Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ha a felnőtt gyereked csalná...

Ha a felnőtt gyereked csalná a párját akkor falaznál neki ha erre kérne?

Figyelt kérdés

Hazamegy a párja nélkül angliábol 1 hétre, nálad van de egyik nap nem alszik otthon, azt mondja hogy ott aludt valakinel de arra kér, hogy erről a párjának ne beszélj ha valamilyen uton-modon kérdezné, sejtené, gyanakodna.

Mit tennél?


2023. ápr. 12. 11:10
1 2 3 4 5
 41/43 anonim ***** válasza:
100%
Elmondanám neki,hogy a hazugság előbb vagy utóbb kiderül és akkor neki lesz rosszabb.Elmondani nem mondanám el hiszen felnőtt ember intézi a saját életét,de beszélgetnék vele az fix.
2023. ápr. 13. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/43 anonim ***** válasza:
34%
39e, nem mindenki erkölcsi nulla hogy félrelépjen. Bár tudom, mindenki magából indul ki.
2023. ápr. 14. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/43 Chii39764 válasza:
80%
Ez egy nehéz kérdés, mert egy szülő nyilván bármit képes megtenni a gyermekéért. Na, de tényleg bármit? Szerintem nem én vagyok az egyetlen ezen a bolygón, aki szerint a megcsalás egy erkölcstelen dolog.(mondom ezt úgy, hogy voltam már ilyen helyzetnek mindkét oldalán) Szerintem #3-asnak igaza van...részben. Nyilván nem a feszültségkeltés lenne a cél, mert ezeket a dolgokat el lehet mondani nyugodtabb körülmények közt is és én azért egy ilyen dolog tudatában azért nem tiltanám ki őket egy családi vendégségből, mert attól még, mert ez a 'titok', ha kiderülne feszültséget generálna köztük, attól még ők is a családom része és a fiam/lányom attól még ugyanúgy az én fiam/lányom marad.
dec. 24. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!