Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szülők, hogyan cselekednétek,...

Szülők, hogyan cselekednétek, ha a 16 éves lányotok egy nap beismerné nektek, hogy terhes, és nem tudja kitől?

Figyelt kérdés

2023. ápr. 21. 21:37
1 2 3 4 5 6 7
 21/68 anonim ***** válasza:
96%
#20-hoz: Közben töröltek egy választ, azóta a 10-es lett az, aki idehozta a hírt.
2023. ápr. 21. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/68 anonim válasza:
88%
Ez egy borzaszto nagy trauma lehet neked is es neki is. Mik a reszletek? Reszeg volt es nem tudja ki? Eroszak tortent? Tobb fiuval is lefekudt egy heten belul?Ne itelkezzunk , amig nem tudjuk a reszleteket.
2023. ápr. 21. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/68 anonim ***** válasza:
95%

Én elsősorban magamat szégyellném, de nagyon. Nem azért, mert terhes lett a lányom, tényleg felnőttekkel is megesik, hanem azért, mert nem tudja, kitől. Ezt a saját kudarcomnak élném meg, hogy nem tudtam jó életmódra nevelni.

Nem beszélném rá sem az abortuszra, sem a baba megtartására, hadd legyen az ő döntése. Bármelyiket is választaná, természetesen támogatnám. Én inkább segítenék az első pár évben többet a baba gondozásában, mint hogy a lányom elvetessen egy olyan babát, akit egyébként szeretne. Az én anyukám 19 évesen szült engem, nagymamám alig töltötte be a 18-at, mikor apukám született, egyikük sem bánja. Az a 2-3 év nem olyan nagy különbség.

2023. ápr. 21. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/68 anonim ***** válasza:
22%
Első dolog lenne egy méretes nagy pofon, hogy azt se tudja, hogy kitől terhes. Aztán elvinném az orvoshoz, és abortusz. NEM tudja felnevelni, mert ő maga is csak gyerek még. Az biztos, hogy sírna, hogy nem akarja, de mi is dolgozunk, nem tudja kire rábízni.
2023. ápr. 21. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/68 anonim ***** válasza:
87%
#22 Simán lehetett swinger is. :) Bármelyik volt egyébként, én nem ítélkezem a lány felett. Fiatal, élje & élvezze az életét, védekezzen persze (meg a csávók is, akikkel szexszel), de ha becsúszik hát becsúszik. Innentől csak és kizárólag az ő döntése, hogy hogyan tovább.
2023. ápr. 21. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/68 anonim ***** válasza:
80%
#24 Jó nagy féreg vagy, ha felpofoznád: alaposan tönkre is tennéd ezzel. Ha egy ilyen kiszolgáltatott, szar helyzetben még bele is taposol a saját gyerekedbe, akkor konkrétan bevégezted egy emberi roncs legyártását. És innentől jogosan merül fel a kérdés: miért csináltál gyereket?
2023. ápr. 21. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/68 anonim ***** válasza:
78%

Töröltek egy kommentet, most már 14-es lettél: még mindig érdekel, hogy átvállalnád-e egy magzat kihordását, ha ezzel megmenthetnéd az abortusztól?


De lehet, hogy írok ki erről egy külön kérdést, ha te nem válaszolsz rá. Érdekel, mennyire fontos a prolife-oknak a life. :)

2023. ápr. 21. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/68 anonim ***** válasza:
15%
Na és, belehalni nem fog, én is megkaptam apámtól a páros pofonokat, mégis itt vagyok. DE ha ilyet tett, akkor megkapja. Hiába védi kicsi lányát az anyja.
2023. ápr. 21. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/68 anonim ***** válasza:
79%
Igaz én nem a 14-es vagyok, de szerintem ez érdekes kérdés, úgyhogy válaszolnék rá. Én vállalnám egy magzat kihordását, ha ezzel segítenék az anyának. Persze csak akkor, ha még egészségügyileg képes lennék a terhességre, tehát 60 évesen már nem. Máshol létezik is a béranyaság, semmi okát nem látom, itthon miért ne lehetne.
2023. ápr. 21. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/68 anonim ***** válasza:
27%
#28 Oh, tehát ha te vagy olyan megalkuvó és gyenge, hogy elfogadod a saját megnyomorításodat és még tapsolsz is hozzá (Stockholm szindrómának nézz utána ;)), akkor elvárod, hogy mások is viselkedjenek ilyen szánalmas, megalkuvó módon? :) Ebben az a legszebb, amikor szembesülni kényszerültök azzal, ha valaki azt mondja, hogy nem b.zd meg, ennyi volt, én ezt nem tűröm el! :D Ezt a pillanatot egyébként imádom! :D Az az értetlenség, ami ilyenkor árad a tekintetetekből, az priceless!
2023. ápr. 21. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!