Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szülők, hogyan cselekednétek,...

Szülők, hogyan cselekednétek, ha a 16 éves lányotok egy nap beismerné nektek, hogy terhes, és nem tudja kitől?

Figyelt kérdés

2023. ápr. 21. 21:37
1 2 3 4 5 6 7
 31/68 anonim ***** válasza:
98%
#30 Csakhogy a béranyaság nem arról szól, hogy az abortálásra szánt magzatokat áthelyezik az egyik méhből a másikba, hanem arról, hogy a petricsészében megtermékenyített petesejteket fellövik a béranya méhébe.
2023. ápr. 21. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/68 anonim ***** válasza:
86%
Nálunk nem engedik.
2023. ápr. 21. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/68 anonim ***** válasza:
79%
Nemtudud kitol az kemeny azert! Vegig ment rajtad egy focicsapat, vagy mi!? :D
2023. ápr. 21. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/68 anonim ***** válasza:
92%
Kiakadnék, pláne hogy azt se tudja kié. A saját érdekében is javasolnám az abortuszt. Ha nem megy bele segítek Neki, de nagyon oda kéne tennie magát.
2023. ápr. 21. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/68 anonim ***** válasza:
10%
#34 Simán lehet, hogy párkapcsolatban volt, csak közben lefeküdt valaki mással is.
2023. ápr. 21. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/68 anonim ***** válasza:
89%
#32-es persze, hogy nem arról szól, csak mellesleg írtam, hogy vannak beavatkozások, amik máshol már bevett szokások, itthon még nem. Mi a konkrét kérdésed amúgy? Jelen esetben gondolom azért kellene a tizenéves lány magzatát "átvállalni", hogy ne kerüljön sor abortuszra. Nem értem, miért olyan hihetetlen, hogy ezt valaki átvállalná. Egy meddő pár hogy örülne annak a kisbabának.
2023. ápr. 21. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/68 anonim ***** válasza:
32%
#28 Szólok, hogy büntetőjogi kategória megverni a gyereked (akkor is, ha már felnőtt) akár 8 napon belül, akár 8 napon túl gyógyuló sérüléseket okozol neki. És ezek csak a fizikai sérülések. Ha nem szeretnéd az idős korodat pereskedéssel és/vagy börtönben rohadással tölteni, akkor abbahagyod a gyerekeid abúzálását.
2023. ápr. 21. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/68 anonim ***** válasza:
77%

#37 "Nem értem, miért olyan hihetetlen, hogy ezt valaki átvállalná." - azért mert jellemzően az abortuszellenesek kényszerítenék rá a teherbe esett nőket arra, hogy igenis hordják ki a gyereket, mert hogy valaki majd biztos örökbefogadná.


Egyébként jó meglátás, hogy sok meddő nő valószínűleg átvállalná a terhességet, de a pro-liferek mintha nem közülük kerülnének ki. Meg amint megkérdezem, hogy ők vállalnák-e a gyerek kihordását, ha lehetőség lenne átültetni a magzatot? - elkussolnak. :D Szóval annyira azért nem fontos az az "Élet", hogy nekik a pofázáson kívül bármit is hozzá kelljen tenniük.

2023. ápr. 21. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/68 anonim ***** válasza:
39%
Félreértettelek ezek szerint. Azt hittem, ez egy általános kérdés és nem az abortuszellenesekre vonatkozik. Természetesen mindenkinek joga van a saját testéről dönteni, és ez így is van jól. Én úgy értelmeztem ezt az átültetést, hogy valaki, pl. a tini lány nem tudja kihordani a terhességet, de egy önként jelentkező szeretné.
2023. ápr. 21. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/68 anonim ***** válasza:
98%
38 egy pofon miatt senki nem fog pereskedni. Nem foglalkoznak nagyobb dolgokkal se sokszor...
2023. ápr. 22. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!