Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Nem szeretném látogatni az...

Nem szeretném látogatni az apámat, anyukám nem akarja neki megmondani? Mit csináljak?

Figyelt kérdés

4 éves voltam, amikor elváltak, anyukám újra is házasodott. Emiatt vidékről Budapestre költöztünk kb a válás után rögtön. Eleinte 2 hetente mentem apához, amikor nem, néha eljött meglátogatni. Aztán ezek ritkultak, most minden hónap első hétvégéjén szoktam menni, péntek délutántól vasárnapig. De az az igazság, hogy nekem már ez is nyűg, nincs kedvem hozzá.


A régi, ottani barátnőimmel nem tartjuk a kapcsolatot. Semmit nem tudok ott csinálni, régen, kiskoromban is ilyen programjaink voltak, hogy kimentünk az erdőhöz sétálni, elvitt horgászni, én meg kicsiként is az a "csajos kislány" voltam, akinek ezek nem voltak jó programok. Most az van, hogy pénteken elmegyünk mindig ugyanarra a helyre vacsizni, este esetleg megnézünk egy filmet, másnap a nagyszüleimnél vagyok/vagyunk, vasárnap meg már készülök haza.

Kértem anyát, hogy beszéljen vele, hogy esetleg jöhetne ő Budapestre mondjuk szombatonként, elmehetnénk itt ebédelni, csinálnánk valamit, aztán ennyi. Ő nem akar vele beszélni, mert hogy nem hallgatja a hisztijét, beszéljem meg én vele. De gonosznak sem akarok tűnni, hogy azt mondom, itthon sokkal jobban szeretek lenni... Dehát valahol érthető, itt vannak anyáék, a barátom, barátnőim, a lehetőségek is mások azért.


16/L


2022. dec. 17. 12:42
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 81/86 A kérdező kommentje:

"Szulokent melyen szegyellnem magam, ha ilyen gyerekem lenne."

"egy elkényeztetett, önző, unalmas, hisztis pitsának tűnsz. "

"Egy jozanito pofont érdemelnél meg barmelyik szulodtol, sajnalom."


Ezekre a válaszokra gondoltam, és a többi hasonlóra (ez csak az elmúlt 3 oldalból van). Undorító, amilyen stílust itt egyesek megengednek maguknak.

2022. dec. 18. 12:01
 82/86 anonim ***** válasza:
97%
80: az a baj, hogy VPN mögül naponta többször tudnak külföldi IP-címet kreálni maguknak a mestertrollok...
2022. dec. 18. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/86 A kérdező kommentje:

Édes, drága 80. válaszoló. Hogy magyarázzam el neked, hogy amiért érkezett normális válasz is a kérdésemre, attól még a kérdésem továbbra is látható? :)

Igen, beszélve lesz az apámmal, még karácsony előtt. De nem gondoltam, hogy ezt itt mindenkivel egyesével közölnöm kellene, vagy be kéne jelentenem.


Jaj jaj, micsoda lázadást szervezel itt ellenem, hová bújjak? Ennyire ráérsz?

Nem, nem hazudok azért, mert számodra elképzelhetetlen 1-1 szituáció.

2022. dec. 18. 12:02
 84/86 Darius- ***** válasza:
100%
72-Szia, nem akarlak sértegetni. Ha megbantottalak, ne haragudj, nem ez volt a célom. Viszont amiket irtam nem vonom vissza
2022. dec. 18. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/86 anonim ***** válasza:
74%

Nem bántódott meg. Pont hogy azt írta hogy ezek leperegnek róla ezek a dolgok.

Én nem kérek bocsánatot mert megérdemelte. Ő is sertegetett másokat.

2022. dec. 18. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/86 anonim ***** válasza:
69%
Ha leperegnének róla, nem térne ide vissza huszadjára is írni, hogy érdekli :D
2022. dec. 18. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!