Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ha a felnőtt gyereked csalná...

Ha a felnőtt gyereked csalná a párját akkor falaznál neki ha erre kérne?

Figyelt kérdés

Hazamegy a párja nélkül angliábol 1 hétre, nálad van de egyik nap nem alszik otthon, azt mondja hogy ott aludt valakinel de arra kér, hogy erről a párjának ne beszélj ha valamilyen uton-modon kérdezné, sejtené, gyanakodna.

Mit tennél?


2023. ápr. 12. 11:10
1 2 3 4 5
 31/43 anonim ***** válasza:
50%
nem, és a gyerekemnek is elmondanám hogy egy életre csalódtam benne, és kívánnám hogy őt is csalja meg a párja, hogy megtudja milyen érzés.
2023. ápr. 12. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/43 anonim ***** válasza:
88%

#25

22-es vagyok


Nem mintha rád tartozna, de mivel megszólítottál, válaszolok:

1)

Mi az hogy "elnézzük"? És mi az, hogy "szarban" él?

A saját maga által választott házastársával él a saját ingatlanukban.

Megromlott a házasságuk, de ezt előre megmondtuk neki, hogy így lesz, mégis így döntött.

Tudomásul vettük és utána már tudatosan nem szóltunk egy rossz szót sem, ne az legyen a vége, hogy mi mérgezzük a kapcsolatukat!

Szerinted a fülénél fogva kellene hazacibálni, mert mi "nem nézzük el", hogy a "kis nebuló rosszat csinált"?

2)

Nem kell mondanunk, hogy költözhet haza (akár a gyerekeivel is), mert ezt normális családban nem is kell mondani, mert természetes és ezt ő is pontosan tudja.

Bármikor hazaköltözhetne kérdezés nélkül is, bár nem tudom honnan álmodtad meg, hogy nem egy 35 m2-es panelben élünk. Mert élhetnénk akár abban is, nekünk kettőnknek bőven elég lenne.

3)

Nyilván azért tartanak ki mindketten, mert a gyerekeknek mindkettőjükre szükségük van, mindkettőjüknek fontosak, mindketten szeretik őket és nem úgy mennek a dolgok, hogy kapom a gyerekeket és szevasz! Abba a házastársának is lenne beleszólása.

4)

És végül, de nem utolsósorban, ideje lenne megtanulnod, hogy mások életébe nem avatkozunk bele, még ha az a FELNŐTT, családos gyerekünk is!

2023. ápr. 12. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/43 anonim ***** válasza:
26%
Ha utálnám a párját, igen. De inkább rábeszélném hagyja ott.
2023. ápr. 12. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/43 anonim ***** válasza:
44%
Joga van tudni a másiknak is.
2023. ápr. 12. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/43 anonim ***** válasza:
33%
Nem falaznék. Felnőtt ember, felelős a saját döntéseiért. Valamikor fel kell nőnie.
2023. ápr. 12. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/43 anonim ***** válasza:
35%
Én ellenzem a megcsalást. Inkább szakítsanak, ha nem működik a kapcsolat. Én sosem voltam ilyen típus, szóvsl biztos nem falaznék ebben a dologban.
2023. ápr. 12. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/43 anonim ***** válasza:
47%
Érdekes, itt azok vannak lepontozva akik nem tűrnék ezt. Nos, a lepontozóknak kívánom, hogy csalja meg őket a párjuk az anyósuk tudjon róla és hazudjon a szemetekbe:-) Gondolom ez tenne titeket boldoggá és kicsit se haragudnátok(mert nem lenne jogotok) ha kiderülne.
2023. ápr. 13. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/43 anonim ***** válasza:
75%

Nem falaznék neki.


Természetesen nem árulnám be, mert nem vagyok árulkodó ovis, de hogyha bármikor ráterelődne a szó, megmondanám a pasijának, hogy bocs, Julcsi ezek az éjszakán nem aludt itthon.


Egyébként csalódnék a lányomban, mert nem elég, hogoy félrekefél - ez az ő dolga -, de hazugságra is kényszerítene.

2023. ápr. 13. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/43 anonim ***** válasza:
12%

Itt mindenki akkor erkölccsősz, mintha időnként nem lépnének félre ők is ugyanúgy. Hiszen a félrelépő gyerekük is ez látta otthon a szüleiktől.

Onnan van a minta.

Persze itt mindenki egy ma született gyapjas négylábú...

2023. ápr. 13. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/43 anonim ***** válasza:
81%
Persze, anyám is falaz nekem.
2023. ápr. 13. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!