Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mièrt mindig a súlyom a téma?...

Mièrt mindig a súlyom a téma? Miért kell mindig felhozni? Felnőtt kétgyerekes anyuka vagyok már. A gyerekeim óvodás korúak(3,5). 167cm vagyok és olyan 64kg, de van sportolói múltam, a lábam,fenekem pl. kimondottan izmos.

Figyelt kérdés
Nyilván zsír is rakódott rám az elmúlt években,amikoris nem a sportvolt a legfontosabb. De folyamatosan teszek érte. 32 éves vagyok. Az anyám folyamatosan felhozza a találkozók alkalmával a súlyom, hogy fiatal vagyok még,megis nagy a hasam,nevetgel, gunyolodik rajtam. Tini koromat eloszor a bulimia,majd az anorexia jarta at,amihez szinten sokat hozzzatett.

2023. ápr. 11. 00:04
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
98%
Teljesen jó súlyod van . Szólj vissza szépen anyukádnak csipőböl . Aztán majd nem mer neked be szólni illetve ne menj hozzá át jó darabig.
2023. ápr. 11. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
90%
Fogadd el, hogy ennyi vagy és akkor majd nem érdekel, ki mit mond
2023. ápr. 11. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
100%

Mondjuk nálam ott indul, hogy nem megyek házhoz a pofonért, szóval nem érdekel, hogy anyám, apám, ha beszólogat, akkor minimalizálom vele a kapcsolatot, és ha nem akad le rólam, úgy ignorálom.


Kattog a franc meg stresszel más hülyeségén.

2023. ápr. 11. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
94%

Mondjuk én elfogadtam a súlyomat, szóval nem érdekel, ki mit mond rá.


És ez így volt 69 kilósan is és most, 54 kilósan is.

Egyeseknek a 69 ú de sok, és stb, most meg az a baj hogy "sovány vagy, hízzál egy tízest". WHAT?


Na, ezek után tudod ki foglalkozik bárki más véleményével. NEKEM megfelel a súlyom, úgyhogy lehet lekattanni róla.

2023. ápr. 11. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
39%
Nekem Tolvaj Reni jutott eszembe. Bomba nő volt. Egy "Marilyn Monro" Most meg, hogy sokkal vekonyabb.... elvesztette a noiessegét. Túl van tolva nálunk ez a csak vékony legyen mert az a szép téma.
2023. ápr. 11. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
84%
Miért nem vágsz vissza neki. Például: Anya én nem 70 kiló vagyok csak 64. De Te sem vagy egy nádszál. Tőled örököltem a testalkatomat. A Te hajad, arcbőröd és a fogaid úgy néznek ki mint a hetvenéveseké pedig csak ötvenéves vagy. Remélem én ennyi idősen jobban fogok kinézni mint te most.
2023. ápr. 11. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
100%

Majdnem ugyanezek a paramétereim 168cm kb. 63 kg fél éve szültem, szerintem jól nézek ki. Persze nem olyan mint terhesség előtt, meg ugye így egy éve nem is nagyon tudtam sportolni semmit.

Biztos, hogy te is csinos vagy, nem is az okozza ezt, hogy ne lennél. A hiba anyád készülékében van. Mérgező szülők című könyvet ajánlom olvasásra, nagy felismerésekre lehet szert tenni. Valószínűleg ő akkor is beszólna ha sovány lennél, vagy ha nem a súlyod miatt piszkálna akkor más külső dologban hasonlítgatna magához. Lehet hogy neki van baja saját magával és ezzel nyugtatja magát hogy a nála sokkal fiatalabb lánya se sokkal jobb nála (pedig de).

2023. ápr. 11. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell vele foglalkozni biztos irigykedik. Ez teljesen normális alkat egy felnőtt nő-nek.
2023. ápr. 11. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
100%
Ez magában bőven elég indok arra, hogy anyáddal ne tartsd a kapcsolatot.
2023. ápr. 11. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
100%
Legközelebb mondd meg neki, hogy zavar, hogy mindig szóba hozzá a súlyodat. Mondd meg neki, hogy te elégedett vagy vele, de idegesít, hogy mindig ezen kattog, ezért, ha még egyszer szóba hozza, akkor azonnal felállsz és elmész, és ezt fogod tenni minden egyes jövőbeli alkalommal. Ha nálatok csinálja, kitessékeled. És tedd is következetesen.
2023. ápr. 11. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!