Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Nem szeretném látogatni az...

Nem szeretném látogatni az apámat, anyukám nem akarja neki megmondani? Mit csináljak?

Figyelt kérdés

4 éves voltam, amikor elváltak, anyukám újra is házasodott. Emiatt vidékről Budapestre költöztünk kb a válás után rögtön. Eleinte 2 hetente mentem apához, amikor nem, néha eljött meglátogatni. Aztán ezek ritkultak, most minden hónap első hétvégéjén szoktam menni, péntek délutántól vasárnapig. De az az igazság, hogy nekem már ez is nyűg, nincs kedvem hozzá.


A régi, ottani barátnőimmel nem tartjuk a kapcsolatot. Semmit nem tudok ott csinálni, régen, kiskoromban is ilyen programjaink voltak, hogy kimentünk az erdőhöz sétálni, elvitt horgászni, én meg kicsiként is az a "csajos kislány" voltam, akinek ezek nem voltak jó programok. Most az van, hogy pénteken elmegyünk mindig ugyanarra a helyre vacsizni, este esetleg megnézünk egy filmet, másnap a nagyszüleimnél vagyok/vagyunk, vasárnap meg már készülök haza.

Kértem anyát, hogy beszéljen vele, hogy esetleg jöhetne ő Budapestre mondjuk szombatonként, elmehetnénk itt ebédelni, csinálnánk valamit, aztán ennyi. Ő nem akar vele beszélni, mert hogy nem hallgatja a hisztijét, beszéljem meg én vele. De gonosznak sem akarok tűnni, hogy azt mondom, itthon sokkal jobban szeretek lenni... Dehát valahol érthető, itt vannak anyáék, a barátom, barátnőim, a lehetőségek is mások azért.


16/L


2022. dec. 17. 12:42
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 71/86 Darius- ***** válasza:
42%

Ezek, amelyekrol irtal nem okok. Nem tudod mi a kemény élet, ha a vonatraulés, horgaszas és hasonlok problémasak és emiatt nem akarod latni az egyik szuloket, az apadat tobb mint pocsék. El vagy kényeztetve, ami nem elonyos.


Sok gyerek ingazik az iskolaba és minden nap vonatoznak vagy buszoznak. A horgaszas éppen egy olyan dolog, ami nem igényel fizikai erot, siman csinalhatjak lanyok is.


Anyagi helyzet alapjan ha lennebb van valaki, az nem szégyen. Habar nem irtal a valas okarol, hogy kovetett-e el bunt apad, amiért az lett a vége.


Egy jozanito pofont érdemelnél meg barmelyik szulodtol, sajnalom.

2022. dec. 18. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/86 A kérdező kommentje:

Szerencsére nálunk nincs verve senki. Sajnálom, ha számodra ez a természetes! Keress egy szakembert, hogy feldolgozhasd a gyerekkori traumáidat.


A többi engem szidó kommentre is ugyanezt tudom javasolni. Lepereg rólam, miket írtok, hogy próbáltok sértegetni.

2022. dec. 18. 08:54
 73/86 anonim ***** válasza:
85%
Ha annyira nagy lány vagy beszélj te apáddal ne anyukádtól várj segítséget ha erre nem vagy képes akkor ennyi a témának gyáva vagy akkor és ennyi csak előttünk mersz vissza pofázni
2022. dec. 18. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/86 A kérdező kommentje:
Mancsocska, a privát üzeneteid után is kértem, hogy menj már máshová. Ennyi nem fogod fel az olvasott szöveget?
2022. dec. 18. 09:26
 75/86 anonim ***** válasza:
84%
De felfogtam
2022. dec. 18. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/86 anonim ***** válasza:
92%
Nem érted kérdező. Semmit sem változtat hogy akaratos vagy és kényeskedsznés beszólogatsz mindenkinek. A helyzeteden nem változtat. Mert rólunk ez lepereg, hiszen nem ami életünk. Neked meg megmarad a probléma ami neked kellene megoldani. Ez elől nem tudsz elfutni. Neked kell megoldani mert más nem fogja helyetted. Adtunk tanácsot amivel vagy élsz vagy nem. Ha nem akkor neked kell viseled a következményét az életben.
2022. dec. 18. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/86 anonim ***** válasza:
100%

"...., anyukám nem akarja neki megmondani"


16 éves vagy! Ha majd szakítani akarsz a barátoddal, oda is anyádat fogod küldeni? Vagy ha a suliban valamit közölni kell a tanárral, őt is az anyukáddal fogod telefonon felhívatni???


Könyörgöm, állj már ki magadért! Maholnap nagykorú leszel!

2022. dec. 18. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/86 A kérdező kommentje:

De értem, viszont attól, mert kaptam választ, a kérdést nem lehet törölni, bannolni.

Ti nem értitek, hogy nem tudtok nekem ártani, rossz érzést okozni azzal, hogy írjátok oldalakon át, milyen picsa vagyok, elkényeztetett vagyok stb. Hidegen hagy😂

2022. dec. 18. 11:54
 79/86 anonim ***** válasza:
77%

Ha szerinted az ártás, hogy felhívjuk a figyelmedet arra, hogy már majdnem felnőtt vagy, akkor inkább pszichológushoz fordulj!

Csak a realitásokat vázolták fel előtted.

2022. dec. 18. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/86 anonim ***** válasza:
91%

Annyira egyértelműen kamu, hiszen 10 kérdés után sem tudott rá válaszolni, miért nem fogja fel, hogy ideje felelősséget vállalni és neki beszélnie az apjával.


Szerintem jeelentsük többen, végre kitiltják a sokadik kamukérdésével együtt, és vissza sem tud regelni, mert a rendszer felismeri az IP-címét.

2022. dec. 18. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!