Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Nettó 230 ezerből lehet...

Nettó 230 ezerből lehet családot alapítani?

Figyelt kérdés

MÁVnál vagyok jegyvizsgáló, nettó 230 ezret keresek.


Anno jártam egyetemre mérnöki szakra, megbuktam, full hülye vagyok matekos, fizikás, informatikai tárgyakhoz.

Fogtam elmentem a MÁVhoz jegyvizsgálónak, keleten nagyon nincs munka így ezért. Volt sulistársaim simán 4-5-600 nettókat kapnak, meg még többeket, és frusztrál ,hogy én keveset keresek meg nem tudok ezért lányokkal ismerkedni. Leblokkol, amikor látom volt sulistársaimat, párkapcsolat boldogság, menő külföldi nyaralások, én meg ennyi pénzből szülőknél lakok egy szobában se barátnő, se külföldi nyaralás.


Lehet ebből kivitelezni a családalapítást? Lehet szép gyerekkora ennyi pénzből a leendő gyerekemnek?


jan. 16. 13:46
1 2 3 4 5
 21/45 anonim ***** válasza:
100%
Előbb gondold meg, akarsz-e egyáltalán gyereket és miért.
jan. 16. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/45 anonim ***** válasza:
100%

Hogy jön képbe a gyerek jóléte párkapcsolat nélkül?


Nyaralni jókat lehet belföldön is, kevés pénzből. Ne irígykedj, hanem tedd félre a lehető legtöbb pénzt a jövődre, amíg a szüleiddel tudsz lakni. Közben meg próbáld meg élvezni az életet, ne a jövőbeli lehetséges pénzügyi gondok miatt aggódj!


Ha kevesled a jelenlegi jövedelmet, akkor lépj valamerre, hogy több legyen! Váltani és tanulni sose késő.

jan. 16. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/45 anonim ***** válasza:
93%

Őszintén, ebből én egyedül sem tudnék nagyon megélni.

Az hogy ki mennyit keres, sokmindenen múlik. Nem ért mindenki mindenhez, vannak jobban/rosszabbul fizetett munkák, mindenkinek más agya van.

Mi párommal az ő fizetéséből élünk, én egyetemre járok, az ő bruttó fizetése valahol 600 000-900 000 között van mindig, ebből 2 ember vígan él, de 230 000bol gyereket max a p*tri nép vállal már bocsánat

jan. 16. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/45 anonim ***** válasza:
13%

Mi lenne a világgal ha mindenki így gondolkodna? Nem lenne túlnépesedés, de már lehet ki is halt volna az emberiség. Vajon a szüleitek is így gondolkodtak? Lehet akkor nem lennétek.

A színes bőrűek nem így gondolkodnak, azért szaporodnak mint a nyulak. A fehér ember meg lassan eltűnik.

jan. 16. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/45 anonim ***** válasza:
96%
24 azért kezdjük ott hogy akik szülik a semmire rakásra a gyerekeket azok nem így gondolkodnak, hanem általában sehogy. Azért nem ennek kellene lennie a példaképnek.
jan. 16. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/45 anonim ***** válasza:
81%

Ennyiből még magadat sem tudod eltartani, de párod sem lesz.


Max ha nő lennél, akkor elfofadna egy átlagos pasi, férfiként esélytelen.


Amúgy, akik itt mondják, hogy tanuljon.

Őszintén az ország 60% kb 300 ezret keres.


Ha meg mérnöki nem ment, más se fog, amivel 500-600 ezret lehet keresni, de én még abból se vállalnék gyereket.

Ma 500 ezer kb annyit ér, mint 3 éve 250.


Bagóért dolgoztatják itthon az embereket.

Aki családos, az vagy külföldön dolgozik, vagy van mögötte nagyszülői háttér, vagy valami protekciós melója.


Persze sok idióta csinál gyereket a semmire, de ne kövesd a példájukat, örülj, hogy nincs gyereked, mert még nagyobb sarban lennél.


A szomszédunkban most válik két ilyen észlény 25 éves, felvették a babavárót, 2 gyerek van 3 helyett csak.

Most majd fizethetik vissza.

jan. 16. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/45 anonim ***** válasza:
78%
Mi a f.sz vezérli az embereket hogy gyereket akarnak vállalni a mai világban?Minek?
jan. 16. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/45 anonim ***** válasza:
83%

11es, ha jól értem anyáddal laktok egy szobában, de a költözés helyett inkább nyaralgattok? Nem kicsit beteg. vagy a kedves mama is benne van az édes hármasban?


Kérdező, nem, nem lehet. Ez egy embernek is édes kevés fizetés.


Mi most voltunk magán csípőszűrésen, has és koponya uh-n. (államiban 3 hónap múlvára lett volna hely, és ugye a csípőszűrés kötelező) 65 ezer. Választható védőoltások 1 éves koráig 110 ezer felett. Mi most 1. hónaposan kaptuk az első Rotát, 2 hósan lesz a következő, utána a két agyhártya gyulladás elleni. Rota 24 ezer/oltás (2db) Nimenrix 17 ezer/oltás(2db) Bexero 35 ezer/oltás (2db). És a rotán kívül mindből kell emlékeztető 1 éves kor után is.


Babánk hipotón, így járunk Dévény tornára és kiropraktőrhöz is Dévény 9 ezer/alkalom, kiropraktőr 30 ezer állapotfelmérés, 15 ezer/alkalom.


Persze, nem kötelező az oltás, a gyógytorna se, de én nem tudnék tükörbe nézni, ha valami baja lenne, és megelőzhettem volna.


Úgy is benne van leosztva havi 50-60 ezerben, hogy mindent használtan kaptunk, és anyatejes.

jan. 16. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/45 anonim ***** válasza:
15%

#27

Az, hogy az ember vele született képessége a szaporodás. Minden emberben ösztön szerüen benne van a gyereknemzés.

De hát ilyen csökevényes agyu barmok mint ti ezt sosem fogjátok megérteni.

jan. 16. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/45 anonim ***** válasza:
88%
Menj buszt vezetni pl.
jan. 16. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!