Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mièrt mindig a súlyom a téma?...

Mièrt mindig a súlyom a téma? Miért kell mindig felhozni? Felnőtt kétgyerekes anyuka vagyok már. A gyerekeim óvodás korúak(3,5). 167cm vagyok és olyan 64kg, de van sportolói múltam, a lábam,fenekem pl. kimondottan izmos.

Figyelt kérdés
Nyilván zsír is rakódott rám az elmúlt években,amikoris nem a sportvolt a legfontosabb. De folyamatosan teszek érte. 32 éves vagyok. Az anyám folyamatosan felhozza a találkozók alkalmával a súlyom, hogy fiatal vagyok még,megis nagy a hasam,nevetgel, gunyolodik rajtam. Tini koromat eloszor a bulimia,majd az anorexia jarta at,amihez szinten sokat hozzzatett.

2023. ápr. 11. 00:04
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
100%
Mert boldogtalan és irigy. Nem szeret, hiába az anyád. Namármost, aki engem nem szeret, ahhoz én nem megyek, ha pedig szökőévben egyszer mégis elmegyek, és bántalmaz (ez az!),abban a pillanatban állok fel, és hagyom ott. Meg lehet ám tanítani, hogy kell viselkedni. Idegenekkel se szabad így viselkedni, nemhogy a saját gyerekünkkel.
2023. ápr. 11. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos sok ilyen ember van. De nyilván legrosszabb, ha a családban van ilyen.

Gondolom, egyébként se tökéletes a kapcsolatotok. Szerintem saját magával van problémája, elégedetlen magával, az életével.

Próbáld magad megerősíteni, hogy semmi baj nincs veled! Anyukáddal van a baj!

Az emberek sajnos nem fognak megváltozni. Én még 44 évesen is kapom a megjegyzéseket. Teljesen normál alkatom van, se nem sovány, se nem husi. Mégis sokan piszkálnak, hogy fogynom kéne. Sokan meg azért, hogy híznom :D

2023. ápr. 11. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
100%

Egyáltalán nem vagy kövér, nincs semmi baj veled.

Úgy tűnik anyádnak vannak súlyos gondjai, csak ezeket rád vetíti ki és téged bánt. Próbálj határozottan visszaszólni neki, megvédeni magadat, ha ekkor sem veszi észre magát, minél ritkábban tartsd vele a kapcsolatot, hátha leesik neki...

Végtelenül szomorú, hogy ennyire főtéma lett manapság egy családban a súly és a kinézet és a legszomorúbb, hogy ezzel szeretteinket megbántjuk, alázzuk, önértékelését a porba tiporjuk.

2023. ápr. 11. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
100%
Próbáld meg anyádat likvidálni az életedből.Majd ha nem lesz több unokázás, elgondolkodik a vén szipirtyó hogy változtatni kell a magatartásán.
2023. ápr. 11. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!