Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » 19 éves vagyok de apám már...

19 éves vagyok de apám már fél 10 kor azt mondja este, hogy nem normális hogy fönn vagy már aludnod kéne. Nem értem ezt. Màs meg àltalanosban addig van fenn míg akar ..Miért ilyen az apám?

Figyelt kérdés
Mindenbe beleszol ,egész nap engem csesztet. Baj ha megyek valahova, baj ha itthon vagyok. Ha pihizek az a baja azt hiszi lusta vagyok, de ha edzek akkor meg hogy pihenjek inkább. Olyan idiótán viselkedik meg sajnos nagyon csúnyán beszél velem ,hogy te senki, te semmit érő ezeket mondja. Szerinte egy taknoyos semmit erő gyerek vagyok ezt is mondja.

2023. okt. 10. 21:28
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
12%
Őt zavarja. Lehet , hogy jogosan. 10 útán csendet szeretne .
2023. okt. 11. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
0%
Otthon az otthoni szabályokhoz alkalmazkodik az ember, ez van. Ha nincs idõd valamire a korai takarodó miatt, kelj fel reggel korábban, és intézd akkor.
2023. okt. 11. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
93%

21

Ha valaki idegbeteg, akkor nem kell gyereket létrehozni.

Azt azért minden normális ember tudja, hogy minimum (de nagyon minimum) 20 éves koráig otthon fog lakni (ha csak középsulit végez). Ha főiskola/egyetem, akkor 24-25 éves koráig. Nehogy már észrevétlenül kelljen élnie az életét a szülői házban, csak mert apukát idegesíti, ha 10 után van egy minimális mozgás. (Itt minimálisat írtam, de gondolom, a kérdező sem este 11-kor áll neki pl. palacsintát sütni,mert megkívánta.)

2023. okt. 11. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
93%

Most komolyan ennyi türhő van itt?

Ez az általános, hogy a szülő beleállhat a 18-at betöltött felnőtt gyerekébe, szekírozhatja, terrorizálhatja, kiutálhatja, és a normális az, hogy a gyerek menekül otthonról? Esetleg félbehagyott tanulmányokkal, szarrá ment tervekkel, kikészült idegekkel? Tényleg ez a magyar valóság? Aki így gondolja, az ássa el magát:(

2023. okt. 11. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
92%
Nem tudom az enyém is ilyen volt olyan 16-17 éves koromig szerintem ő se tudja miért. Anyám meg olyan, hogyha 6 után kelsz fel már sokáig alszol...
2023. okt. 11. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
72%

El kell költözni - megsúgom: 99% azért cs.sztet mert még otthon élsz, de nem meri nyíltan a szemedbe mondani, húzz el, inkább folyamatosan piszkál.


Nálunk ugyanez ment pepitában, 21 éves koromra tudtam biztonsággal elköltözni - hogy véletlenül se kelljen visszamenni oda -, addig meg alig láttak otthon, mert inkább egyetem után még mentem diákmelóba.

2023. okt. 11. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
85%

Hová költözzön? Pl lakótársakkal, barátokkal, MÁS családtaghoz!!!, aki normális, nem egy idegbeteg ffej.


Megoldható, sokan elmegyünk 19-20 éves korunkban, mert a szüleink kontrollmániás idegbeteg hülyék.

És nem azért, mert én 10-kor nekiállnék főzni, hanem egyszerűen "mert azt mondtam".

2023. okt. 11. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
92%

#21 Az mitől hangos, ha teszem azt a kérdező elvan a szobájában magának? Engem is ilyenekkel piszkálnak a szüleim már este tízkor hétvégén, hogy feküdjek le aludni, biztos nem azért, mert hangosan olvasgatok a szobában :D

Kérdező, szerintem is költözz el, ha van rá lehetőséged, addig meg kezdj gyűjteni rá. Ahogy látom, itt nem az a legnagyobb baj, hogy apukád csesztet, hogy fél tízkor aludj

2023. okt. 11. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
85%

#24


Sok szülő megbánta a gyerekvállalást, meg nem is nekik való, meg hát már támogatást sem kapnak a gyerek után.


Felkészül CSOK-os szülő generáció, akik lakhatásért bszták a gyereket, persze az "ő házuk", aminek egy részét az adófizetők dobták össze.

2023. okt. 11. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!