Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » 19 éves vagyok de apám már...

19 éves vagyok de apám már fél 10 kor azt mondja este, hogy nem normális hogy fönn vagy már aludnod kéne. Nem értem ezt. Màs meg àltalanosban addig van fenn míg akar ..Miért ilyen az apám?

Figyelt kérdés
Mindenbe beleszol ,egész nap engem csesztet. Baj ha megyek valahova, baj ha itthon vagyok. Ha pihizek az a baja azt hiszi lusta vagyok, de ha edzek akkor meg hogy pihenjek inkább. Olyan idiótán viselkedik meg sajnos nagyon csúnyán beszél velem ,hogy te senki, te semmit érő ezeket mondja. Szerinte egy taknoyos semmit erő gyerek vagyok ezt is mondja.

2023. okt. 10. 21:28
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
86%

7 vagyok. Termeszetesen le lehet pontozni. Mindenkinek az a normalis, amit gyerekkorabol, a szuloi mintabol latott... sok debil ferfi van az orszagban. Az en apam szerencsere nem ilyen volt,mint az itt leirt.

Innen is tudom, hogy ez rohadtul nem normalis! Persze aki lepontozott, annak valoszinuleg az, egeszen addig, amig nem kezd el onismerettel foglalkozni. A mi orszagunk ebben is a beka segge alatt van... sajnos. Hajra fideSS birkak gyulekezete!

2023. okt. 10. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
93%
#8 Hová költözzön el, a híd alá? Nem hinném, hogy egy 19 éves embernek, aki általában ebben a korban még diák, lenne annyi keresete, vagy egzisztenciája, hogy akár egy albérletet is ki tudjon venni, nem, hogy egy saját házat vásárolni! Őszintén miből lenne, a max 50 ezer ft-os ösztöndíjból, vagy szüljön pénzt? Egy apától ez egy nagyon etikátlan és undorító viselkedés, akárhány éves is a gyermeke!
2023. okt. 10. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
22%
Költözz külön és meg van oldva.
2023. okt. 10. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
68%
#13, ha ennyire tudjátok a tutit, hová költözzön? Arról már "nem szól a fáma?"
2023. okt. 10. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
83%

Beszélgess el vele. Nem vagy már 6 éves, ne kezeljen úgy.

Mondjuk az durva, hogy ilyen csúnyákat mond neked.

Anyukád mit szól ehhez?

2023. okt. 11. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
80%
Egyébként tényleg az a kérdés, hogy hova költözzön? Oké, most egy 19 éves emberről van szó, feltehetőleg befejezte a középiskolát, esetleg egyetemista, bár nem mondható biztosra. Ellenben, minden hasonló kérdésre az a válasz, hogy betöltötte a 18 éves kort, akkor költözhet... Oké, csak vegyük figyelembe, hogy a 18 évesek nagy része még középiskolás diák, éppen az érettségire készül. Az sem elképzelhetetlen, hogy emberünk bármilyen okból 19 évesen érettségizik, esetleg nehezebb egyetemi szakra jár. Oké, százszor leírjátok, hogy költözzön, de feltehetőleg van valami oka, hogy nem költözik, arra rákérdezett bárki, hogy mi az?
2023. okt. 11. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
62%

Utcsó; Isten király vagy, ez eddig a leglogikusabb válasz. Végre valaki, aki használja a fehérállományát :/



Érdemes lenne vele megbeszélned a dolgokat, és nem védekezni vagy veszekedni (amit ő vált ki), hanem pszichológiailag ellene menni, hogy a saját csapdájába essen, de még te nyugtassad és te jöjj ki felnőttként a beszélgetésből. Csak te vagy elég érett, ahhoz hogy ezt a lépést megtedd.

2023. okt. 11. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim válasza:
43%
Nem ertem mit bajlodsz vele, 17 evesen leleptem otthonrol hasonlo helyzet volt. Most 29 vagyok boldog ember sajat csaladom van es az az eletcelom hogy a legjobb apuka legyek a vilagon :)
2023. okt. 11. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim válasza:
16%

18-as vagyok. Latom sokan kerdeztek hogy hova mibol stb. Nekem szerencsem volt egyreszt. Mert baratnomhoz tudtam koltozni, a szulei hihetetlen jofejek voltak, tudtak iskolaba jarok nem zaklattak az anyagiakkal. Volt egy kis osztondijam. Szeretet vart mikor hazaertem, es nem kellett azt halgatni minden nap “ha nem tetszik valami el lehet koltozni,,

Szoval a jo tanacs. Az oreged nem fogod tudni megvaltoztatni , o mar ilyen marad . De az eleted igen. Csajozz be , huzz el otthonrol, merj lepni , merj elni.

2023. okt. 11. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
60%
Nekem 8-ikos koromig este 8-kor, középiskolás koromban 10-kor villanyoltás volt. Hétvégén reggel pedig legkésőbb 7-kor ébresztő. Utána elköltöztem. Szerintem erre más megoldás nincs.
2023. okt. 11. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!