Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Az idegbetegnek miért lehet...

Az idegbetegnek miért lehet gyereke?

Figyelt kérdés

Anyám idegbeteg. A betegsége miatt sikerült teljesen tönkretennie a gyerekkoromat. Nincs türelme az égvilágon semmihez, állandóan attól vízhangzik a ház, hogy ordít, senkihez nincs egy jó szava sem, mindenkivel kötöszködik.


Az ilyennek miért engedélyezik hogy legyen gyereke? Már azelőtt is beteg volt, hogy én és tesóm megszülettünk volna. Én az ilyet, mint anyám simán abortuszra kényszeríteném vagy születéskor elvenném a gyereket tőle, mert meglesz az eredménye, egy mentálisan sérült gyerek(igen veszem magamon észre, hogy néhány szituációt túl indulatosan reagálok le), aki normális környezetben valszeg egészséges lett volna. Sajnos még pár évig el kell viselnem ezt a poklot.



2023. okt. 21. 19:06
1 2 3 4 5
 11/47 anonim ***** válasza:
77%
Na, apád is bántalmazó, közölhetnéd vele. Ha ő ép eszű, kötelessége lenne a gyerekei érdekét képviselni.
2023. okt. 21. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/47 anonim ***** válasza:
90%
Pszichés beteg vagy egyszerűen baromira stresszes? Ha nem tud pihenni, aggódik, esetleg a melóban is gáz van simán lehet ilyen az ember akár évekig is, ha nem változik a helyzet
2023. okt. 21. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/47 A kérdező kommentje:
Pszichés beteg. Műtve is volt már az agya, még azelőtt hogy megismerte apámat. Rokkantnyugdíjas.
2023. okt. 21. 19:34
 14/47 anonim ***** válasza:
80%

Az fura, hogy pszichés betegség miatt műtötték az agyát, legalábbis nem hallottam ilyenről.

Gyógyszert szed? Pszichiáter mellett kap pszichológusi segítséget? Ha nem akkor ne csodálkozzatok az állapotán

2023. okt. 21. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/47 anonim ***** válasza:
94%
Hány éves vagy, milyen iskolába jársz? Amíg otthon laksz, tényleg nem tudsz mást csinálni, mint ignorálni, becsukni a füledet, nem vitatkozni, nem tartózkodni vele egy légtérben, az ajtót kulccsal magadra zárni. Ha visszaszólsz, magadat hergeled bele egy bolondba. Esetleg lehet érdeklődni, van-e kollégiumi férőhely.
2023. okt. 21. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/47 A kérdező kommentje:

Szed gyógyszert, ilyen elme orvoshoz nem jár. Az agyvize szivárgot azért műtötték anno.

Mondtuk neki, hogy menjen szakemberhez, ő nem megy. Azt is mondtuk neki, hogy mozduljon ki kicsit otthonról, ő neki nincs kedve.

Szakközép iskolába járok, ahol kollégium csak azoknak van, akik távolról járnak be vagy problémás a közlekedésük, én 4 faluval lakok arrébb 25 kilométerre.


Általában csak akkor állok le vitatkozni, amikor már torkig vagyok vele, ha minden dühkitörésére reagálva lenne, akkor nem lenne egy perc csend sem a házban.


Plussz sajnos nem minden dolga a betegségére vezethető vissza, mert mamám is pont olyan személyiséggel rendelkezett mint anyám, hogy a tökéletesen is megtalálta a hibát, soha nem volt neki semmi jó ahogy volt és mindig beletudott kötni valahol az emberbe.

2023. okt. 21. 19:49
 17/47 anonim ***** válasza:
6%
hat sajnos van ennel durvabb. kepzeld vannak emberek akik verik, kinozzak, eheztetik, sz+xualisan zaklatjak a gyerekeiket.
2023. okt. 21. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/47 A kérdező kommentje:

Meg vannak olyanok is, akik még elköltözésük után is naponta tartják a kapcsolatot a szüleikkel, mert olyan jó a viszonyuk.


Engem az nem vigasztal kicsit sem, hogy lehetne rosszabb, mindig mindennél lehetne rosszabb.

2023. okt. 21. 19:52
 19/47 anonim ***** válasza:
85%
Azért meséld el az iskolában az igazgatónak, jó drámaian, hogy ne tinihisztinek gondolja, és kérdezz rá, hátha van szabad hely a koleszban.
2023. okt. 21. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/47 anonim ***** válasza:
86%
Apád mennyit van otthon? Ő is hallgatja a rikácsolást vagy csak aludni jár haza?
2023. okt. 21. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!