ki éli magát közben. Két legyet egy csapásra, szokták mondani.

Jelenleg menjenek csak bele a szülők a játékba és aztán úgy is minden rendben lesz idővel.

Van az, amikor hiába látja sok ember mi folyik, akik benne vannak élvezni szeretnék és elfogadást.

Évekkel később pedig belátják, hogy igazuk volt másoknak, de jó móka volt.

Kedves kérdező, legyen békés karácsonyod és most ez után már ne is olvasd a kommenteket!

2022. dec. 24. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/81 anonim ***** válasza:
76%
Na, külön volt a karácsony?
2022. dec. 25. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/81 anonim ***** válasza:
17%

Én a helyedben letojnám a szüleim véleményét. Ha nem fogadnak el minket, és kötik az ebet a karóhoz, akkor karácsonyozzunk külön. Jövőre talán megbékélnek a helyzettel.


Amúgy ha én most lennék a húszas éveimben, nem mondanék nemet egy 45 éves pasinak. Most az miért lenne jobb, ha 40 évesen 3 nagy csalódás után találna rá? Most megspórolhat 20 év kínlódást az életéből, ha mégiscsak ő az igazi.


Azért kíváncsi lennék, hogy az itt ítélkező válaszolók közül hányan kívánták, hogy randizhassanak Richard Gere-rel, George Clooneyval vagy Harrison Forddal. :D

2022. dec. 25. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/81 anonim ***** válasza:
88%
Én 43 vagyok, de nekem a három említett színész mindig is vénembernek tűnt hozzám képest, szóval fiatalon sem akartam volna velük randizni.
2022. dec. 25. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!