Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szülők, hogyan cselekednétek,...

Szülők, hogyan cselekednétek, ha a 16 éves lányotok egy nap beismerné nektek, hogy terhes, és nem tudja kitől?

Figyelt kérdés

2023. ápr. 21. 21:37
1 2 3 4 5 6 7
 51/68 anonim ***** válasza:
70%

Megpróbálnék felébredni ebből a rémálomból.

Végignyomorogtuk az ő gyerekkorát is, nem szeretnék még egy ilyet, sem unokát.

2023. ápr. 22. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/68 anonim ***** válasza:
17%
Na ezért is van Magyarország népszaporulata ekkora mínuszban, mert 10 anyuciból 9 inkább elküldené abortuszra akár a felnőtt lányát is, csak ne kelljen majd unokával vesződnie ami "egyenlő lenne a rémálommal" (#51)
2023. ápr. 22. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/68 anonim ***** válasza:
76%
#52 Senkinél nem az unokával vesződés a probléma, hanem a lány életének tönkremenetele.
2023. ápr. 22. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/68 anonim válasza:
37%

Szia, én annyit mondanék neki hogy saját döntése hogy megtartja e vagy nem, de természetes örülnék neki ha megtartaná, az hogy nem tudja kitől van hát furcsán néznék egy nagyott 😄 Segitenék mindenbe neki mivel a lányom! Én szerintem ülj le vele mondd el neki szépen hogy mivel jár egy baba, és azt is hogy lelkileg rossz lesz ha elvetetné, és ne érdekelje az hogy pl a szomszéd mit szol hozzá. Minden kisbaba meg érdemli az esélyt. Gondolj bele nagyon sok olyan férfi van aki elfogadja hogy a nőnek van gyereke. Az hogy iskola nincs neki befejezve nem ördögi dolog. Nagyon sok szakma ingyen letehető pár honap alatt. Nézd meg rengeteg embernek akinek van szakmája mégis a gyárba szallagnál dolgozik. Nekem van egy 4 éves gyerekem 20 évesen szültem, most újból terhes vagyok úgy hogy azt mondták nem lehet még 1 :( 1 évesen bölcsibe adtam és mentem dolgozni. Óvodába lenéznek az anyukák , és kit érdekel 😅😅 Ja és igen van szakmám de iskolai gyakorlaton kivűl soha nem dolgoztam benne és nem is fogok. És ugyan igy csináltam volna végig 16 évesen is.

Én nem tenném tönkre lelkileg a lányomat, hiába erőszakolna barki rá lehet inkább el is szökne stb.. Gondolj bele lányodnak a jövöjéből csak nem erőszakolnád rá hogy vegye el a leendő gyermekét. Az hogy 16 éves akkor is mellette álnék nem fodulnék ellene. Nagyon sok van aki fiatalon szült és nem bánta meg. Neked is jó érzés volt mikor a elsőnek a kezedbe tarthattad a kisbabát. Neki is jó érzés lenne. 15 évesen szülte első gyerekét a barátnőm szülei meghaltak már elötte, és már a 3 ik gyerekével terhes 22 évesen , semmi nem bánt meg. (És nem nem gazdagok ) de megteremtenek nekik mindent.

Sok szülő most nyugodtan támadhat 😅😅

2023. ápr. 22. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/68 anonim ***** válasza:
33%
Azért ha védekezés nélkül dugni volt esze valakinek, akkor nehogy már a lelke miatt aggódjon valaki.
2023. ápr. 22. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/68 anonim ***** válasza:
35%
#55 Egyszerű vagy, mint egy kavics. Azért szóltál hozzá a témához, hogy ezt demonstráld? Kár volt.
2023. ápr. 22. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/68 anonim ***** válasza:
32%

12:12

Emiatt nem fognak támadni, az abortuszrajongóknál az veri ki a biztosítékot ha unokának nevezed azt a pöttöm emberkét amelyik a lányuk méhében fejlődik, de jobbnak látják kikapartatni.

2023. ápr. 22. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/68 anonim ***** válasza:
80%
Én támogatnám mindenben amíg megszüli a picit, azután támogatnám az örökbe adást mint gyám, az 52-es és 57-es válaszolónak, mert úgytűnik óriási rajongói az ismeretlen apától és kiskorú anyától származó bébiknek és mind érzelmileg, mind anyagilag, mind fizikailag adott náluk minden egy gyermek felneveléséhez.Tudom, hogy nagyon jó helyre kerülne!
2023. ápr. 22. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/68 anonim ***** válasza:
100%

#58

Kösz, ez rendes tőled de csak szólok hogy a meddő párok átlag 4-5 évet várnak egy örökbefogadható babára, nem valószínű hogy fintorognának.

2023. ápr. 22. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/68 anonim ***** válasza:
75%
7es, akkor qvittek lennénk, mert egy ilyen olcsó útszéli lány bennem is mély lelki roncsolást okozna
2023. ápr. 22. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!