Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ha a felnőtt gyereked csalná...

Ha a felnőtt gyereked csalná a párját akkor falaznál neki ha erre kérne?

Figyelt kérdés

Hazamegy a párja nélkül angliábol 1 hétre, nálad van de egyik nap nem alszik otthon, azt mondja hogy ott aludt valakinel de arra kér, hogy erről a párjának ne beszélj ha valamilyen uton-modon kérdezné, sejtené, gyanakodna.

Mit tennél?


2023. ápr. 12. 11:10
1 2 3 4 5
 11/43 anonim ***** válasza:
84%
Jó, azért a másik fél megcsalása nem ütközik törvénybe. Max. erkölcsileg kifogásolható.
2023. ápr. 12. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/43 anonim ***** válasza:
35%
Nem.
2023. ápr. 12. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/43 anonim ***** válasza:
22%
#9 Elég szomorú:( Normális ember a saját kezével végezne a gyerekével, ha ilyen ember lenne.
2023. ápr. 12. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/43 anonim ***** válasza:
61%

"A család az törvény felett áll mindent megtehetnek sokak szerint"


9-es, légyszi ne keverd már a szezont a fazonnal. Azért nem pedofil gyerekgyilkost vagy rablógyilkost védene a gyerekében, aki azt mondta, hogy nem köpné be a házastársnak.

2023. ápr. 12. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/43 anonim ***** válasza:
65%
Dehogy. És megmondanám neki, hogy szegyellje magát, amiért engem is bele akar rángatni a kis ügyeibe. Ha a párja felhív es megkérdezi ezt, akkor megmondom neki, hogy egy ejjel máshol aludt és nem tudom, hogy hol. Énram ne terheljen ilyen titkokat, felnőtt ember, oldja meg a hazudozásait anélkül, hogy az anyját is a mocsokba vinné.
2023. ápr. 12. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/43 anonim ***** válasza:
87%

9,-es vagyok.


Itt csak azt akartam szemléltetni hogy erősen törvénybe ütköző cselekmények esetén is bevédik a gyerekeiket sokan.


Az erkölcsi tekintetben akkor gondolhatod milyen lesz az arány, megcsalás esetén szerintem 90%+ falazna a gyerekének

2023. ápr. 12. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/43 anonim ***** válasza:
35%
Ha a felnőtt gyerekem falazásra kér, akkor az a gyerekem nem felnőtt, és még csak nem is ügyes.
2023. ápr. 12. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/43 anonim ***** válasza:
55%
Nem, nem hazudnék a kedvéért. Magamtól nem rohannék a párjához hogy figyelj, a fiam\lányom disznóságra készül ám, de nem fedezném. Felnőtt emberek, oldják meg maguk a párkapcsolati problémáikat, vagy engedjék el egymást. De a gyerekemmel közölném a véleményem a viselkedéséről. Nem bírom a sunyi, félrekefélő embereket, annál már csak az aljasabb, mikor azt akarja hogy más hazudjon, és fedezze a szemétségét.
2023. ápr. 12. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/43 anonim ***** válasza:
38%
Nincs rá bizonyítékom, ezért nem mondanám el a párjának. Kimagyarázná magát otthon és én lennék a sz4r
2023. ápr. 12. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/43 anonim ***** válasza:
14%
Talán egyetlen egyszer, de rendszer nem lenne belőle.
2023. ápr. 12. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!