Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szülők, hogyan cselekednétek,...

Szülők, hogyan cselekednétek, ha a 16 éves lányotok egy nap beismerné nektek, hogy terhes, és nem tudja kitől?

Figyelt kérdés

2023. ápr. 21. 21:37
1 2 3 4 5 6 7
 11/68 anonim ***** válasza:
91%
#11 Mondjuk ha a gyermekvédelmi törvény nem arról szólna, hogy nem mutathatnak csókolózó lányokat este 10 előtt a tévében, hanem mondjuk arról, hogy a szexuális beleegyezési korhatárt nem levisszük 12 évre, hanem felemeljük 16-ra és ezt a törvényt be is tartatjuk... Na annak mondjuk lenne értelme. Csak sajnos a Fidesz szeret nem létező ellenségekkel harcolni és nem létező problémákat megoldani.
2023. ápr. 21. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/68 anonim válasza:
37%
hogy lehet hogyy a 6-os választ felpontozzák az enyémet meg le? 9.es...inkább unokát tartanátok előnyben mint a 16 éves LÁNYOTOKAT? Ez mennyire önzöség már nem azért...
2023. ápr. 21. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/68 anonim ***** válasza:
28%
#13 Kaptál tőlem most egy zöldet, mert veled értek egyet. :) A 6-ost én is lepontoztam.
2023. ápr. 21. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/68 anonim ***** válasza:
20%

#9,10:

Persze, persze, öljetek meg egy egészséges babát azért mert szarul neveltétek a lányotokat, mekkora erkölcsi nullának kellene már lenni egy ilyenhez.

Ha meg valaki 16 évesen terhes, az azt jelenti hogy kb 17 lesz mire eljön a szülés ideje, ez azért már bőven az a kor amikor nem káros az egészségre, szóval csak fejezzük be az ürügykeresést és a hazug önigazolási kisérleteket. Oké, tudom hogy ebbe a mai világképbe nem illene bele, mert "mit szólnának a szomszédok?", stb...

Amúgy ateista vagyok, még mielőtt vki azt hinné hogy vallási alapon prédikálnék.

(És még a pontozáson hőbörögtök infantilis módon, LOOOLLL)

2023. ápr. 21. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/68 anonim ***** válasza:
87%
Meglepődnék.Elgondolkodnék miért feküdt le fűvel fával,hogy még azt se tudja ki az apja a gyereknek.Egyértelműen abortusz lenne hiszen ennyi évesen nagyon nem áll készen az anyai feladatokra és az ő illetve a saját életemet se szeretném tönkretenni.
2023. ápr. 21. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/68 anonim ***** válasza:
24%

6-7, gondolom akkor TE kihordanád helyette.


Ja, nem csak a szád nagy, amúgy jelentettem a gyilkosozót.

2023. ápr. 21. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/68 anonim ***** válasza:
88%
#15 Én a 10-es vagyok és még mindig az érdekel, hogy átvállalnád-e a magzat kihordását, ha ezzel megmenthetnéd az életét? Mert erre nem sikerült válaszolnod.
2023. ápr. 21. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/68 anonim ***** válasza:
87%
EZ a lány most 17 éves és három gyereket szült. 14 évesen egyet, 16 évesen egyet és 17 évesen újra terhes. Hogyan lehet ez normális?! Hol van a fogamzásgátló? SEMMIT nem tudnak, hogy az egyáltalán létezik?
2023. ápr. 21. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/68 anonim válasza:
10%

#18

Hogy kérdezhetsz ekkora baromságot, egy normális ember nyílván mindent megtenne a saját gyereke, unokája egészségéért

2023. ápr. 21. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/68 anonim ***** válasza:
92%
#19 Te most a 11-es által idecincált pár napos hírről beszélsz, nem a kérdező helyzetéről. Szerintem erről nyissatok valahol egy külön topicot, ha ezt szeretnétek kitárgyalni. Vagy keressétek meg a komment szekciókat facebookon. Ez a kérdés viszont nem erről az ügyről szól.
2023. ápr. 21. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!