Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szülők, hogyan cselekednétek,...

Szülők, hogyan cselekednétek, ha a 16 éves lányotok egy nap beismerné nektek, hogy terhes, és nem tudja kitől?

Figyelt kérdés

2023. ápr. 21. 21:37
1 2 3 4 5 6 7
 61/68 anonim ***** válasza:
84%
54ess gondolom barátnőd a jól fizető munkájából teremt meg a gyerekeknek mindent, és koránt sem a segílykéből meg apuci pénzéből
2023. ápr. 22. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/68 anonim válasza:
93%

Bárcsak úgy lenne. Párja fizetéséből élnek. :)

És amint irtam szulei már akkor nm éltek mikor ő terhes lett. Apuci szüleit meg nem érdeklik az unokák.

Elöbb kérdezni aztán okoskodni és itélni !

2023. ápr. 22. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/68 anonim válasza:
94%

Elsősorban magamban keresném a hibát, ha ilyen történne, ott valamit én is nagyon elrontottam.

Aztán megbeszélnénk hogyan tovább...

2023. ápr. 22. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/68 anonim ***** válasza:
85%

62es pont erre gondoltam, hogy apuka fizet mindent ő meg babázgat csupasz fenékre. Valóban, követendő. majd szül még 5-6 gyereket aztán meg van oldva az élete majd eltartja az állam. A fajtája sose fog dolgozni, mert lusta.



Hát igen úgy könnyű potyogtatni ha más fizeti helyettem:-)

2023. ápr. 23. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/68 anonim ***** válasza:
95%

10:40

Ja, mondod ezt most gyerektelen nyomoroncként, aztán majd öregkorodban vinnyogni fogsz hogy kevés a nyugdíjad... ikszdédédé

2023. ápr. 23. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/68 anonim ***** válasza:
84%

65ös, tévedsz van gyerekem, és lehet meglep mert felétek nem divat, de egyedül is képes lennék eltartani a FIZETÉSEMBŐL tudod mi az ..amit a munkádért kapsz. És már most keresek annyit hogy ebből akkor se lesz kevés nyugdíj, ha a fejemen állok és pörgök. Tudod, aki tanul, az nem szorul arra hogy a pasija kitartsa, mint a drága barátosnőd.


De inkább lennék ahogy mondod "gyerektelen nyomoronc" mint ingyenélő senki aki csak a lába szétrakásához ért puszcsilávcsi

2023. ápr. 23. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/68 anonim ***** válasza:
100%

Megkérdezném, hogy innen merre tovább, mit szeretne. Meg akarja-e tartani, vagy nem.

Aztán pedig mellette lennék, segítenék neki, ha szüksége van rá.

2023. ápr. 24. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/68 1Léna ***** válasza:
100%

A szülő felelős a gyermeke tetteiért a gyermeke 18 éves koráig. Lehet, hogy felvilágosították ezt a lányt, de engedetlen volt. Lehet, hogy nem lett felvilágosítva, de a közösülés megtörtént, és egy gyermek fogant. Persze bosszantana, mérges lennék, főleg azért, mert lehet, hogy több fiúval kavart, vagy ismeretlennel tette, de segítenék neki.

Ha jót akar egy anya a lányának akkor felelősségre neveli.

Első gyermeket nem célszerű elvetetni, nagyon sok Magyarországon a vetélés és a meddőség.

Igaz, hogy nagyon fiatal még, de nem biztos, hogy tanul ebből az esetből ha egy abortusszal a saját gyermekét elveteti.

Én vállalnám a gyermekem gyermekének felnevelését.

A családomhoz tartozik, az unokám akkor is ha nem ismert az apja.

2023. ápr. 24. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!