Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ha a felnőtt gyereked csalná...

Ha a felnőtt gyereked csalná a párját akkor falaznál neki ha erre kérne?

Figyelt kérdés

Hazamegy a párja nélkül angliábol 1 hétre, nálad van de egyik nap nem alszik otthon, azt mondja hogy ott aludt valakinel de arra kér, hogy erről a párjának ne beszélj ha valamilyen uton-modon kérdezné, sejtené, gyanakodna.

Mit tennél?


2023. ápr. 12. 11:10
1 2 3 4 5
 21/43 anonim ***** válasza:
67%
A kérdés az hogy HAZUDNÁL-E hogy le ne bukjon a félrekúrással? De látom, itt az van lepontozva, aki nem olyan aljas hogy hazudjon, mert a gyereke ringyózni óhajt.
2023. ápr. 12. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/43 anonim ***** válasza:
78%

Voltam hasonló helyzetben szülőként.

Gyakorlatilag a gyerekem házassága egy pokol, totális elhidegüléssel, csak a 2 gyerek miatt tart ki, míg azok önállóak nem lesznek.

Az elején nem kötötte az orromra, hogy ismét összejött az első nagy szerelmével, de én nem vagyok hülye, vettem a jeleket. Csodálom, hogy a párja nem, akit egyébként nem igazán szívleltünk és már az elején borítékoltuk az apjával, hogy válás lesz a vége, de nem avatkoztunk soha a dolgaikba.

Végül kitálalt nekem, aminek egyáltalán nem örültem.

Elmondtam neki, hogy kár volt ezt velem megosztania, mert csak egy plusz terhet rakott rám és vegyük ezt a beszélgetést meg nem történtnek, míg házasságban él! Ha majd úgy dönt, hogy elválik, akkor természetesen mindenben segítjük, támogatjuk, de addig hagyjon ki engem/minket belőle és élje az életét a saját feje után, ahogy eddig is tette.

Jelenleg itt tartunk, de nem fogok rohanni a párjához az infóval, az biztos.

2023. ápr. 12. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/43 anonim ***** válasza:
59%
Nem.
2023. ápr. 12. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/43 anonim ***** válasza:
66%
Mibõl gondolod,hogy csalja a párját?Aludhatott egy barátjánál is, akit pl.a párja nem kedvel.Beszélt neked a csalásról, vagy csak ezt te gondoltad ki magadtól?
2023. ápr. 12. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/43 anonim ***** válasza:
14%
22-es, és ti elnézitek, hogy ilyen sz*rban él a gyereketek ahelyett, hogy azt mondanátok, költozzön oda hozzátok a gyerekekkel, de ne tegye tönkre az életét?
2023. ápr. 12. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/43 anonim ***** válasza:
81%
Nem mondanám el senkinek, de nem támogatnám pl azzal, hogy nálam találkoznak, nem biztosítanék neki alibit.
2023. ápr. 12. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/43 anonim ***** válasza:
18%
Nem
2023. ápr. 12. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/43 anonim ***** válasza:
17%
Igen. A gyerekem megér ennyit, még többet is.
2023. ápr. 12. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/43 anonim ***** válasza:
34%
Sajnálnám, hogy egy közönséges ri banc lett a lányomból, aki képes volt hazautazni csak azért, hogy összefeküdjön az egyik exével.
2023. ápr. 12. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/43 anonim ***** válasza:
43%
Nem. Falazzon maganak.
2023. ápr. 12. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!